F.Bahçe'lilerin Koreografisi Ancak Bu Kadar - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

F.Bahçe'lilerin Koreografisi Ancak Bu Kadar

Cevap: F.Bahçe'lilerin Koreografisi Ancak Bu Kadar

[video=youtube;5fHvz-ZjGqw]https://www.youtube.com/watch?NR=1&feature=endscreen&v=5fHvz-ZjGqw[/video]

alın la bunu yapın :D

O açıdan belirtmedim ben. Yani hiç olaya bulaşmamış biri gibi anlatılıyor burada. Ona istinaden yazdım. İsterse organizasyonun baş sorumlusu olsun üzücü.

Ancak siz-bazıları "olayı düzenleyenlerin hatası", adam öldürmeden yargılanmalı diyorsunuz da kendisi de bu işteymiş diyorum. Bu yüzden hastanede nöbet tutuyor kuşlar.

Şirkette fenerli biri var. Adamı tanıdığını ve yıllardır organizasyonların içinde olduğunu söyledi.

Söylediklerine göre olay şöyle gerçekleşmiş:

İpi çekerken halat kopuyor. Makara adama doğru gelmeye başlamış. Adam kaçmaya çalışırken geri doğru düşmüş ve kafasını betona vurmuş diyorlar...

Şirkette fenerli biri var. Adamı tanıdığını ve yıllardır organizasyonların içinde olduğunu söyledi.

Söylediklerine göre olay şöyle gerçekleşmiş:

İpi çekerken halat kopuyor. Makara adama doğru gelmeye başlamış. Adam kaçmaya çalışırken geri doğru düşmüş ve kafasını betona vurmuş diyorlar...

Benimde söylemeye çalıştığım bu işte. Yani "bu işi yapanlar yargılanmalı" diye yazılıp duruyor adam zaten organizator 30-40 kişiden biri neyse artık kaç kişilerse. Geçmiş olsun üzücü sonuçta. Ancak kendisi yapanlardan biri.

cana kasıttır lan bu...fenerin başına ne geldiyse zaten Galatasaray komplexi yüzünden geldi..bakın tüm rezaletlerinin arkasında bir gs savaşı var.gerçi düşündüm de arkalarına bakınca direk biz varız lan zaten :D

Aqly-cnCIAAcmUn.jpg

4hpc1.gif

Beceremeyip insan canına kastediyorlar, sonra böyle bir olayla nasıl dalga geçersiniz diye millete sövüyorlar. Dalga geçilen konuları ayırmak lazım, bir insan ölümden dönmüş bunla kimse dalga geçmez, ayrıca bunun sorumlusu da oradaki beceriksizlerdir. Bir şey yapıyorsan adam gibi yap ya da hiç yapma.

Allah ın sopası yok kki denızlı ,bursa facıası, gecen yıl ,30 yıl kupa alamamaları tesadüf degıl bunlar

Uzucu olay yasanmasaydı çok dalga gecerdım dogruya dogru ama arkadasa gecmıs olsun dıleklerımı ıletıp, en kısa zamanda sağlıgına kavusmasını dılıyorum..Fenerlı arkadaslara tavsıyem sız bu 3 boyutlularla uğrasmayın normalını zaten zor yapıyorsunuz, karton ındırın kaldırın yeter.

hayır ne diye işin teknik boyutunu araştırmadan böyle bi işe karışıyorsunuz ki. bir insanın canı bu kadar ucuz mu arkadaş

Oğuz Altay ? @Oguz_Altay

Allah’ın izniyle yarınki maçı alalım bizimde koreografilerle ilgili söyleyecek sözümüz olacak

Konu ile ilgili böyle bir tweeti var.

son maçta kadıköye bize izi versinler girelim oraya hem kareografi yapalım şampiyonluğu kutlayalım hemde şükrü saraçoğlu stadında bi kareografi açılmış olur belki öle grur duyabilcekleri bişey olur.... yaralıya geçmiş olsun yoğun bakımda kalcakmış 10gün

3 boyutlu değil.bizim yaptığımız 3 boyutluydu.bildiğin resim açmış adamlar

Üst Alt