Euro 2020 Elemeleri H Grubu H:4 | İzlanda 2-1 Türkiye | MS | 11 Haziran | TRT 1 - Sayfa 62 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Euro 2020 Elemeleri H Grubu H:4 | İzlanda 2-1 Türkiye | MS | 11 Haziran | TRT 1

Eğer milli takımın en iyi başarısını Şenol a mal ettiysen Fatih hocanın hakkını unuttuysan ve Beşiktaş taki başarısını o sene Galatasaray in çok kötü olmasından dolayı olmadigini düşünüyorsan bende şahsen ya Beşiktaşlısin yada futboldan çok anlamiyorsun diye düşünürüm. Ve bir Galatasaray li olarak senolu hiç sevmem
Ya beyler bana laf atmayı kesin artık. Mesajım bu. Burda küfr edecek ne var yahu yapmayın Allah aşkına bumu tahrik ??

Tam olarak bilmiyorum ama kesin bir seyler oldu sana da birini hatirlatti mi? Fenerlilerin yaydigi seyler. Ts sike falan yapmadi.

Ama buma falan ne demek bilemedim ama Fb o sezon da sike yapti
Fenerin şike yapmadığı sezonlar nadirdir bence de son maç fırsat evinde yine kendi elinde olan bir ortamda, beraberlik bile yetiyor ise şampiyon Trabzonspor demek haksızlıktır.

Ayrıca o dönemle ilgili herhangi bir delilin varmı fenerin şike yaptığına?

Benim yok açıkçası, yaptıklarına kişisel olarak düşünsem de, ama benim düşüncem yanlış da olabilir sonuçta net delil ortada yoksa. bjk bizim Ankaragücü 8-0 hikâyesi ötesi bir düşünce değildir. Adaletsiz iftiralar yaklaşım tarzı bu sadece işimize gelsede, gelmese de.

Delil olmayan bir ortamda bu tür konuları kişisel düşüncelerimiz ile mahkum etmek çok tehlikeli bir yaklaşım tarzıdır açıkçası.

O son final maçında ayrıca şike olduğunu düşümüyorum açıkçası. Daha akıllı takım kazandı işte.
O final maçını kazanamıyor veyahut berabere kalamıyor isen şampiyonluk veya büyük takımım , hoca demeyeceksin.

Üstelik 1-0 öne geçmişin o maçta. Tam looserlık.

gruba baktim simdi

fransa: 9
türkiye: 9
izlanda: 9

ne anlami kaldi simdi fransa'yi yenmenin?

simdi ne güzel 6 puan fark olacakti, 2 mac kazansak nerdeyse liderligi garantilemistik

beraberlik bile yetebilirdi bu macta

en büyük hata senol günes'in: kenan'i saga atip hakan'i oynatti, ve bitmis ozan'i oynatmak

gruba baktim simdi

fransa: 9
türkiye: 9
izlanda: 9

ne anlami kaldi simdi fransa'yi yenmenin?

simdi ne güzel 6 puan fark olacakti, 2 mac kazansak nerdeyse liderligi garantilemistik

beraberlik bile yetebilirdi bu macta

en büyük hata senol günes'in: kenan'i saga atip hakan'i oynatti, ve bitmis ozan'i oynatmak
Önümüzdeki 3 macida alip puani 18 yapariz
Izlanda evinde fransa ve deplasmanda arnavutlukla oynicak burdan max. 5 puan alirlar
Yani 3 hafta sonra
19
19
14 olur...
Fransayi yenilip izlandayla berabere kalsak bile gidiyoruz

Üst Alt