# Eyong Tarkang Enoh - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Eyong Tarkang Enoh

Cevap: # Eyong Tarkang Enoh

Tiote-Enoh'u karşılaştırırken Enoh'un maçta normal seviyesinin altında bir performans gösterdiğini de göz önüne alalım. Bir maçla değerlendirmek yanlış olur.

ben de enoh'un japonya ya, tiote'nin portekiz'e karşı oynadığını hatırlatayım... :D

Sonuçta bir maçla değerlendirildiği gerçeğini değiştirmez ama :D

Kamerun o maçta takım olarak çok kötüydü, Eto'o bile çok silik gözüktü maçta.

Aslında fazla tartışmaya gerek yok, sonuç olarak ikisi de geldiği takdirde faydalı olacaklardır, ikisinin de gelmesi zor.

Sonuçta bir maçla değerlendirildiği gerçeğini değiştirmez ama :D

Kamerun o maçta takım olarak çok kötüydü, Eto'o bile çok silik gözüktü maçta.

Aslında fazla tartışmaya gerek yok, sonuç olarak ikisi de geldiği takdirde faydalı olacaklardır, ikisinin de gelmesi zor.

eğer galatasaray bunları da alamayacak sa kapatalım dükkanı gitsiin...

Tiote görevini fazlasıyla yerine getirdi. Demel de adamları resmen bezdirdi :) Adam resmen azman, Demel ve Tiote'yi Galatasaray'da oynarken düşünüyorum :) Fenerbahçe maçında özellikle :) Lincoln'e artislik yapan Volkan Demel'e de aynısı yapar mı acaba:)

Tiote görevini fazlasıyla yerine getirdi. Demel de adamları resmen bezdirdi :) Adam resmen azman, Demel ve Tiote'yi Galatasaray'da oynarken düşünüyorum :) Fenerbahçe maçında özellikle :) Lincoln'e artislik yapan Volkan Demel'e de aynısı yapar mı acaba:)

sıkıysa bi daha durdursun o topu poposuyla...

bakalım akibeti ne oluo ... :D: ::D bir an hayal ediom da süper olur .... :D

Olm keşke bu ikisi birden gelse.Ne çılgın olur var ya.Önlerine de Elano'yu koydun mu.Fazla defansif oluyorsa bilemem gayrı.

G.Saray Kulübü Başkanı, Hürriyet’e yaptığı ziyarette, “Bize iyi bir 6 numara lazım” demişti. Futbol A.Ş Müdürü Adnan Sezgin de Hollanda’da Kamerunlu ile temasa geçti.

G.SARAY Başkanı Adnan Polat, Hürriyet’e verdiği röportajda, “Bize iyi bir 6 numara lazım” demiş ve özellikle ön liberoya önemli takviyeler yapacaklarının altını çizmişti.Ve bu doğrultuda sarı kırmızılı yönetim transfer için düğmeye bastı. Salı sabahı 08.00’de Amsterdam’a transfer seferine çıkan Futbol A.Ş Müdürü Adnan Sezgin’in ve yönetimin rotasına giren ilk ismin Ajax’tan Eyong Enoh olduğu öğrenildi.

24 yaşında ve savaşçı

Frank Rijkaard ile sürekli transfer konusunda temas halinde olan Sezgin’in, Hollandalı çalıştırıcının da önerisi üzerine Amsterdam’ın yolunu tuttuğu, 24 yaşındaki futbolcunun transferi için temaslarda bulunacağı kaydedildi. Ajax’ın alt yapısından yetişen ve bu sezon Hollanda ekibinin değişmez ismi olan Kamerunlu futbolcunun, savaşçı özelliği ile teknik direktör Rijkaard’ın gözüne girdiği belirtildi.

2 yıllık opsiyonu kullanılmadı

Ajax ile 2 yıllık daha opsiyonlu sözleşmesi olan Enoh için Hollanda ekibinin henüz bu oyuncunun opsiyonunu kullanmadığı, Adnan Sezgin’in bu futbolcunun menajeri ile görüştüğü iddia edildi. Amsterdam’a önceki gün giden Sezgin’in ise burada birçok oyuncuyu daha takip altına aldığı, görüşmeler yaptığı kaydedildi.

Kurumsal iletişim Merter’e emanet

Öte yandan Galatasaray Kulübü’ndeki yeniden yapılanma operasyonu çerçevesinde, Kurumsal İletişim Direktörlüğü görevine Ender Merter’in getirildiği açıklandı.

Enyeama iddiası

NİJERYA Milli Takımı kalecisi Vincent Enyeama için G.Saray yolunda iddiası. İngiliz sport.co.uk sitesinin haberine göre kalecinin menajeri Andreas Muller, Galatasaray’ın, Arsenal’in istediği kaleciye talip olduğunu ve birçok teklif alan kalecinin G.Saray’a yakın olduğunu belirtti. Ayrıca Cimbom’un ön libero için listesinde Schalke’de forma şansını çoğu zaman bulamayan Jones’un da bulunduğu kaydedildi.

KiM KiMDiR?

Adı: Eyong Enoh

Doğum Tarihi: 26.03.1986

Uyruğu: Kamerun

Oynadığı takımlar: Ajax Cape Town, Ajax

Bu yıl ne yaptı: Ajax forması ile ligde 27, toplamda 44 maçta görev yaptı, 1 gol attı

Diarra'dan sonra görüsülen, istenilen, bosta olmasi sebebiyle alinma ihtimali en yüksek oyuncu... Hadi bakalim.

Bu adamın sözleşmesini Ajax neden uzatmadı ben onu anlamadım.

Geçen sezon nerdeyse Ajax'ın tüm maçlarında oynadı, kötü de değildi. Şaşırdım.

Şu anda boşta bu adam değil mi? Girişim yapıyor muyuz acaba?

Açıkçası 6-8 milyona orta yaşta bir orta saha alacağımıza bu adamı almak beni daha çok sevindirir.

Şu anda boşta bu adam değil mi? Girişim yapıyor muyuz acaba?

Açıkçası 6-8 milyona orta yaşta bir orta saha alacağımıza bu adamı almak beni daha çok sevindirir.

Boşta olsaydı şimdi ye kadar almıştık diyecem de,yaşı genç olduğu için ve sakatlık problemi olmadığı için bizim yönetimin pek ilgisini çekmemiştir.

'Ajax-middenvelder Enoh in beeld bij Galatasaray'

Het goede seizoen van Eyong Enoh bij Ajax is Galatasaray niet ontgaan. De club, waar Frank Rijkaard trainer is, wil volgens Yeni Asir de middenvelder uit Kameroen deze zomer contracteren.

1291211727.jpg

Enoh moet bij Galatasaray een belangrijke schakel op het middenveld worden. Omdat de Turkse ploeg op een teleurstellende derde plaats eindigde, wil Rijkaard veel inversteren in de selectie.

Enoh heeft ervaringen in Turkije. De middenvelder speelde in het seizoen 2004-2005 voor Magusa Türk Gücü. Vervolgens trok hij naar Ajax Cape Town, waarna hij een contract bij het 'grote' Ajax kreeg aangeboden.

Üst Alt