Ev Tercihiniz Nasıl Olurdu? - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ev Tercihiniz Nasıl Olurdu?

19.jpg

Deresi göl ü yoktur ama; fazla derine inmeden kuyusuyu çıkma ihtimali oldukça yüksek gibi görünüyor..

2-3 günlük kazı ve biraz işçilikle harika bir havuz yaptırılabilir..

Ormanlık bir arazinin içerisinde, ama aynı zamanda şehir merkezine de yarım saatte ulaşabileceğim, bahçesi geniş bir ev. Bahçeye de 2 adet sibirya kurdu ya da kangal ya da alman kurdu...

Kafama göre takılırdım oralarda.

77786.jpg

Ormanlık bir arazinin içerisinde, ama aynı zamanda şehir merkezine de yarım saatte ulaşabileceğim, bahçesi geniş bir ev. Bahçeye de 2 adet sibirya kurdu ya da kangal ya da alman kurdu...

Kafama göre takılırdım oralarda.

77786.jpg

metropollerde spor yapmak için bile adamakıllı yürümeyi bırak, adım atacak bile yer kalmamışken, böyle bir yerde sadece itlerinle 2 saat oynaşsan bile daha fazla enerji depolarsın.
Günlük mecburi işler için yapılanlarda benden spor ikramiyesi olsun hadi... Şifa niyetine..

yalan
git kardeşim sessiz sakin yerde yaşa ohhh
tatiline gidersin

herkes ayni seyi özeniyo la, dagin tepesi, ormanin ici cok banal. tatilde sessiz yere gidersin
sehir icinde yasayacaksin, gurultu olacak sabaha kadar, daireden indigin anda barlar olacak, kari ile kavga mi ettin git iki bira ic eve git kari ile baris yat guzelcene. isden mi geliyorsun eve cikmadan once iki bira ic oh ne guzel.

Üst Alt