Evlilik Teklifi Hakkında Yardım! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Evlilik Teklifi Hakkında Yardım!

çok güzel bir yerde yemege götür ortam güzel olsun ışıklar kemanlar (olursa tabi llaki keman şart değil) falan ama orda teklif etme....

umudunu kaybettiğinde evine bırakırken sade bir parkta veya caddede yap teklifini...

bu bir kız arkadaşımın başına gelen bir teklif:) agzı kulaklarındaydı:)

Bir çok öneri gelir sana kardeş.Ama şu sıra gerçekten toplum evlilikten uzaklaşıyor.Bence ana neden bayanlar.Erkekler aynı değişiklik yok.Ama kızlar eskisi gibi değil.Gözleri inanılmaz açıldı ve rahat yaşamaya alıştılar.Evlenince koca baskısına dayanamazlar..Mesela evlenince sosyal medya ilişigini kesmesi lazım kızların.Ama kesemiyolar.Ben bizzat gözlemledim bunu.Bu yüzden çok ayrılanlar var.10 yıl dile kolay sevgili olduktan sonra evlenen halamın kızı 1 ayda boşandılar.1 ayda.Nedeni de kocasını başka kızla konuşurken yakalamış.

Çok doğru. Ek olarak evlilik öncesi uzun süreli flörtler heyecanı azaltıyo. Yani evlendikten sonra pek fazla yaşanacak bi şey yok gibi geliyo ve o hayal edilen büyük mutluluk yalan olarak kalıyo genelde.

Adalara götür kizi, ata falan bindir, bir kac arkadaslarinda gelsin yardimci olsun, giderken o yoldan cicekler atsinlar ve sende ona teklifi et :)

[media]https://www.youtube.com/watch?v=0O7heszkPF8[/media]

Benim bir arkadaşım böyle birşey yapmıştı.

Sinemada kızımız dolu bir salonda bu spotu seyretti erkek dışarıda elinde çiçeklerle evlenme teklif etti.

Not: bence evlenme...

BlueTapa

İçinde iliskinizden alıntılar taşıyan kitap bastır. Sonunda falan da senin sözlerinle teklif olsun. Ne gıcık bisey lan bu teklif işleri.

Aynısı herhangi bir film için de olur.

Benim gibi yap

Hadi kız, gidip evlenelim. Hayır kabul etmem mümkün değil.

Şaka bir yana. Tanıştığınız veya ilk buluşduğunuz bir mekanda teklifi yapa bilirsin.

Bir iki bira iç . Hayır derse etkisi iyi gele bilir o anda :DD

Edit : evlenme deli gibi aşık ve sevmiyorsan 100 de 100000

Gerçiği demesi kolay.

öncelikle farklı bir şey yapmak zorundaymışsın gibi düşünme. çok fazla maddi imkanım da yok diyorsun. yerinde olsam sakin bir kafayla otururum bir koltuğa sakince düşünürüm.

neler yaptığınızı, nerelere gittiğinizi, nerelere gitmeyi sevdiğinizi, neleri sevdiğinizi neleri unutamadığınızı nelere üzüldüğünüzü neler yaşadığınızı, hatalarınızı, sevaplarınızı kısacası tüm geçmişi göz önüne getiririm. buradan yola çıkarak elindeki imkanlar dahilinde onu en çok mutlu edebilecek bir plan yap. evlenme teklifi edeceğin yeri mekanı, o anda neler olacağını ve en önemlisi tüm bu geçmişten yola çıkarak ona söyleyeceğin sözleri kurgula ve ömür boyu da söyleyeceğin sözleri tut...

kısacası benim görüşüme göre illa farklı bir şey olacak diye bir şey yok. yaşadığınız küçük bir anı anlatan sözler bile senin o teklifi yaparken kullanabileceğin cümleler arasında olabilir. ona yaşadığınız ufak mutluları da hatırlatacak cümleler kurman veya onun söylediği bir şeyi söylemen kısacası ona dair hiç bir şeyi unutmadığını gösteren cümleler kurman söyleyeceğin en etkili şiirden bulunabileceğiniz en mükemmel yerden bile daha etkili olabilir.

tabi bunlar benim görüşüm istediğin tarzda bir öneride bulunmadım kusura bakma lütfen.

Allah yolunuzu açık etsin kardeş şimdiden tebrik ederim

öncelikle farklı bir şey yapmak zorundaymışsın gibi düşünme. çok fazla maddi imkanım da yok diyorsun. yerinde olsam sakin bir kafayla otururum bir koltuğa sakince düşünürüm.

neler yaptığınızı, nerelere gittiğinizi, nerelere gitmeyi sevdiğinizi, neleri sevdiğinizi neleri unutamadığınızı nelere üzüldüğünüzü neler yaşadığınızı, hatalarınızı, sevaplarınızı kısacası tüm geçmişi göz önüne getiririm. buradan yola çıkarak elindeki imkanlar dahilinde onu en çok mutlu edebilecek bir plan yap. evlenme teklifi edeceğin yeri mekanı, o anda neler olacağını ve en önemlisi tüm bu geçmişten yola çıkarak ona söyleyeceğin sözleri kurgula ve ömür boyu da söyleyeceğin sözleri tut...

