Euroleague Kadınlar Takip Başlığı - Sayfa 39 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Euroleague Kadınlar Takip Başlığı

ifb 4 ayak üstüne düşmüş yine

Kadın Basketbol takımımızın yer aldığı D Grubundaki maçlar Macaristan'ın Sopron şehrinde oynanacak.

ElBbDeqX0AAPijr

Üstümden öküz kalktı desem aynı hesaba gelir kadın basketin bende yeri ayrıdır şahsen biz hariç biri kazansa bayağı üzülürdüm. Fener iki senedir doğru kadro kuruyor Ekaterinburg bir tık vites küçülttüğünde kupaya adaylar o sebepten bizimde acil olarak eski seviyemize dönmemiz icap eder.

o bütçeler anca terim başkan olursa filan gelir. liseciler, ali'nin maaşlı çalışanları ne anlarlar-umursarlar amatör şubeden filan. zaten öyle zengin başkan aday olmaz, aysal'dan beri bakarsak gelen de büyük sponsor ve bütçe getiremez. yatıp kalkıp ekrem memnun mucizesine şükredelim biz, kupayı kazandığımız gün şubeyi kapattık zaten.

o bütçeler anca terim başkan olursa filan gelir. liseciler, ali'nin maaşlı çalışanları ne anlarlar-umursarlar amatör şubeden filan. zaten öyle zengin başkan aday olmaz, aysal'dan beri bakarsak gelen de büyük sponsor ve bütçe getiremez. yatıp kalkıp ekrem memnun mucizesine şükredelim biz, kupayı kazandığımız gün şubeyi kapattık zaten.

Doğru beklentim yok zaten şöyle söyleyeyim bizim getirdiğimiz yabancıyı Botaş ya da ne bileyim Mersin Belediyesi falan da getirebiliyor en azından şu vasatlıktan kurtulsak yeter.

Doğru beklentim yok zaten şöyle söyleyeyim bizim getirdiğimiz yabancıyı Botaş ya da ne bileyim Mersin Belediyesi falan da getirebiliyor en azından şu vasatlıktan kurtulsak yeter.

bugün ekaterinburg'a maçı getiren quigley'i aziz'in tokatladığı yakın doğu başkanına yarı final serisi öncesi peşkeş çekmemiz zaten şubeye olan aidiyetimizi göstermişti. geçtim fener'i çankaya üniversitesi, nesiba aydın kadar bir sonraki seneye dair planımız var mı ondan bile emin değilim. en azından basket şubesinde tek başarımız doğru antrenörlerle çalışmamızdı. birini menajer yedi, ötekini de fener'e kurban etmeye ramak kaldı. canaydın dönemlerinden sonra yeniden fener'in mağlubiyetlerine duacı olacak duruma geldik işte. yine önümüzde seçim gibi şans var ama yine gidip galatasaray'ı futbol kulübü yapmaktan başka planı olmayan bir adamı başa getiririz. amatör şubelerin aysal'dan beri becerdiği 2-3 iş bile safi galatasaray markasının getirdiği sonuçlardır. beşiktaş filan gibi bir kulüp olsak 2-3 şube çoktan 2. ligi boylamıştı şimdiye.

Fener 4 sayi ondeyken denk geldim. Girona 2 sayi one gecince mecbur izledim. Kapasam fener cevirirdi. Fener 3'te 1 yapmis oldu. Fener'e yenilen tek takım olan zırto ekibimizi kutlarim.

Üst Alt