Eurovision 2011 | Şarkımız Tanıtıldı ! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Eurovision 2011 | Şarkımız Tanıtıldı !

Cevap: Eurovision 2011 | Şarkımız Tanıtıldı !

En sağlam şarkılarımız Deli ve For Real'dı.Birkaç düzenlemeyle bu şarkı da o seviyeye çıkacaktır.

Bu şarkıyı "berbat" seviyesine indirenler ya rap, ya arabesk, yada tekno/pop fanlarıdır büyük ihitmalle.

çok iyi olmamış ya :( ama idare eder.. Hayko olacaktı ki offf dağıtırdı oraları valla :D

Bu şarkıyı "berbat" seviyesine indirenler ya rap, ya arabesk, yada tekno/pop fanlarıdır büyük ihitmalle.

Ben tutmadım Semih, şimdi bu söylediğin kategorilerin fanı mı oldum yani? :)

Arka plandaki kırık riff fazla büyülemiş seni, şarkının önemi yok zaten de organizasyon berbat dolayısıyla şarkı da berbat sınıfına giriyor.

Ben tutmadım Semih, şimdi bu söylediğin kategorilerin fanı mı oldum yani? :)

Arka plandaki kırık riff fazla büyülemiş seni, şarkının önemi yok zaten de organizasyon berbat dolayısıyla şarkı da berbat sınıfına giriyor.

Vokal tınısı riflere baya uymuş. Tempo gayet iyi. Baya düzenli bir şarkı. Bazı şarkılar vardır güzelim rifleri mahveder. O bütünlüğü bozmamışlar. Ama solo eklemeleri lazım. Tam bir sahne şarkısı çünkü. Görsel bir şovla daha da etkileyici olacaktır.

Ayrıca bu yarışma neden bu kadar yerilir onu da anlamış değilim. Tamam kötü yanları var. Popüler kültürün kurbanı. Onada tamam. Ama farklı kültürlerin şarkılarının yarışması neden insanları bu kadar geriyor anlamıyorum.

He şu olabilir. Bir türe koyu bir şekilde bağlıysanız o tarzda müziği bu yarışmada duymadığınızda burun kıvırırsınız. Ama ne zamanki birçok tür müzik zevkinizin içine girmeye başlar işte o zaman çeşitli türlerden zevk alır onlara merak salarsınız. (Sözüm sana değil genele)

Bu tarz şarkıların var olduğu bu şarkının lesh olduğu gerçeğini değiştirmez.

Galiba cümleyi yanlış kurdun. Çünkü yazdığımla alakası yok.

Üst Alt