F.Bahçeliler'den Terim'e Gönderme! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

F.Bahçeliler'den Terim'e Gönderme!

Cevap: F.Bahçeliler'den Terim'e Gönderme!

İnsanlıktan nasibini almamışlara ne denebilir ki? Bunların başına aynı şey gelse nasıl davranıyorlar bakalım?

Kadını da erkeği de çoluğu da çocuğu da aynı bu Fenerlilerin. Beyinleri farklı bir şekilde çalışıyor,kafa yapıları çok farklı o yüzden anlamaya çalışmayın.

Yani adamın Allah korusun gözü çıksaydı, demek ki korsan maskesi takacaklardı.

Ünal Aysal'ın ne kadar haklı olduğu ortaya çıkıyor : Galatasaray taraftarının ahlakına ve standardına gelememiş ve gelemeyecek olan acınası taraftar topluluğu..

Kadını da erkeği de çoluğu da çocuğu da aynı bu Fenerlilerin. Beyinleri farklı bir şekilde çalışıyor,kafa yapıları çok farklı o yüzden anlamaya çalışmayın.

genelleme yapmamak lazım. çünkü hepimiz içinde yakınları fb li olan düzgün insanlar var. bence sorun fanatik derecedeki angutlarda. bunların kadınları da kızları da pek değişmiyor, erkeklerle aynı derecede angutlar

"daha önceden sizin stadta da yapılıyordu" dedi ali koç,haklıdır dedik ses cıkarmadık.şimdi yapılan iyi bişeymiş gibi dalga geciyor ve akım başlatıyormuş arkadaşlar.bunu nasıl savunacak bakalım koç efendi,bizimde ttarenada akım başlatacagımız zaman gelir nasılsa,sabır..! hatta biz yara bantı yerine sargı ve alçılı akım başlatırız ali koç,merak etme sen..!

AoljTmcCQAAC4Fy.jpg

Ben artık şeref, namus sözü yapamam. Çünkü bunlardan önce akıl aramak gerekiyor. Dolayısıyla ben de akıl sahibi bir rakip arıyorum.

Shaktar maçının fotosunu koyabilir mi birisi?

Yanlız bu soytarıların savunmaları hep aynı değil mi? Başkanı da bu şekilde savunmadı mı kendisini? Galatasaray' ın avrupa kupası maçlarını izleten bir başkanın yandaşları buna da bu şekilde karşılık vermez mi?

bunlarin seviyelerine inmemek lazim ama aslinda yarabandini acilmayan semsiyenin yerine yapistirsinlar ise yarayabilir o yuzden 2-2'mi deyip gececen.. :yenieek:

Üst Alt