Euro 2020 Elemeleri H Grubu H:2 | Türkiye 4-0 Moldova | MS | 25 Mart | TRT 1 - Sayfa 14 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Euro 2020 Elemeleri H Grubu H:2 | Türkiye 4-0 Moldova | MS | 25 Mart | TRT 1

..
18a0f24ba8c94357adf752783667a3ff.jpg

Bu arada Hasan Ali bu sene çok iyi oynamıyor mu?

Takımında da ayakta kalan tek adamdı.

Üstelik rekabete gireceği adam da yok.

Cenk-Burak ikilisi geçmişte ki Umut-Burak'ı andırıyor. Cenk daha boğuşarak top tutarak oynarken Burak'da daha gole odaklı ve Cenk'den dolayı daha rahat oynuyor. Uyumları iyi.

Hakan da yavaş yavaş milli yıldız olmaya doğru gidiyor. Bu oyunu bekliyoruz işte.

Rakiplerin zayıflığından ötürü savunma bloğuyla ilgili net bir yorum yapamayız. Ama hücum da şimdilik sınavı geçtiler.

Deniz iyi oynadı ama tutup bu maçta etkindi diye bu adamı alalım denmez. Süper ligde de takip etmek gerekiyor. Daha yüksek seviye maçlarda ne yapıyor ona da bakmak lazım.

Yusuf Yazıcı şimdi kaçırdı diye söylemiyorum ama çok vasat bir isim. Çıktığı günden beri gram gelişmediği gibi geriye gidiyor sürekli. Avrupa'ya gitmeyen her yerli genç oyuncunun sonu aynıdır.

Devre arası silahlar eşliğinde 30 kişilik bir heyetin stada girişi de hiç hoş bir görüntü olmadı. Çocuklar izliyor bunları. Böyle mi girilir maça milli güvenlik konseyine mi gidiyorsunuz.

Cenk-Burak ikilisi geçmişte ki Umut-Burak'ı andırıyor. Cenk daha boğuşarak top tutarak oynarken Burak'da daha gole odaklı ve Cenk'den dolayı daha rahat oynuyor. Uyumları iyi.

Hakan da yavaş yavaş milli yıldız olmaya doğru gidiyor. Bu oyunu bekliyoruz işte.

Rakiplerin zayıflığından ötürü savunma bloğuyla ilgili net bir yorum yapamayız. Ama hücum da şimdilik sınavı geçtiler.

Deniz iyi oynadı ama tutup bu maçta etkindi diye bu adamı alalım denmez. Süper ligde de takip etmek gerekiyor. Daha yüksek seviye maçlarda ne yapıyor ona da bakmak lazım.

Yusuf Yazıcı şimdi kaçırdı diye söylemiyorum ama çok vasat bir isim. Çıktığı günden beri gram gelişmediği gibi geriye gidiyor sürekli. Avrupa'ya gitmeyen her yerli genç oyuncunun sonu aynıdır.

Devre arası silahlar eşliğinde 30 kişilik bir heyetin stada girişi de hiç hoş bir görüntü olmadı. Çocuklar izliyor bunları. Böyle mi girilir maça milli güvenlik konseyine mi gidiyorsunuz.
Rte nefret ettiğim nadir varlıkların başında gelir ama bu koruma ile dolaşması çok doğal değilmi?

Adamın cezetini görmek isteyen okadar insan var ki Türkiye'ye de.

Cenk yetenek olarak Umut'un çok önünde ayrıca bence. Burak da çok formda bu aralar. 2-3 senedir böyle değildi izlediğim kadarıyla. Elemeler boyunca böyle devam ederlerse hücumda rahat oluruz gibi.

Savunma açısından beklerde sıkıntı yaşayacağız bence. Stoperler gayet iyi ama tecrübesizlik problem olabilir belki..

Bir milli musabakada, ulkeyi temsil ederken kendi devlet baskanini isliklamak yakisik aliyormu sence? Kendi ulkemizde lig maci sirasinda bir musabakaya katilsa taraf seciyor diye en basta ben isliklarim. Takimimi kendisi ile iliskilendiriyor diye ben rahatsiz olurum.

Ama boyle bir musabakada bunlar bana gore ters

Herhangi bir devlet baskani olsaydi isliklanmazdi zaten, sen de ya Turk siyasetinden bihabersin ya da deve kusu taklidi yapiyorsun

Üst Alt