F.Bahçe'ye Sürpriz İsim! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

F.Bahçe'ye Sürpriz İsim!

[h=2]İspanyollardan müthiş iddia...[/h]

36472.jpg

Fenerbahçe'nin Real Betis'in ofansif gücü yüksek orta saha oyuncusu Benat Etxebarria'nın peşinde olduğu iddia edildi.

Betis'e yakınlığı ile bilinen Estadiodeportivo gazetesi, Fenerbahçe Kulübü'nün Basklı oyuncu için Real Betis ile pazarlığa başladığını yazdı. Gazete, bu sezon iyi bir performans çizen Benat'ın Fenerbahçe'ye gitmeye sıcak baktığını ve kulübünden bu operasyon için izin istediğini belirtti. Real Betis'in içinde bulunduğu mali kriz nedeniyle Benat'ı Fenerbahçe'ye verebileceğini de savunan gazete, 1987 doğumlu bu oyuncunun maliyetinin 10 milyon euro olduğuna dikkat çekti.

İspanyol oyuncu, Milli Takım Teknik Direktörü Vicente del Bosque'nin de gözdelerinden biri. Real Betis forması ile gösterdiği çıkış ile milli formayı kapan Benat, İspanya'da çok sayıda takımın transfer listesinde olmasına rağmen, verdiği bir röportajda "Betis'ten ayrılırsam başka bir Avrupa ülkesinde futbol hayatıma devam etmek istiyorum" açıklaması yapmıştı.

Zarate de gündemde

Fenerbahçe'nin transfer listesinde olduğu iddia edilen isimlerden biri de Lazio forması giyen Mauro Zarate. Lazio Başkanı Claudio Lotito, Arjantinli futbolcunun transferi için sarı-lacivertli kulüple görüştüklerini açıkladı. Zarate'ye Genoa Kulübü'nün de talip olduğu bildirildi.

Benat kimdir?

Doğum tarihi: 19.02.1987

Doğum yeri: Igorre

Uyruğu: İspanya

Boy: 1.75 m.

KARİYERİ

2005-06 Bosconia 21 3

2006-08 Bilbao A. 75 5

2008-09 Athletic 1 -

2009-10 R.Betis B 34 3

2010- R.Betis 86 14

MİLLİ TAKIM

2004-05 İspanya U17 5 -

2012- İspanya 4 -A

herşeyspor

Cevap: F.Bahçe'ye Sürpriz İsim!

hiç aradıkları adam degil zaten meiresless var heriflerde. alsınlar iyi olur

sadece fenerbahçenin değil bütün lig takımlarının transfer dedikoduları yayınlanıyor bu sitede...sen üye olmadan evvelde yayınlanıyordu hatırlatayım dedim

F5'in Transferi kesinleşir,yada bitme aşamasına gelir konu açılır ama safsata bir dedikoyuda konu deyip açmak çok saçma..

Fenerbahçenin trasfer dedikodularını merak ediyosan antu ya gidebilirsin..

F5'in Transferi kesinleşir,yada bitme aşamasına gelir konu açılır ama safsata bir dedikoyuda konu deyip açmak çok saçma..

diğer takımlarada aynı tepkiyi göstermen gerekli ben yıllardır burada haber olarak konu açarım senin kadar şikayetçisini görmedim burada yönetim var tepkini mesajını ilet gerekilen yapılsın.ayrıca tek ben açmıyorum burada bu konuları görmek istemezsende girmezsin bu bölüme olur biter gözüne sokan yok bu konuyu.

diğer takımlarada aynı tepkiyi göstermen gerekli ben yıllardır burada haber olarak konu açarım senin kadar şikayetçisini görmedim burada yönetim var tepkini mesajını ilet gerekilen yapılsın.ayrıca tek ben açmıyorum burada bu konuları görmek istemezsende girmezsin bu bölüme olur biter gözüne sokan yok bu konuyu.

