Euro 2020 A Grubu M:2 | Türkiye 0-2 Galler | MS | 16 Haziran | TRT 1 - Sayfa 84 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Euro 2020 A Grubu M:2 | Türkiye 0-2 Galler | MS | 16 Haziran | TRT 1

Sahada öyle bir milli takım vardıki ; 1-0 mağlüpsün geride yana geriye pas yapıyorsun her topu alan acemi acemi hareketler yapıyor, sanki hiç deneyimi olmayan hiç yurt dışı görmemiş 2. Lig futbolcusu gibi şaşkınn değişik tuhaf bir halleri vardı çocukların, surat ifadeleri anlamsız sıfır heyecan ruh sıfır konsantrasyon ….. inanılmaz yahu
Sanki 10-15 tane herhangi bir genci almışız koymuşuz oraya. Tek tek baksan futbolculara tarihimizde böyle üst düzey oynayarak takıma gelmiş topluluk yoktur herhalde

Hayatimda bu kadar rezil bir futbol görmedim. tamam bir oyun planimiz yok ama bu kadar da kötü isteksiz oynanmazki.

butün bizim klasimizdaki takimlar bari mücadele veriyor, bizde mücadele bile yok.

ilk yariyi ozan ve okan ortasahiyla cikan hocayada söyleyecek hic birsey bulamiyorum.
Öyle deme Renktaş.
Daha 1 ay öncesine kadar aynı poktan futbolu 40 maç kadar izlemek zorunda kaldık.

Burda olay ozan orda akbaba arda

üzülmedi, açıklamalarını merak edip okursan
bazıları oluyor bazıları olmuyor maddi şartlar belli dedi
5.5 ve linnes verildi en son o da olmadı
bu kdr
medya’da, ali koç irfana on milyon verecek haberleri dolanıyorken, hala basın toplantılara çıkıp irfan muahebeti yapıyordu. irfan artık fenere imza atıkdan sonra mecbur u dönüşü yaptı, fenerliler’de baya taşak geçmişti diye hatırlıyorum.

Hep neticeye baktığımız için galibiyet alırken bir hücum planımızın olmadığını bala gollerle kazandığımızı göremedik. Defansif olarak güçlüyüz ama ileri hatta hiçbir hücum tehlikemiz yok.

Kabak niye oynamadı falan deniyor sosyal medyada
Kendisi adına oynamaması daha iyi oldu. Zaten hazırlık maçlarında iyi gözükmedi pek oynasaydı boşuna linç yiyecekti o da

Bide neymiş oyunuclarin nasıl oynadığı kendi işi değilmiş. Ulan yabacı sınırıda senin işin değil ama karışmayı biliyorsun. Ligi 1 hafta erken bitirtip milletin anasını aglatmayıda biliyosun. Bunlarda senin görevin değildi.

Üst Alt