EURO 2020 YF | İngiltere 2-1 Danimarka | MS | 7 Temmuz | TRT 1 - Sayfa 21 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

EURO 2020 YF | İngiltere 2-1 Danimarka | MS | 7 Temmuz | TRT 1

Brumadan beri inceci yok onun da futbol akli yoktu.
Gary hiziyle geciyordu onyekuru arkaya sarkarak. Kuraklik var kanatta yilardır
onyekuru'nun top ayağındayken hiç bir tehdidi yok neredeyse. sadece arkaya sarkacak koridoru bulunca etkili oluyor dediğin gibi.
çok iyi çalımcı olmayan rodrigues bile şu anki takımda fark yaratır.
bir tane bu tip oyuncu bulmak şart.
geçen sene beşiktaş'ta aboubakar kendini sola atıp çok iyi yapıyordu bu işleri.
bizde hiç kimse rakibi eksiltemediği için denge bozamıyoruz. savunmalar hiç zorlanmıyor bize karşı.

onyekuru'nun top ayağındayken hiç bir tehdidi yok neredeyse. sadece arkaya sarkacak koridoru bulunca etkili oluyor dediğin gibi.
çok iyi çalımcı olmayan rodrigues bile şu anki takımda fark yaratır.
bir tane bu tip oyuncu bulmak şart.
geçen sene beşiktaş'ta aboubakar kendini sola atıp çok iyi yapıyordu bu işleri.
bizde hiç kimse rakibi eksiltemediği için denge bozamıyoruz. savunmalar hiç zorlanmıyor bize karşı.
Işin can sıkıcı tarafi kolpa olsa bile bu profilde bir isim dusmedi hic bu dönem. Ismi cok gecen morutan da cok calimci bir herif degil. Ghezzal zaten hic degil

ulan şimdi gördüm maçta da farketmiştim penaltıdan önce sterling topu sürerken sahada 2. top vardı hakem bozuntusu orda bile durdurmadı

1625695739969.png

Prens Charles kimdir? Kaç yaşında? Prens Charles'ta Corona virüs çıktı! -  Son Dakika Haberleri Milliyet

Işin can sıkıcı tarafi kolpa olsa bile bu profilde bir isim dusmedi hic bu dönem. Ismi cok gecen morutan da cok calimci bir herif degil. Ghezzal zaten hic degil
nacizane gorusum, var boyle bir isim. fakat biraz tuzlu olur.
daha once de deginmistim ; popescu.
romanya ozelinde kanimca saf yetenek suan kendisini goruyorum...
konu disi olacagindan daha fazla yorum getirmiyeyim kendisine dair... ozetle; romanya ozelinde hagi'miz den sonra-gordugum ve kumasini bayagi begendigim genc kardesimizin, gelecegi cok ama cok parlak...

nacizane gorusum, var boyle bir isim. fakat biraz tuzlu olur.
daha once de deginmistim ; popescu.
romanya ozelinde kanimca saf yetenek suan kendisini goruyorum...
konu disi olacagindan daha fazla yorum getirmiyeyim kendisine dair... ozetle; romanya ozelinde hagi'miz den sonra-gordugum ve kumasini bayagi begendigim genc kardesimizin, gelecegi cok ama cok parlak...
benim de baya beğendiğim bir topçu...
becalinin elinde çürümezse çok iyi yerlere gelecek o cocuk . bize yar etmezler gerçi beklentiye girmemek lazım o yüzden

danimarka'nın pili bitti 80. dakika civarında.
nacizane gorusum,
*danimarka milli takiminin gol attiktan sonraki-oyunlarini pek begenmedim...
turnuva boyunca takim oyunu,disiplin ve duygusal kenetlenme ile basarili sekilde yari finale geldiler. baslari one egilmeden elendiler. genel anlamda iyi bir izlenim birakarak turnuvaya veda ettiler diye dusunuyorum.

*ingiltere-southgate turnuva basinda beri tarzini bozmadi... mac oncesi de dedigim gibi ''pragmatik dusunce ile'' finale kadar gelmeleri ayri bir dikkat cekici yon...
bu mac ozelinde bile misal, degisiklikler de bile bu dusuncenin inceligi mevcut. bu yonden bile hoca benden gecer not aldi.

Üst Alt