F.Bahçe'lilerin Koreografisi Ancak Bu Kadar - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

F.Bahçe'lilerin Koreografisi Ancak Bu Kadar

Cevap: F.Bahçe'lilerin Koreografisi Ancak Bu Kadar

---------

FB Yönetimi :

" Kareografi WC de ayağı kayıp düşen başkanımıza atfedilmişti. Yanlış giden bir durum yok "

kareografi faciası : 1 ağır yaralı

beyin ameliyatı olacakmış söylentiye göre gülsemmi ağlasammı bilemedim

Cevap: kareografi faciası : 1 ağır yaralı

sakar-sakir_286468.jpg

fatih terim le dalga geçiyordunuz alnınıza bant yapıştırıp bi daha ki maçada kafatasınıza bant yapıştırıp çıkın güzel olur bence ezikler..

keşke biz yapmasaydık bu ne lan bizim yüzümzden bir kac taraftarları ölücek salak organizatörleri yüzünden

Aslında çözüm basit bizim taraftar koreografiyi yapiversin bunlar için bunun karşılığında onlar bizim şampiyonluğu kutlasınlar.

Her iki taraf da kazanmış olur.

Zaten koreografi olsa bile sacma sapan bir seye benziyordu... bir kel cikiyor kollarinda "saldir fener" dövmesi ile.

Şİmdi bu kareografi hazırlığı yapanlar kasıtsız adam öldürmeye teşebbüsten yargılanmalılar.

Maça gidiyorsun. hayatı boyunca yapamadığı kareografiyapacam diye ortaya çıkan bir kaç beyinsiz yüzünden hayatın kararıyor.

Şimdi Kim Suçlu?

Şİmdi bu kareografi hazırlığı yapanlar kasıtsız adam öldürmeye teşebbüsten yargılanmalılar.

Maça gidiyorsun. hayatı boyunca yapamadığı kareografiyapacam diye ortaya çıkan bir kaç beyinsiz yüzünden hayatın kararıyor.

Şimdi Kim Suçlu?

Kareografiyi düzenleyenler arasındaymış bu gençte. Yazmaktan usandım artık :S

Olabilir. Organizasyondaki herkes yargılanmalı.

Bu nasıl bir güvenlik önlemi almaktır...

Bu olayda kusuru olan herkes caza almalı.

O açıdan belirtmedim ben. Yani hiç olaya bulaşmamış biri gibi anlatılıyor burada. Ona istinaden yazdım. İsterse organizasyonun baş sorumlusu olsun üzücü.

Ancak siz-bazıları "olayı düzenleyenlerin hatası", adam öldürmeden yargılanmalı diyorsunuz da kendisi de bu işteymiş diyorum. Bu yüzden hastanede nöbet tutuyor kuşlar.

Üst Alt