Euroleague Kadınlar Takip Başlığı - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Euroleague Kadınlar Takip Başlığı

Cevap: Euroleague Kadınlarda Diğer Maçlar

bu laura jackson penny taylorun daha iri hali benziyorlar. 2 side avustralyalı:)

Ekaterinburg'un sene sonunda ilk yapacağı iş Candace Parker'ı gönderip Sylvia ya da Tina'dan hangisini bırakırsak onu almak olur.

bu laura jakcson erkek gibi lan rahat alıyor topları eketarinburglaırın ellerinden

Candace Parker'ın inanılmaz yeteneğine yazık oluyor. Seimone gibi yeniden doğar o da umarım.

Harika bir takım,rotasyonları geniş,pota altları mükemmelde yine birşeyi hatırlatma ihtiyacı hissettim.Abdi İpekçi´den bu takımın erkek versiyonu bile çıkamadı:)

neyse ben cıkayım belki fenerin macınıda izlerim. sonra bizim maca bakarız.

Dediğim gibi bu takım Abdi İpekçi´nin sihirli atmosferi ile devrilir ancak.CSKA maçndan sonra ben bu salonda herşeyin olabileceğine inanıyorum,abi CSKA ya rüya gibi.Hayırlısı ile bir finale çıkalımda.

62-49 kazandı Ros Casares. İlk yarıyı 2 ribaund ile tamamlayan Candace Parker 17 sayı 8 ribaund ile tamamladı maçı. Ann Wauters, Sancho Lyttle, Lauren Jackson üçlüsü 31 sayı 17 ribaund 5 asist.

Üst Alt