Eurovision 2011 | Şarkımız Tanıtıldı ! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Eurovision 2011 | Şarkımız Tanıtıldı !

Cevap: İşte Eurovision Şarkımız

Arkadaslar dedigim gibi Avrupalilar cok sever böyle sarkilari. Bizi bile cok sasirtacak bir sonuc alabiliriz.

Nerde işe yaramaz adam var, Eurovision'a katılıyor. Hiç sevmesem, tarzım olmasa da, Demet Akalın'ı koy şu Eurovision'a, bunlardan daha çok puan toplar.

İşe yaramaz olan Demet Akalın. Bu adamlar MÜZİSYEN.

Riflerde 80'ler soundu var. Ben çok beğendim. Ritim Ram Jam'in Black Betty şarkısına benziyor.

Darbuka ritmini TRT özellikle istiyor galiba. Hemen hemen bütün şarkılarda var hangi tarzda olursa olsun. :D

Şarkının geçen sene katılan asalak ergen grubunun şarkısından daha iyi olduğu bir gerçek.

Hiçbir ülke bizim kadar önem vermiyor bu yarışmaya. Bir ara yunanistan asılıyordu onlarda bıraktı. Gereksiz saçma sapan bir yarışma.

Aslında şarkıyı bozan bir kaç sorundan birisi de solist bence... İngilizce şarkı böyle mi okunur? :)

Neyse şarkı fena sayılmasa da organizasyon tamamen gereksiz bence...

İlginçtir gitarların soundu muhteşem. Uzun zamandır ülkemizde bu soundu kullanan görmemiştim.

Ben kendi adıma bu gruptan iyi bişeyler çıkacağını hiç düşünmüyordum ama melodisi ritmi çok hoşuma gitti.Tekrar dinlemek istedim.

Bon Jovi havası sezdim.Ritim sound filan sağlam.Bir solo sıkıştırsalarmış iyi olurmuş.Şarkı çalmaya başladıktan sonra bir Richie Sambora solosu beklemedim değil.:)

Üst Alt