Eurobasket 2013 D Grubu | Türkiye 55-61 Finlandiya | M.S.| 4 Eylül - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Eurobasket 2013 D Grubu | Türkiye 55-61 Finlandiya | M.S.| 4 Eylül

bize 3 sayi lazim topu hidoya veriyorlar. hido 3 lükte atmiyor 2 lige gidiyor. beyinsiz bunlar ya. tanjevic hidoyuda al uyuyun gidin.

Hidayet senin Allah belani versin , beyinsiz yaratik

3 puan gerideyiz hala 2 lik atiyorsun , pardon onu da atamiyorsun

zeka yoksunu , budala seni

ulan dopingçi hedo,sen ne büyük oyuncusun.helal finladiya,yarın için İtalyaya da başarılar,koysunlar koyabildikleri kadar turgay ve yandaşı olanlara :)

yıllardır tanjeviç tanjeviç kim lan bu tanjeviç..en iyi jenerasyonlarla bile başarı sağlayamadı bu herif kimin torpillisi..bu nasıl basketbol lan

Şampiyonun başında daha önce belirttiğim gibi bu grupta Finlandiya dışında galibiyet alamayacağımız yönündeydi ve onuda yenemedik, herşeyi geçtim söylediğim gibi bu ülkede 2 tane safkan şutör var biri Cenk Akyol diğeri Serkan Erdoğan ve kariyer yıllarında kadroda yoklar ve tabiki Tutku açık gibi bir guardın bu takıma kazandırılmaması benim için süpriz olmadı.

Futboldaki gibi eyyamcılık yapıp milli takımı mundar ederseniz olacağı bu! Şikeci, dopingci, Azizcilere selam olsun... Yalakalar sizi!

İlk iki garanti diyordum bugünkü basketboldan sonra sonunculuğa demir atarız artık..Bunlara da teşekkür etmek farz oldu.

Üst Alt