Euro 2020 Elemeleri H Grubu H:1 | Arnavutluk 0-2 Türkiye | MS | 22 Mart | TRT 1 - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Euro 2020 Elemeleri H Grubu H:1 | Arnavutluk 0-2 Türkiye | MS | 22 Mart | TRT 1

Oyunculardan ve hocalardan bağımsız olarak artık milli takımı destekleyesim gelmiyor. Bir de yabancı sınırı mevzusu bunlar yüzünden başımıza musallat oldu. Hem destekleyesim yokken bir de karakter konusunda sıkıntılı gördüğüm oyuncu gol atınca sevinesim gelmedi açıkçası. Fatih hocamızın kuyusunu kazdi bu adamlar sonuçta.
Birçok kişi milli takım heyecanını kaybetmiştir zaten son yıllarda, ben de kaybettim sayılır ama işte federasyonun takımı diye bakmaktansa ülkenin takımı olarak bakmak lazım bence ne olursa olsun. Ama senin gibi düşünene de bir şey diyemem yani haksız sayılmazsın bazı konularda..

Maçı yeni açabildim.

Özet alayım... Nasılız ?
Ön alan baskısı Burak gol, Hakan Çalhanoğlu 50 metre top sürdü, vurdu 2. gol.Mert ilk yarıda bir pozisyonda zamanında çıktı golü kurtardı.Kalan dakikalarda topu ayağına alan tepiyor.Futbol adına bir şey yok.stoper ikilisi hiç güven vermiyor, Merih biraz daha iyi.on liberolar okay-mahmut-emre(dorukhan) sayesinde pozisyonda vermiyoruz,topta oynamiyoruz.arnavutluk çok kötü,eli ayağı düzgün bir takım bu gün rahat yenerdi bizi.

Merihin Maşallahı var.. Bu çocuk ozana göre çok daha olgun Alanyada oynarken fikrim aynıydı.. Bakmayın takımı çok kötü gidiyor kendini gösteremedi azıcık derli toplu bir takıma giderse hiç ummadığımız yerlere gelebilir

Ön alan baskısı Burak gol, Hakan Çalhanoğlu 50 metre top sürdü, vurdu 2. gol.Mert ilk yarıda bir pozisyonda zamanında çıktı golü kurtardı.Kalan dakikalarda topu ayağına alan tepiyor.Futbol adına bir şey yok.stoper ikilisi hiç güven vermiyor, Merih biraz daha iyi.on liberolar okay-mahmut-emre(dorukhan) sayesinde pozisyonda vermiyoruz,topta oynamiyoruz.arnavutluk çok kötü,eli ayağı düzgün bir takım bu gün rahat yenerdi bizi.
İçimizi karartdın renkdaş

Üst Alt