Euro 2020 Elemeleri H Grubu H:4 | İzlanda 2-1 Türkiye | MS | 11 Haziran | TRT 1 - Sayfa 58 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Euro 2020 Elemeleri H Grubu H:4 | İzlanda 2-1 Türkiye | MS | 11 Haziran | TRT 1

Ya beyler Şenor hayranı değilim de Terim varken 3-0 ve 2-0 yenilmedik mi bu takıma bu sahada. Demek ki ters geliyor herifler bize yapacak bişey yok bugün çıkardığı kadro fiyaskoydu zaten Fransa maçının planıyla bu maça başlamış adam komedi.
O İzlanda takımı çok farklı seviyede olan bir takımdı.

Şimdiki İzlanda takımı okadar güçlü değil. Arada baya fark var açıkçası

Senol'un olayi takinti falan degil... Senol'un A plani disinda plani yok. A planini guzel yapiyor oyunculara guzel uygulatiyor hatta bu yuzden guzel oyuncu yetistiriyor ama oyuna kesinlikle pozitif sekilde mudahale edemiyor

Pragmatik olmayan birinin milli takimda basarili olmasi cok zordur aslinda ama 2002'de oldu neden bir daha olmasin

Senol asla final maci hocasi degil, hic olmadi.

Bu maci alsa lider cikmamiz garanti gibi biseydi.

Her zamanki gibi yapamadi.

Bu maca kanatsiz cikarak ve yusuf yerine ozani koyarak kaybetti vasifsiz yine !

Bunlari bu senolla burada da yenemeyiz.

Terim'in kadrosu daha kısıtlı idi. Aynı şartlar olsa su yusuf ve Abdülkadir artı Merih filan. Bence terim bunları duduklerdik
Terim'in Emre Mor'u tek forvet oynattığı bi maçı hatırlıyorum 2-0 bitmişti. Ben milli takımlarda kısıtlı kadro olayına katılmıyorum koskoca ülkenin teknik adamı en iyi kadroyu çıkarmak zorunda bana göre Şenor bugün ağır sıçtı mesela Kenan Karaman, Ozan falan bunlar kim abi.

Terim'in Emre Mor'u tek forvet oynattığı bi maçı hatırlıyorum 2-0 bitmişti. Ben milli takımlarda kısıtlı kadro olayına katılmıyorum koskoca ülkenin teknik adamı en iyi kadroyu çıkarmak zorunda bana göre Şenor bugün ağır sıçtı mesela Kenan Karaman, Ozan falan bunlar kim abi.
Fizigi iyi olan adamlara karsi teknik becerisi yüksek olan oyuncularla oynanir...
Bunu ilk okul cocuklari bile bilir ama bakiyorumda Senol Günese medyada birsey diyen yok...
İki mükemmel tespit bence

Üst Alt