Euroleague Kadınlar Takip Başlığı - Sayfa 29 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Euroleague Kadınlar Takip Başlığı

Cevap: Euroleague Kadınlarda Diğer Maçlar

Erkeklerde CSKA,bayanlarda Casares yüzünden heyecan kalmadı sene başından beri.2´side insanlık dışı kadro kurdular.

Dünkü yenilgi belki hayırlı yenilgi olmuştur ne kadar istemesemde.

1. Ceyhun Yıldızoğlu hemen gönderilmek zorunda.

2. Kadın şubesi yöneticileri tamamı gönderilmesinde hala ısrarcıyım.

3. Şikecilerin ne kadar hayvan olduğunu FIBA bile gördü. Basının ne kadar kişiliksiz olduğuna bir daha şahit olduk.

4. Adam gibi önlemler alınması zorunludur turnuva biter bitmez, yoksa şampiyonluk da hayal.

Tekrar tekrar uyaralım, gerekli önlemler yönetim tarafından hızlı bir şekilde alınsın.

Dünkü yenilgi belki hayırlı yenilgi olmuştur ne kadar istemesemde.

1. Ceyhun Yıldızoğlu hemen gönderilmek zorunda.

2. Kadın şubesi yöneticileri tamamı gönderilmesinde hala ısrarcıyım.

3. Şikecilerin ne kadar hayvan olduğunu FIBA bile gördü. Basının ne kadar kişiliksiz olduğuna bir daha şahit olduk.

4. Adam gibi önlemler alınması zorunludur turnuva biter bitmez, yoksa şampiyonluk da hayal.

Tekrar tekrar uyaralım, gerekli önlemler yönetim tarafından hızlı bir şekilde alınsın.

iyide mete başol denen adam ceyhun hocanın arkasındayız diyordu rivas macı sonrası

Rivas in antrenörü bize gelsin ve takım oyununu bize adepte etsin yeminle Casarese bile akarız

Rivas hakkaten takım oyununu iyi oynuyor.Topu çok iyi paylaşıyorlar ve idareli kullanıyorlar enerjilerini.

Bugünkü maci izlemedim ama dünkü yenilgimizden sonra büyük dua ettim Rivas icin, bakiyorumki maci almislar, aslanlarim benim, helal size kizlar. :D

Turnuva galatasaray için fener yenilgisiyle bitti, fener için de galatasaray galibiyetiyle bitti. Çünkü birinin hedefi kupa almak birinin hedefide sadece galatasarayı yenmek! aradaki fark bu.

nontvsporda yorumlamış çok da iyi oturmuş. :tiphat:

Üst Alt