Ben girerim iyi yada kötü düşümcelerimi eleştirimi çekinmeden yazarım.Açtığın konuya eleştiri gelmesini istemiyorsan otur evinde konu ac kimsede yorum yapmamış olur..

Ben yine tekrarlıyorum;

F5'in kesinleşmiş bir transferi haricinde asparagas,dedikodu,gerçek olmayan bir fenerbahçe transfer konusu görmek istemiyorum..

Yani bu tarz konuyu acında nasıl bir tatmin olucu duyguya sahipsin bilmiyorum ama kendini daha fazla tatmin etmek için antu ya git orada bol bol fenerbahçe transfer dedikodularını açabilir ve okuyabilirsin..

sen istemiyorsun kardeşim ya baBanın forumu mu çık git allah aşkına ya tatmin matmin diyorsun saçmlarmanın doruklarndasn bir de 28 yaşındasın yuh ya. bu kadar kapalı olmayın ya 2013 e geldik

Hangi üyenin nereye gideceğine sen karar veremezsin, burası Galatasaray temalı bir spor forumu. Her takımın, herhangi haberleri açılabilir.

sen istemiyorsun kardeşim ya baBanın forumu mu çık git allah aşkına ya tatmin matmin diyorsun saçmlarmanın doruklarndasn bir de 28 yaşındasın yuh ya. bu kadar kapalı olmayın ya 2013 e geldik

Kendisine destek için senimi çağırdı arkadaşın :)

İstersen şöyle bir anket yap,fenerbahçenin uydurma transfer dedikodularını forumda görmek istiyormuyuz diye.Bakalım kac kişi evet istiyoruz diyecek.

Hatırlatırım burası Galatasaray forumu,burada anadolu ve avrupa takımlarının transfer söylentileri tamam doğaldırda fenerbahçenin asparagas transfer söylentilerinide forumda konu olarak acmak bana aptalca geliyor..

Genelde bunu yapan şahıs Alper Şahin oluyor.Onun gibi fenerbahçenin transfer söylentilerine itibar edip konu acan pek fazla yok.

çapulculu dersi veriyorsun .. kendin gibi 10 tane daha adam bulsan ne fark etcek sonuçta kafa belli ve 10 yıl geride. kulubun imajımı zedeleyen insanlardan uzak tutöak şart forum dahi olsa resmen kirlilik. komplkslere grek yok adam açmak ister açar sanan ne bir terslik varsa burda yetkililer var ki görüoyrz mantıklı olarak norml karşılınıyor. aynanın karşısına geç derim.

ayrıca çocukça kekekekeekek seni mi çagrdı kekekeke falan liseli tavırlar alakasız ve komik . daha fazla komik duruma düşmektense sus bence

Hangi üyenin nereye gideceğine sen karar veremezsin, burası Galatasaray temalı bir spor forumu. Her takımın, herhangi haberleri açılabilir.

Birader bu olay bana ters ve eleştirimide babalar gibi yaparım..Eleştiriyi tahammül edemeyim tartışmayı körükleyen şahıs sayesinde olay dallanıp budaklandı..

Söylediklerimin yine arkasındayım ;

F5'in aslı astarı olmayan uydurma transfer söylentilerin konu olarak acılmasına karşıyım..

Moderatör değil adminde gelse beni bu düşüncemden vazgeciremezz :n:

çapulculu dersi veriyorsun .. kendin gibi 10 tane daha adam bulsan ne fark etcek sonuçta kafa belli ve 10 yıl geride. kulubun imajımı zedeleyen insanlardan uzak tutöak şart forum dahi olsa resmen kirlilik. komplkslere grek yok adam açmak ister açar sanan ne bir terslik varsa burda yetkililer var ki görüoyrz mantıklı olarak norml karşılınıyor. aynanın karşısına geç derim.

ayrıca çocukça kekekekeekek seni mi çagrdı kekekeke falan liseli tavırlar alakasız ve komik . daha fazla komik duruma düşmektense sus bence

Sen parmağını emmeye devam et bence :asd:

Üst Alt