Euro 2020 A Grubu M:1 | Türkiye 0-3 İtalya | MS | 11 Haziran | TRT 1 - Sayfa 19 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Euro 2020 A Grubu M:1 | Türkiye 0-3 İtalya | MS | 11 Haziran | TRT 1

Geldim Türkiye ye... Eskişehir den Selamlar :-)

Oturduk boyslar ile...cerzezler, içecekler hazır.

Skor tahminim 2:1

İtalya benim Almanya ile birlikte turnuva favorilerimden biri. Umarım yeneriz.

Belçika ve Fransa'nın kadro kaliteleri aksine performans odaklı izlemek istiyorum.

italya da stoperler topu fazla tutmuyorlar ayaklarinda ozellikle chiellini, tarz olarakta elverisli degil,bonicci dengeli cikmiyor topla ayagi duzgun olmasina ragmen...bu ikisine top geldigi an kenan bolca rahatsiz etmeli,donusumlu olarak ...

italya ozelinde, once de dedigim gibi, sol taraflari zayif halka olarak goruyorum roma'li sol bek... burayi yusuf degerlendirmeli.

defans kanat beklerimiz sadece bu maca ozel; macta fazla ataga cikmasa iyi olur. inanilmaz ceza kesen bir on uclu var italya onbirinde... orta saha 3lusu de ayagi cok iyi top yapan tilki turu oyunculardan kurulu one hemen ivedi topu aktariyorlar sonrasi malum...
italyanlar bu varyasyonlari kendilerini son izledigim 10 macta iyi uyguladi,aman dikkat.

puan alirsak ekstra olur, galibiyet ise finallerin ilk surprizi olur kanimca.
yenilirsekte dedigim gibi en az hasarla olmali.

bu yarista (mevcut 2020 turnuva sablon) 2. olarak cikmak sona kadar gitmek icin en saglikli ve daha az zahmetli gibi gorunuyor 1.ye nazaran.

hayirlisi olsun ,basarilar dilerim.

Euro 2000’de ilk grup maçımızda karşılaşmıştık, ilk canlı milli maçımdı. 2-1 yenilmiştik, umarım bugün rövanşı alırız.

Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk

Üst Alt