evlilik kurumu - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

evlilik kurumu

Evlenmemek için kendime bir sebep daha buldum böylece.
Bu konuda tecrübem olmadığı için bir tavsiye veremiyorum, sadece bana kalırsa evlense bile bireyler hovardalık yapmadıkça arkadaşları ile vakit geçirebilmeli. Bunda bir problem olmamalı diye düşünüyorum.
Bol şans ve sabır diliyorum

F5121 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
gerçek şu ki evlilikteki tek problem, evlenmektir.

Evlenmemek için kendime bir sebep daha buldum böylece.
Bu konuda tecrübem olmadığı için bir tavsiye veremiyorum, sadece bana kalırsa evlense bile bireyler hovardalık yapmadıkça arkadaşları ile vakit geçirebilmeli. Bunda bir problem olmamalı diye düşünüyorum.
Bol şans ve sabır diliyorum

F5121 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
dışarı çıkma meselesi yüzünden evlilik danışmanına gittik biz yaw

verdiğim en gereksiz 300 tl idi

sonra düşündüm danışmana her ay 300 tl vereceğime,ayda 1-2 defa onlarla da içmeye gideyim,hem taksi parası da vermem,hanımın iyi araba kullanır.
% 70 çözdüm gibi

sonra düşündüm danışmana her ay 300 tl vereceğime,ayda 1-2 defa onlarla da içmeye gideyim,hem taksi parası da vermem,hanımın iyi araba kullanır.
% 70 çözdüm gibi
Abi 24 yaşında bir gence evliliği önerir misin?
Benim gözüm iyice korkmaya basladı

F5121 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Abi 24 yaşında bir gence evliliği önerir misin?
Benim gözüm iyice korkmaya basladı

F5121 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
keşke net bir şey söyleyebilsem

o yaşlarda evlenip boşanan arkadaşım da çok,eşimden asla vazgeçmem diyerek mutlu yaşayan arkadaşım da.

bizde ki en büyük sorunlardan biri, hanımların eşlerini, bir işin yapılmasını istediklerinin de çocukları gibi maddi paylaşımlar konusunda da babaları gibi görmesi.

ayrı bir erkek birey gibi göremiyorlar ve sürekli genellemeler üzerinden hareket ediyorlar.

bunların farkında olan bir kadınla evlenilir mutlu da olunur.

keşke net bir şey söyleyebilsem

o yaşlarda evlenip boşanan arkadaşım da çok,eşimden asla vazgeçmem diyerek mutlu yaşayan arkadaşım da.

bizde ki en büyük sorunlardan biri, hanımların eşlerini, bir işin yapılmasını istediklerinin de çocukları gibi maddi paylaşımlar konusunda da babaları gibi görmesi.

ayrı bir erkek birey gibi göremiyorlar ve sürekli genellemeler üzerinden hareket ediyorlar.

bunların farkında olan bir kadınla evlenilir mutlu da olunur.

:tbr::tbr::tbr::tbr::tbr::tbr::tbr::tbr::tbr::tbr::tbr::tbr::tbr::tbr::tbr::tbr:

renktaş sen belli ki yıllanmışsın temiz bir 10 senen var diyorum bu kadar güzel ifade edilemezdi

% 70 çözdüm gibi
Benim serbestliğini hiç bir kadın veya eş kesemez. Eş mı Anne mı belli değil.

O bana alan bırakacak bende ona. Karışan birisi ile evlenmem.

Bireysel özgürlük benim en için en önemli konu.

Benim serbestliğini hiç bir kadın veya eş kesemez. Eş mı Anne mı belli değil.

O bana alan bırakacak bende ona. Karışan birisi ile evlenmem.

Bireysel özgürlük benim en için en önemli konu.
kadınlarsız bir dünya hakkında düşüncelerin nedir dostum ?

sence bu işle başa çıkabilir miyiz ? anlarsın ya cinsel açlığımızı falan var

Büyük konuşmak istemem ama kolay kolay evleneceğimi düşünmüyorum, ben çok rahat bir adamım.

Kafama eseni yaparım kısıtlamalardan nefret ederim, mesela kafama esti mi arkama bakmadan 2-3 gün bi yerlere kafa dinlemeye giderim falan. Bu rahatlıktan uzaklaşabilir miyim ileride bilemiyorum.

Aile kurmak güzel birşey ama birlikte getirdiği sorumlulukları çok fazla. Hayatımın aşkını ruh eşimi bulmam lazım herhalde ciddi ciddi evlilikten bahsedebilmem için.

sent via GSC

Büyük konuşmak istemem ama kolay kolay evleneceğimi düşünmüyorum, ben çok rahat bir adamım.

Kafama eseni yaparım kısıtlamalardan nefret ederim, mesela kafama esti mi arkama bakmadan 2-3 gün bi yerlere kafa dinlemeye giderim falan. Bu rahatlıktan uzaklaşabilir miyim ileride bilemiyorum.

Aile kurmak güzel birşey ama birlikte getirdiği sorumlulukları çok fazla. Hayatımın aşkını ruh eşimi bulmam lazım herhalde ciddi ciddi evlilikten bahsedebilmem için.

sent via GSC
Cancım, seks bir ihtiyaç mı yoksa eğlence aracı mı ?

sent via GSC

Öyle de ölene kadar bekar kalmak da, ne bileyim, biraz sıkıcı geliyor

Evlenmek evlendigin kisiyle iyi anlasabiliyorsan o kadar da sac bas yolduran bir seye benzemiyor sanki. O yuzden ana baba yerine kendin bulman gerekiyor

Öyle de ölene kadar bekar kalmak da, ne bileyim, biraz sıkıcı geliyor

Evlenmek evlendigin kisiyle iyi anlasabiliyorsan o kadar da sac bas yolduran bir seye benzemiyor sanki. O yuzden ana baba yerine kendin bulman gerekiyor
Işte olay orada bitiyor zaten anlaşabildiğin birisini bulamadığın sürece sadece evlenmiş olmak için evlenmek saçma. Çünkü o evlilik mutluluk getirmez.

Görücü usulü kadar saçma birşey yok zaten.

sent via GSC

Üst Alt