Evlilik Teklifi Hakkında Yardım! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Evlilik Teklifi Hakkında Yardım!

Şimdi Galata veya Unkapanı köprüsünde günün her saati balık tutanlar oluyor. Bu köprüler trafiğe açık olmakla birlikte yan tarafında yayaların yürüyebileceği kaldırımda var. Balık tutanlarda bu kaldırımlardan atıyor oltalarını. Kaldırımların belli noktalarında malzemeciler var.

Senin tanıdığın ama kız arkadaşının tanımadığı bir arkadaşını ayarlıyorsun. Olta ile kenarda bekliyor.

Siz el ele kaldırımda yürüyüp deniz havasını içinize çektiğiniz anlarda arkadaşın seni tanımıyor numarası yaparak 'Kardeşim şu malzemeciye kadar gidip geleceğim iki dakika oltayı tutabilir misin?' diyor. Sen de 'Tabi ki' diyerek alıyorsun oltayı elinden ve arkadaşın uzaklaşarak 20-30 mt ileride ki malzemeciye doğru yürüyor. Yaklaşık bir dakika sonra elinde tuttuğun olta için 'Balık vurdu galiba' diye bir tepki veriyorsun. Kızlar genelde bu işlerden anlamaz. 'Al aşkım senin şansına' diyerek oltayı kız arkadaşına uzatıyorsun ve o çeviriyor. Oltanın ucunda bulunan yüzüğü gördüğünde beklemediğinden kısa bir şok yaşayacaktır. O sırada evlilik teklifini yapıştırabilirsin.

İstanbul'da yaşıyorsanız bir düşün derim.

Şimdi Galata veya Unkapanı köprüsünde günün her saati balık tutanlar oluyor. Bu köprüler trafiğe açık olmakla birlikte yan tarafında yayaların yürüyebileceği kaldırımda var. Balık tutanlarda bu kaldırımlardan atıyor oltalarını. Kaldırımların belli noktalarında malzemeciler var.

Senin tanıdığın ama kız arkadaşının tanımadığı bir arkadaşını ayarlıyorsun. Olta ile kenarda bekliyor.

Siz el ele kaldırımda yürüyüp deniz havasını içinize çektiğiniz anlarda arkadaşın seni tanımıyor numarası yaparak 'Kardeşim şu malzemeciye kadar gidip geleceğim iki dakika oltayı tutabilir misin?' diyor. Sen de 'Tabi ki' diyerek alıyorsun oltayı elinden ve arkadaşın uzaklaşarak 20-30 mt ileride ki malzemeciye doğru yürüyor. Yaklaşık bir dakika sonra elinde tuttuğun olta için 'Balık vurdu galiba' diye bir tepki veriyorsun. Kızlar genelde bu işlerden anlamaz. 'Al aşkım senin şansına' diyerek oltayı kız arkadaşına uzatıyorsun ve o çeviriyor. Oltanın ucunda bulunan yüzüğü gördüğünde beklemediğinden kısa bir şok yaşayacaktır. O sırada evlilik teklifini yapıştırabilirsin.

oltayı tam çekerken o yüzüğü balık yerse 50 kilo dinamit kullanırım orada :D

benim evlilik teklifim aynen böyle olacak:

[media]https://www.youtube.com/watch?v=nX-KRIxxzh4[/media]

YA SEN ADAMIN HAMMADDESİ DİBİNİN ATOMU İÇİNDEKİ MOLEKÜLÜSÜN ...

ARADIĞIM ŞEYDE BUYDU ASLINDA , BELLİ BİR SÜRE AMSTERDAMDA YAŞADIM. DÜZENLİ OLARAK MARİJUANA TÜKETİYORDUM YARATICILIĞIM HAD SAFHADAYDI. ISTANBULA KESIN DONUS YAPINCA BIRAKTIM BU MADDEYİ VE YARATICILIK DOWN OLDU. EVLİLİK TEKLİFİNİ DÜŞÜNÜRKEN DELİ OLACAKTIM NEREDEYSE TEŞEKKÜR EDERİM BU DEĞERLİ ÖNERİN İÇİN KESİNLİKLE BUNU UYGULAYACAĞIM.

VE SENDE İSTANBULDAYSAN DÜĞÜNÜME VİP DAVETLİSİN. HATTA DÜĞÜNDEN ÖNCE SENİ Bİ AKŞAM UYARSA DIŞARDA YEMEĞE CIKARMAK İSTİYORUM BENİ ÖYLE BÜYÜK BİR DERTTEN KURTARDIN Kİ TEŞEKKÜRLER SİPİRMİN DEMEK İSTİYORUM SANA.