kısacası benim görüşüme göre illa farklı bir şey olacak diye bir şey yok. yaşadığınız küçük bir anı anlatan sözler bile senin o teklifi yaparken kullanabileceğin cümleler arasında olabilir. ona yaşadığınız ufak mutluları da hatırlatacak cümleler kurman veya onun söylediği bir şeyi söylemen kısacası ona dair hiç bir şeyi unutmadığını gösteren cümleler kurman söyleyeceğin en etkili şiirden bulunabileceğiniz en mükemmel yerden bile daha etkili olabilir.

tabi bunlar benim görüşüm istediğin tarzda bir öneride bulunmadım kusura bakma lütfen.

Allah yolunuzu açık etsin kardeş şimdiden tebrik ederim

Alo nasıl evlenme teklifi ede bilirim hatındamısın ? :DD

Konu kilit ciddiden, başka bir öneri veya yorum yapılamaz bunun üzerine

Arkadaşlar hepinizin önerilerini beğendim açıkcası , evlenme diyen arkadaşlara da söyleyeceğim şey eğer seviyorsanız aynı sabaha birlikte uyanmak istiyorsanız evlenebilirsiniz sıkıntı değil :D

Aklıma birşey geldi bunuda sizle paylaşayım belki update edebilirsiniz beni :)

Sık sık gittiğimiz bir gemi var , cafe şeklinde bir gemi , çalışanları falan beni tanır. Hatta geçen seneki efsanevi juve maçının 2.perdesinde ordaydık maça dakikalar kala hadi kız kalk maça gidelim dedim gittik falan efsane anlarım olmuştur yani orda :)

Şimdi bu cafe gemide mönüye güzel bir evlenme teklifi nutku yazsam? Birtane dijital çerçeveye birlikte olan resimlerimizi koysam. Garson da onu getirip bilmem kaçıncı müşteriye hediyemizdir dese. Kızda onu o sırada izlese sonra mönüyü açsa

Şarkı falan tvde resimlerimiz gösterilse nasıl olur ?

Nargile dumaniyla benimle evlenirmisin ufle

Nargilede var mekanda buna çalışırsam yapabilirim :D ? Bu kombinlerle sizce marjinal birşey yapabilirmiyim ? Düğünüm muhtemelen seneye , herkes davetlidir forumdan :)

Arkadaşlar hepinizin önerilerini beğendim açıkcası , evlenme diyen arkadaşlara da söyleyeceğim şey eğer seviyorsanız aynı sabaha birlikte uyanmak istiyorsanız evlenebilirsiniz sıkıntı değil :D

Aklıma birşey geldi bunuda sizle paylaşayım belki update edebilirsiniz beni :)

Sık sık gittiğimiz bir gemi var , cafe şeklinde bir gemi , çalışanları falan beni tanır. Hatta geçen seneki efsanevi juve maçının 2.perdesinde ordaydık maça dakikalar kala hadi kız kalk maça gidelim dedim gittik falan efsane anlarım olmuştur yani orda :)

Şimdi bu cafe gemide mönüye güzel bir evlenme teklifi nutku yazsam? Birtane dijital çerçeveye birlikte olan resimlerimizi koysam. Garson da onu getirip bilmem kaçıncı müşteriye hediyemizdir dese. Kızda onu o sırada izlese sonra mönüyü açsa

Şarkı falan tvde resimlerimiz gösterilse nasıl olur ?

Nargilede var mekanda buna çalışırsam yapabilirim :D ? Bu kombinlerle sizce marjinal birşey yapabilirmiyim ? Düğünüm muhtemelen seneye , herkes davetlidir forumdan :)

Davet için teşekkürler. Adress verme ama ortaya :DD

20 bin bilmem kaç kişi basar düğününe. Olmaz deme olmuşdu bile :DD

Gerciği o doğum günü davetiydi

Ne gibi bir faydasini gorurum renktas ?

HTC One cihazımdan gönderildi

Bazı şeyler yaşayarak öğrenilir. Ben sadece faydasını göreceğini söylüyorum. Ancak; maddi gücün fazla değilse, sıradışı şeyler yapmak için fazla uğraşma. Masal gibi başlarsa, sonrası sıkıntı olabilir. Evlenme diyenleri de ciddiye alma. Aşkı öldüren evlilik değil, monotonluktur. Biz eşimle 10 yıl önce Abu Dabi'de tanıştık. Güney Afrika'da evlilik kararı aldık. Kavala'da evlendik. Kızımız Girit'te doğdu. Bir kızımız daha yolda, o da Amerika'da doğacak :) Hala öğrencilikte tanıştığımız gibiyiz. Benim haddim olmayarak yapabileceğim tavsiyeler bunlar. Umarım çok mutlu olursunuz. Allah baba olacağının müjdesini vermeyi nasip etsin :)

Üst Alt