Euro 2020 Elemeleri H Grubu H:4 | İzlanda 2-1 Türkiye | MS | 11 Haziran | TRT 1 - Sayfa 60 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Euro 2020 Elemeleri H Grubu H:4 | İzlanda 2-1 Türkiye | MS | 11 Haziran | TRT 1

Beyler o değil de 2000'de Hakan Şükür'ün kalecinin üstünden attığı golü, Figo yavşağının çeyrek finaldeki hakemle işbirliğini unutup takım neden 2000'de başarısız oldu tartışması yaptınız.

Yüzünüzü yıkayın gelin renktaşlar

A. Kadir ve yusufu 20milyona verirler mi ki bize?

Gesendet von meinem VOG-L29 mit Tapatalk

Bu adamlar bu takımda oynar arkadaş.
defansif adam koyacağım diye, fizik olarak güçlü adam koyacağım diye böyle yetenekli adamlar yedekde bekletiliyor.Bunu her teknik adam yapıyor.
Tamam fransa gibi br rakibe karşı defansif düşünebilirsinde arkadaş izlanda gibi takıma yusufu, ömürü falan koyun kardeşim.Nedir bu kadar korkaklık.
yusuf , ömür gibi adamların defansif yönleri zayıfsa topun arkasına geçmeyi öğretin..

izlanda zaten belkide dünyadaki en iyi kapanan ve takım savunması yapan takımı.Bireysel olarak yetenekli değiller ama çok muazzam takım savunması yapıyorlar.inanılmaz disiplinliler.Sen bu adamlara karşı hakan ve kahraman kanatlarıyla çıkıyorsun.Bu adamlara karşı pas yapan , hızlı yetenekli adamlar lazım.Ömürle , yusuf girdi adamların dengesi bozuldu.

20 milyon verseler hiç düşünmeden alınır..

Tam olarak bilmiyorum ama kayıtlarda var bir şeyler deniliyor.

95-96 da fener şampiyon oldu hemde bunların sahasında son maçta tokatlayarak.

Evinde beraberlik yetiyorken yenilirsen büyük hoca ama buma deme hakkın sıfır.
Tam olarak bilmiyorum ama kesin bir seyler oldu sana da birini hatirlatti mi? Fenerlilerin yaydigi seyler. Ts sike falan yapmadi.

Ama buma falan ne demek bilemedim ama Fb o sezon da sike yapti

Şenol Güneş'i iyi bir hoca olduğunu, hatta 2000 sonrası oynattığı oyun ve oyuncu gelişimi konusunda en iyisi olduğunu ve Mancini sonrası Bursa'ya gitmeden alsaydık bugün 25 şampiyonluğa ulaşmış olacağımızı düşünüyorum.

Son 2 seneki iticiliği beni de rahatsız etmişti ama genel olarak Galatasaray aleyhine bir davranışını görmedim.

Sanırım bir bjkliyim.

Şenol Güneş'ten Beşiktaş teknik direktörü olduğu süreçteki tutarsız açıklamaları ve davranışları yüzünden hazzetmiyorum.
Atanmış federasyon başkanından malum sebeplerden ötürü tiksiniyorum.

Bu milli takım anca oyuncular hatrina desteklenebilir ama onu bile yapmak içimden gelmiyor.

Zamanında keşke Şenol Güneş bize gelmiş olsaydı diyordum hep ama kafamdaki profili 180 derece değişti.

hakan oynadigi icin kenan'i saga atti ve iyi yürüyen sol kanadi bitirdi ayni zamanda sag kanadi da bitird

bu kadar maceraya gerek yoktu: never change a winning team

ozan rezil oynadi ilk yari, alsana oyundan

Üst Alt