Euro 2020 Elemeleri H Grubu H:1 | Arnavutluk 0-2 Türkiye | MS | 22 Mart | TRT 1 - Sayfa 12 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Euro 2020 Elemeleri H Grubu H:1 | Arnavutluk 0-2 Türkiye | MS | 22 Mart | TRT 1

kalecilerimiz iyi
sag bek zeki, sangar emekli olana kadar gökhan. yeter bir sekilde.
yedek stoperler falan hepsi iyi
sol beklerimiz kötü
orta saha iyi
kanatta biraz rotasyon sorunumuz var
forvette ahmet kutucu, umut bozok ve düzelirse enes ünal gibi oyuncularimiz var uzun vadede. simdi cenk burak falan götürüyor

lucescunun söyledigi kadar kötü bir havuzumuz yok, cogu avrupaya transfer olmus veya avrupada yetismis topcular olsada milli takimin basinda akli basinda bir insan olunca böyle abidik gubidik rakiplere en azindan puan kaybetmeyiz. turnuvalarda derece yapmak artik eskisi gibi kolay olmasada en azindan hep katiliriz. sol bek cikmasi lazim.

İşte budur..
Kaliteli gençler ile formda deneyimli oyuncuların karmasından guzel bir Milli Takım ortaya cıkmış..
Tesekkurler Senol Hoca..

Şenol Güneş'in havası değişmiş Beşiktaş'tan sonra milli takıma gelince.

O her maç sonrası ağlayacak adam yerine daha aklı başında, sakin bir hoca var basın toplantısında.

Cengiz sakatti daha yeni antrenmanlara basladi Roma da. Zaten öyle aman aman kanat oyuncusu da yok su an ülke de.

Emre Mor takimda star olabilecekken gitti kestane oldu kendi kendini bitirdi gerizekali.
Valla bende maç oynanırken düşündüm abdulkadir ile cengiz geldi sadece aklıma. Acaba ben mi başka kanat hatırlamıyorum diyordum. Abdulkadir ile cengiz dışında milli takıma alınacak kanat yok. İkisi de aynı tip oyuncu olduğu için sadece birbirlerinin alternatifi olurlar. Forvet de yok ülkede. Burak da sakatlansa demek ki Moldova’yı bile zor yeneceğiz.

Valla bende maç oynanırken düşündüm abdulkadir ile cengiz geldi sadece aklıma. Acaba ben mi başka kanat hatırlamıyorum diyordum. Abdulkadir ile cengiz dışında milli takıma alınacak kanat yok. İkisi de aynı tip oyuncu olduğu için sadece birbirlerinin alternatifi olurlar. Forvet de yok ülkede. Burak da sakatlansa demek ki Moldova’yı bile zor yeneceğiz.

Burak ile Cenk var iste. Enes beklenen sicramayi hala gerceklestiremedi, zaten geriye kalan baska yerli forvet de yok öyle ahim sahim.

Burak ile Cenk var iste. Enes beklenen sicramayi hala gerceklestiremedi, zaten geriye kalan baska yerli forvet de yok öyle ahim sahim.
Cenk çift forvet oynayınca daha bi rahatlıyor sanki. Tek forvet kaldığı çoğu maçta etkisiz oluyor. Bu milli takımda bir şeyler eksik ama ne bilmiyorum. O eskilerde ki coşku yok. Bana hiç zevk vermiyor. Kalite çok düşük

İngiltere - Almanya - İspanya - İtalya - Fransa Ligleri açık bir şekilde görülmekte ki Süper Ligimizi kıskanmakta .Ülkemizin bekası için küskünlük zamanı değil oylar AK partiye a dostlar . PLS :

lucescu ve yabancı sınırı sevicilerin mallığı böylece kabak gibi ortaya çıktı. yabancı kontenjanı olmadan 2-3 senede bukadar yetenekli topçu çıktı,çoğu yurtdışına çıktı kendini geliştirdi.

Arnavutluk Futbol Federasyonu, teknik direktör Christian Panucci'nin görevine son verdi.

D2VQgBxWwAAKS2g.jpg

Euro 2020 Elemeleri H Grubu ilk maçında Türkiye'ye 2-0 yenilen Arnavutluk'ta, teknik direkter Christian Panucci'nin görevine son verildi.

Üst Alt