F.Altaylı: "Fener beklemediği kadar rahat kazanır" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

F.Altaylı: "Fener beklemediği kadar rahat kazanır"

Cevap: F.Altaylı: "Fener beklemediği kadar rahat kazanır"

Kazanıp kaybetmek kimin umrunda ?

İsterlerse bize bir 6 daha atsınlar.... yeminlen umrumda değil....

Onların başındaki bu LEKE Bu ŞEREFSİZLİK 4 ile 5 ile 6 ile ölçülemez kapatılamaz....

O gün Arena'da İsmi Şike İle Anılmayan ŞEREFLİ Takımımıza Karşı ŞİKECİ Bir Takım mücadele Edecek hepsi bu .... yenmek yenilmek denen şey boş artık bu kuşlarla ilgili maçlarda...

Cevap: F.Altaylı "Fener beklemediği kadar rahat kazanır"

Başkan Reyes'e Arda'nın 3/1'i kadar maliyetli diyor, bu da o açıklamadan sonra Arda'yı ver aynı paraya Reyes'i al, olur mu öyle şey falan diye eleştriyor. Hey Allah'ım...

Doğrudur da olay ununu elemiş eleğini asmış Reyesin ve PSV gibi yetenek buldumu en yüksek bedelle satmaya çalışan takımın bedava yolladığı Amrabatın bizi ne kadar kurtaracakları olayıdır.Açıkçası transfer politikamızı bende beğenmiyorum.Fenerbahçe kolay kazanamaz bu noktada Fatih Altaylıya katılmıyorum ama transfer anlayışımız yanlış.Keita ismi gündemde Reyes Amrabat vs gündemde .Podolski alınmaz.Takıma ve yönetime sonsuz güveniyorum ama yanlışa da yanlış diyebilmek lazım.Transfer anlayışımız değişmeli .Ucuz ,düşüşte ,sakat,problemli oyuncu almamamız lazım .Biz Galatasaray klubüyüz.Tek oyuncu alalım ama adam gibi oyuncu alalım .Arda gidip Reyesi kesti .Biz Reyesi takıma kurtarıcı diye getirirsek attan inip eşeğe binmiş gibi oluruz.Birde eleştirinin gelişmeyi tetikleyen en büyük etken olduğunu demokrasinin aynılıklar değil farklılıklar üzerinden daha anlamlı olacağını unutmayalım .Fatih Altaylıyı ben zerre sevmem ama bir Galatasaray maçı sonrası Fenerbahçeli bir yöneticiyi yumruklayacak kadar Galatasaraylı olduğunu unutmayalım.Hakaret ve eleştiri farklı şeyler.

Ünal Aysal Galatasaray'ın düşmanı Galatasaraylılardır diyerek boş konuşmamıştı.

Yarın g.t olman dileğiyle F.Altaylı..

Cümleten iyi geceler..

Hıncal Uluç'un yandan yemişi bu herif ya... Hıncal abi 24 saatin 18'inde nasıl skandal yaratacak laflar sarfedebilirim diye düşünürken, bu arkadaş arada bir sapıtıp, arada da mantıklı yazılar yazarak insanları nası l ambele edebilirim derdinde.

bu yazısı da adet dönemine denk gelmiş.

borat_great_success.jpg

Sergen Yalçın Hıncal Uluç sadece bunları biliyorum neler neler dedi Fener ezer dedi

Ohhhh koyduk mu!!!!!!!

Üst Alt