ARADIĞIM ŞEYDE BUYDU ASLINDA , BELLİ BİR SÜRE AMSTERDAMDA YAŞADIM. DÜZENLİ OLARAK MARİJUANA TÜKETİYORDUM YARATICILIĞIM HAD SAFHADAYDI. ISTANBULA KESIN DONUS YAPINCA BIRAKTIM BU MADDEYİ VE YARATICILIK DOWN OLDU. EVLİLİK TEKLİFİNİ DÜŞÜNÜRKEN DELİ OLACAKTIM NEREDEYSE TEŞEKKÜR EDERİM BU DEĞERLİ ÖNERİN İÇİN KESİNLİKLE BUNU UYGULAYACAĞIM.

VE SENDE İSTANBULDAYSAN DÜĞÜNÜME VİP DAVETLİSİN. HATTA DÜĞÜNDEN ÖNCE SENİ Bİ AKŞAM UYARSA DIŞARDA YEMEĞE CIKARMAK İSTİYORUM BENİ ÖYLE BÜYÜK BİR DERTTEN KURTARDIN Kİ TEŞEKKÜRLER SİPİRMİN DEMEK İSTİYORUM SANA.

Dipnot: Bahsettiğin yerlerde doğdum büyüdüm , Galata nın Unkapanının havasını benden iyi bilen kimse de yoktur. Çocukluk zamanlarımda orda kısa bir malzeme satma maceramda vardır aslında.

Ya sana minnettarım..

Bu aralar reklam sektöründe, yani işimde de çok yaratıcı olduğumu söylüyorlar. Maşallahım var. :D

Düğününe bir aksilik olmazsa elbette gelirim. Umarım sorunsuz sıkıntısız bütün süreçleri atlatırsın.

Bir çok öneri gelir sana kardeş.Ama şu sıra gerçekten toplum evlilikten uzaklaşıyor.Bence ana neden bayanlar.Erkekler aynı değişiklik yok.Ama kızlar eskisi gibi değil.Gözleri inanılmaz açıldı ve rahat yaşamaya alıştılar.Evlenince koca baskısına dayanamazlar..Mesela evlenince sosyal medya ilişigini kesmesi lazım kızların.Ama kesemiyolar.Ben bizzat gözlemledim bunu.Bu yüzden çok ayrılanlar var.10 yıl dile kolay sevgili olduktan sonra evlenen halamın kızı 1 ayda boşandılar.1 ayda.Nedeni de kocasını başka kızla konuşurken yakalamış.

Bravo 10 numara analiz..

Yüzde 1 milyon katılıyorum..

Evlilik konusunda başarılı olduğunu tahmin ettiğim veteran üyemizden süreç hakkında bir feedback alalım.Nasıl bir teklifte bulundu ( özel değilse) , evlilik sürecinde yaşananlar ve mutlu mudur? @Şevket Atakan

Genç arkadaşlarımıza yol göstersin :)

referans olarak kendisinin diğer konduaki mesajını da buraya koyuyorum : Evlilikten Beklenti Ne Olmalıdır?
Kesinlikle cocuk yapmayacaksaniz evlenmeyin.

Evlilik bir nevi ortakliktir. Yurutmesi zor bir kurumdur. Bazi dengeler var o dengeleri korumak ustalik ister.

Kisacasi evlilik alttan alma oyunudur. Birgun esiniz birgun siz alttan alip yolunuza bakacaksaniz.

Cocugun olmadigi bir evlilik ft siz cimboma benzer.

SM-G925F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Video işinden anlıyorsan sana bir önerim olacak.
Ikinizin birlikte çekindiği foto ve videoları topla.
Ikinizin beğendiği bir müzik seç.
Videoyu Fotoslide gibi arka arkaya montajla.
Videonun sonunda bir kalbin içinde yüzük olsun ve benimle evlenir misin yazsın.

Eşinin kız arkadaşı onu sinemaya götürsün. Git sinemacıyla anlaş. Film başlamadan sizin videoyu koysun.
Videonun bitimine doğru salona gir ve yüzüğünü ver.

Bu kıyağımı unutma.
Oğlun olursa ismini Fatih koy renktaş.

Gscimbom

Video işinden anlıyorsan sana bir önerim olacak.
Ikinizin birlikte çekindiği foto ve videoları topla.
Ikinizin beğendiği bir müzik seç.
Videoyu Fotoslide gibi arka arkaya montajla.
Videonun sonunda bir kalbin içinde yüzük olsun ve benimle evlenir misin yazsın.

Eşinin kız arkadaşı onu sinemaya götürsün. Git sinemacıyla anlaş. Film başlamadan sizin videoyu koysun.
Videonun bitimine doğru salona gir ve yüzüğünü ver.

Bu kıyağımı unutma.
Oğlun olursa ismini Fatih koy renktaş.

Gscimbom
Adam evlendi çocuğu bile oldu (sanırım ?)

biz flashback yapalım diye uplamıştım , ilahi :)

bu güzelmiş , ben bunu bir kenara not edeyim yıldönümünde denenebilir.

Üst Alt