Euro 2020 Elemeleri H Grubu H:2 | Türkiye 4-0 Moldova | MS | 25 Mart | TRT 1 - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Euro 2020 Elemeleri H Grubu H:2 | Türkiye 4-0 Moldova | MS | 25 Mart | TRT 1

Hadi be ordan. Bu nasil nefret artik. Terim sevgilini mi caldi? Almasaymiydi milli takima? Bizimkiler o kadar salaksa adam napsin
Minicik beyninle ortaokul çocuğu gibi laf sokmaya çalışıyorsun ama onu bile beceremiyorsun.
Savunmak için futbol adına doğru düzgün bir argümanın varsa söylersin yoksa eğer susarsin.
Aptal aptal cevaplar verip insanlarin özel hayatına laf etme yolunu secmezsin.

Dediğin gibi bizimkiler gerçektende futboldan anlamıyordu ve aldılar.Yönetici ne anlar futbolcudan.

Ancak ben hocayim diyen kişi tarık gibi bir yeteneksize Milli forma veriyorsa eğer ortalıkta hocayim diye dolasmasin.

Minicik beyninle ortaokul çocuğu gibi laf sokmaya çalışıyorsun ama onu bile beceremiyorsun.
Savunmak için futbol adına doğru düzgün bir argümanın varsa söylersin yoksa eğer susarsin.
Aptal aptal cevaplar verip insanlarin özel hayatına laf etme yolunu secmezsin.

Dediğin gibi bizimkiler gerçektende futboldan anlamıyordu ve aldılar.Yönetici ne anlar futbolcudan.

Ancak ben hocayim diyen kişi tarık gibi bir yeteneksize Milli forma veriyorsa eğer ortalıkta hocayim diye dolasmasin.

Sener Gokhan ve tarik vardilar o donem sag bek olarak. Tarik da o zaman Eskisehir ile iyi bir donem geciyordu. Alinmasi kadar GAYET DOGAL BİRSEY YOK. Ki bizim yonetimden haric scout+ Teknip ekip onayliyorsa, ve bizim yonetim 4 mio yu basiyorsa terimin sucu degildir. BOS YAPMA yeniden
Birdakine adam akilli konus aklini alirim, minik

Üst Alt