Euro 2012 Play-Off 2.Maç | Hırvatistan 0-0 Türkiye | Maç Sonucu | 15 Kasım - Sayfa 39 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Euro 2012 Play-Off 2.Maç | Hırvatistan 0-0 Türkiye | Maç Sonucu | 15 Kasım

Cevap: Euro 2012 Play-Off 2.Maç | Hırvatistan 0-0 Türkiye | Maç Sonucu | 15 Kasım

Selcuk Inan'in defansinin Nuri'den iyi olduguna inanmiyorum. Nuri'de cok geriye gelip oynamayi seven bir oyuncu. Defansida yeterince iyi, bunu Dortmund maclarinda bircok kez gosterdi.

4-4-2 oynarsak sol ayakli Nuri'nin yaninda sag ayakli bir oyuncunun olmasi orta sahada pas trafigi icinde cok daha iyi olur. Ama kesinlikle Nuri-Selcuk oynayamayiz. Mecburen kesici ozelligi, ama topu kullanabilecek bir oyuncu lazim. Buyuk ihtimale Selcuk/Nuri--Topal/Necip olur. Veya en guclu olan yonunu kullanacan, tek santrofor oynamayi kabul edecen.

Tolga

Sabri-Omer-Ersan-Ismail

Gokhan T.-Necip-Nuri-Arda

Cenk Tosun-Mevlut Erdinc​
gökhan töre ve necip önce devamlı takımlarında oynayıp istikrar saglayacaklar. tabi takımlarıda bu adamları oynatacak. orda oynamayıp burda oynarlarsa ben istemem. bişeyleri kanıtlamalılar bu adamlar. cenk tosun yerine burak yılmazı koy. cenk tosun milli takımda oynayacak topcu degil. balon oldugunu ben en başta söylemiştim o adamın.

Cevap: Euro 2012 Play-Off 2.Maç | Hırvatistan 0-0 Türkiye | Maç Sonucu | 15 Kasım

timblnt Bulent Timurlenk

Euro 2012'ye giden İki santrforu Baros ve Elmander varken G.Saray golcü yerine 2012 bileti almış(ya da kalitesinde) bir oyun kurucu olmalı.

Güzelsöyledi..

Oyun kurucu veya kanat.

Cevap da belli.

Podolski, Podolski, Podolski, Podolski, Podolski, Podolski, Podolski, Podolski...

Bu milli takıma; Serdar Aziz, Alper Potuk, Nuri, Semih Kaya, Necip, Sefa Yılmaz, Hasan Ali Kaldırım, Muhammed Demir, Ekici, Kesimal, Mevlüt (Formda) Cenk Girecek.

Bütün kartlaşmış oyuncularla milli takım ilişkisi kesilsin. Para çini değilde, milli duygular için oynayacak oyuncular lazım..İlerde Göbek defans Serdar Aziz - Ömer Toprak olur. Sağ bekte gönül oynayacağına, Balcı oynasın..

Arda, Volkan, Servet, Selçuk Şahin, Emre, Balta, Zan gibi oyunculara teşekkür edilip milli kapılar şimdilik kapansın.

Umut Bulutu milli takım seviyesinde görmüyorum.

Abdullah Avcı yüzde 99 milli takımın yeni hocası oluyormuş. Abdullah Avcıda Türkiyede hemen hemen bütün genç oyuncuları tanıyor. Önemli olan yapacağı revizyonlara tam destek vermek.. İlk puan kaybında Arda,Volkan, Emre niye yoktu dersek, Gelecek adına birşey yapamayız..

Yuh be. Arda'yi bi macla sattiniz ya daha ne diyim.

Satmadık..Yazdığım oyunculara tamamen milli kapılar kapanmayacak. Burunları sürtülsün.. Arda zaten çağrılacaktır. Bu riske girmeleri zor.. Milli maçlarda prim pazarlığıda yapılmış. Kimin parmağı varsa cezasını keseceksin.

Anasını satayım ya yine TV başından Türkiye'siz bir Turnuva izleyeceğiz hay anasını satayım ya.

Hırvatistan gruplardan çıkamaz bu kadar iddialı konuşuyorum.

Topal'i Man.City istiyormus Chelsea'nin yani sira. Milli takimda ise Selcuk Sahin'in yedegi.

Hırvatistan TV Kanalı : Karşılaşmada ki Türk taraftarları Galatasaray'ın dünyaca bilinen ultrAslan taraftarı.Sayıları az ama sesleri çıkıyor.Onların farkı bu olması gerek.

Çok hoşuma gitti,paylaşmak istedim.:eek:

Bu kis transfer döneminde Hamit gelecek mis...

Sport 1 alman TV kanalinda söylendin (spiker).

bakalim nolucak, ama Hamitin gelecege gibi gözükior, baya iyi olur

Oyun iyiydi aslında ama gol yoktu. Tek forvetin işe yaramadığını, yaramayacağını biri artık yasa olarak çıkarsın nolur. Yoksa böyle olmayacak :(

Kasti sarı kart gören, takımı satan kaçan en çok FT gibi bir adamı yarı yolda bırakan adamı sevmem, bende onu satarım. Avatarındaki üstaddan feyz alsın önce. Emre abisi ile iyi kafalar.

Üst Alt