F.Bahçeliler'den Terim'e Gönderme! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

F.Bahçeliler'den Terim'e Gönderme!

Cevap: F.Bahçeliler'den Terim'e Gönderme!

Valla beynim durdu.Normalde küfür etmem lazım ama Şike yüzünden içer de olan Aziz in maskesini takanlar,organize olup Fatih Terim in kızına küfredenlerin hareketlerine şaşırmamıştım.Sorunlu bir sürü insan var deyip geçtim ama bu farklı bir olay.Yemin ederim utandım.Şu insanlar belki de arkadaşımız,aynı ortamda bulunduğumuz insanlar.Bu yara bantları belli ki birileri tarafından,yönetimin bilgisi dahilinde dağıtılmış.İnsan düşünmez mi onu takarken ben niye takıyorum diye? Tribüne gidip küfür eden,kavga eden psikopat çok ama kadınlar ve çocukları tribünlere futbol güzelleşsin diye gönderilmedi mi?Şu iğrençliğe bak,yazıklar olsun!

İnsan olmayı beceremeden geberip gidecekler. Bu tarz şeylerin ne alayı olur ne de göndermesi. Adım gibi biliyorum, allah korusun sahada Galatasaraylı bir futbolcu kalp krizi geçirse sevinir bunlar.
Hiç abartmadan söylüyorum.Öyle bir şey olursa ambulansın hastaneye gitmesine bile engel olur bu yavşaklar.

Hazmedememişler.. Biz de demirparmaklıkların arkasına geçip fotoğraf mı çektirsek.

--------

Yaptıklarından bir tane normal insan evladının yapacağı bir şey gösterin artık...

beyler twitterda #fatihteriming tt olmuş

oralarına buralarına yara bandı yapıştırıp kendilerince gönderme yapıyolar

burda küfür yasak

girin ordan resim gönderenlere saydırın

çok güzel rahatladım valla :asd:

YaaaaaaaRRaaaaaaaaaa baandııııı fenerr..

yaaaaRRaaaaaaa bandııı fenerrrrr

YaRRaa bandııııı yaRRa bandııı feneeeerrr..

,

yaaaRRRRaaa bandııııı feneer yaRRRRaa bandıı fenerrrr yaRRRaa bandı yaRRaaaa bandı fener..

Opera..

bu buluşumu trabzon maçında söylesek süper olur :D

twitter da çok adice şeyler yazmışlar. Gerçekten de insan şeytanda aşağı olabiliyor ne yazık ki.

Bakın göreceksiniz bu işler böyle giderse,medya bu düşmanlığı körüklemeye devam ederse çok yakında bir fb-Galatasaray maçında hangi stadta olur bilemem ama rakip futbolcuları linç edecek taraftarlar. Onun bir tık sonrası zaten birsürü insanın öleceği tribün olayları. Bir insanın akan kanıyla alay edilebiliyorsa bu ülkede ne yazık ki o zemin hazırlanmıştır.

Annesi gece otoban kenarında çalışanların çocukları olmak bu tarz bi davranışı gerektirmez. Bunlar onlardanda öte..

Yarın bunlar kaşlarında yara bandıyla dolaşacaklarmış.Biz de sakal traşı olmayalım bari Volkan gibi.

Fb li kaşarlar yara bantı takmış demek.Bizde onlara bu sene başka bişey takıyoruz durmadan.

bir de makyaj deposunun icine düsmüşler zaten.kadının dogal olması gerektigine inanırım.Gösterişli olucam derken dogallıklarını kaybetmişler bir de cıkıp Fatih hocaya gönderme yapacak kişilikte olduklarını zannediyorlar. yazık vallahi yazık...

Derin nefes alıp hayatın güzel olabileceğini düşündürten bir haber daha.Kendimi motive etmeliyim evet insanlar akıllı, iyi , hata yapabilirler, affedici olmalıyız..Neyse artık hangi medya organın besleniyorlarsa olacak olan aynen budur!.

Üst Alt