Eurovision 2011 l Yarı Final 2 l CANLI


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Eurovision_Song_Contest_2011_logo.svgYarı Final 212042.png
 
Cevap: Eurovision 2011 l Yarı Final 2 l TRT1 l CANLI1.sırada çıkan Dino Merlin ile Bosna Hersek FİNALDE ! diyebiliriz,süperdi.
 
Cevap: Eurovision 2011 l Yarı Final 2 l TRT1 l CANLI2.sırada çıkan Avusturya,hoş bir ballad ile katılmış,ben beğendim.
 
Cevap: Eurovision 2011 l Yarı Final 2 l CANLI3.sırada çıkan Hollanda,oldukça sıradan bir şarkı ile yarışıyor.Ama 1.Yarı Final'de ilk 10'a giren şarkıları göz önüne alırsak yorum yapmak zor.
 
Cevap: Eurovision 2011 l Yarı Final 2 l CANLI4.sırada yarışan Belçika,bir akapella grubu ile katılmış,değişik bir düşünce.Sırf bu yüzden bile finale kalabilirler.Ayrıca sempatik tipler.
 
Cevap: Eurovision 2011 l Yarı Final 2 l CANLI5.sırada yarışan Slovakya,4 adet bacak ile Dusseldorf'a gelmiş.Şarkıları vasat altı,Avrupalılar 4 adet sütun gibi bacaktan hoşlanıyorsa,cumartesi günü de görebilmek adına oy verebilirler bu ablalara.
 
Cevap: Eurovision 2011 l Yarı Final 2 l CANLI6.sırada yarışan Ukrayna'lı ablanın sahneye çıkışını TRT sayesinde göremedik.Kadın şarkı söylerken girdiler yayına.Büyük bir skandal.Fonda kum sanatı yapılıyor,şarkısı gayet sıradan.Fakat sesi ve kendisi güzel.Doğu blok ülkelerinden oy alıp,finale yerleşecektir.
 
Cevap: Eurovision 2011 l Yarı Final 2 l CANLI7.sırada yarışan Moldova,yine değişik elemanlarla katılmış.Bahtsız ülkelerden biridir Moldova,oy alamaz.İyi şarkıları çok gitmiştir yarı finalde bu sebepten.Ama bu şarkı onlardan biri değil,bildiğin gereksiz.
 
Cevap: Eurovision 2011 l Yarı Final 2 l CANLI8.sırada yarışan ülke İsveç.Eric Halid Saade,yarı İsveç'li-yarı Filistin'li.Yarışmanın favori ülkelerinin hemen altında yer alacak şekilde gösteriliyor.Finale çıkması hemen hemen kesin,şarkısı çoğundan iyi.
 
Cevap: Eurovision 2011 l Yarı Final 2 l CANLI9.sırada yarışan ülke ise Kıbrıs.Oldukça başarılı bir arkadaş katılmış bu sene,etnik ögeler ön plana çıkıyor şarkısında da. Fakat oy alma ihtimali düşük Avrupalılardan.Ben şahsen beğendim,ama final zor.Edit : Şarkı haddinden fazla güzel.İnşallah finale kalırlar.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt