F.Bahçe'ye Sürpriz İsim! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

F.Bahçe'ye Sürpriz İsim!

Cevap: F.Bahçe'ye Sürpriz İsim!

Birader bu olay bana ters ve eleştirimide babalar gibi yaparım..Eleştiriyi tahammül edemeyim tartışmayı körükleyen şahıs sayesinde olay dallanıp budaklandı..

Söylediklerimin yine arkasındayım ;

F5'in aslı astarı olmayan uydurma transfer söylentilerin konu olarak acılmasına karşıyım..

Moderatör değil adminde gelse beni bu düşüncemden vazgeciremezz :n:

Düşüncenden vazgeçirmek gibi bir çabam yok ama sen öyle istiyorsun diye öyle olmayacak. Üyelere de ''git antuya'' vs... yaklaşımında bulunamazsın. Hoşuna gitmeyen konuya girmezsin olur biter.

Birader bu olay bana ters ve eleştirimide babalar gibi yaparım..Eleştiriyi tahammül edemeyim tartışmayı körükleyen şahıs sayesinde olay dallanıp budaklandı..

Söylediklerimin yine arkasındayım ;

F5'in aslı astarı olmayan uydurma transfer söylentilerin konu olarak acılmasına karşıyım..

Moderatör değil adminde gelse beni bu düşüncemden vazgeciremezz :n:

Karşı olabilirsin elbette kişisel düşüncelere müdehale etmek dünyada kimsenin haddi değildir.

Ancak biz forumda futbolla, sporla ilgili iki satır sohbet etmeyi sağlayacak her konuyu destekleriz. Bir oyuncu, ben tanımıyorum, görürüm, bilgi edinirim. Dolayısı ile her konunun bir faydası muhakkak olur. Hiç mi olmadı, iki satır muhabbet döner belki.

Benim fikrim bu vazgeçmem derken ne kadar haklıysanız, bunu belirtirken başlığı açan insana laf atarak o kadar haksız konumuna düşüyorsunuz.

bu laf eden arkadaş kendini forumun sahibi zannediyor galiba.. böyle konullar ezeli rakiplerimizin hangi oyuncular ile ilgilendiği hakkında bilgi sahibi olmamızı sağlıyor herkeste memnun bu durumda üçüncü kişiye ne düşer hepimiz biliyoruz.

O zaman Aziz yıldırım fenerbahçe forumu adı altında bir başlık yapın fenerbahçe hakkında haberleri,fotoları,basket maclarını felan orada paylaşabilirsiniz.

Yani ikisinin arasında fark yok bence..

Neyse bu olay bana ters diyorum dahada bişey yazmıyorum bu konu hakkında..

bu laf eden arkadaş kendini forumun sahibi zannediyor galiba.. böyle konullar ezeli rakiplerimizin hangi oyuncular ile ilgilendiği hakkında bilgi sahibi olmamızı sağlıyor herkeste memnun bu durumda üçüncü kişiye ne düşer hepimiz biliyoruz.

Senin kuyruk acın başka yerden geliyo,fırsattan istifade baktı herkez tek saldırıyo bende bişeyler yazayım dedin galiba:asd:

Ayrıca 3. kişi duruma düşende sensin şeker şey :)

sence işte herkes senin kadar olaylar dramatize edip kompkleksli davranmıyor

Ynt: F.Bahçe'ye Sürpriz İsim!

Banada sacma geliyor fenerin her haberi buraya acilmasi sonucta bizim ezeli rakibimiz bu takim. Ve buraya millet galatasaray konularini gormek ve tartismak icin geliyor. Kesinlesmis bir haber olur yayinlanir yada dalga gecilecek konu acilir eyvallah'da yani bu sekilde konularin acilmasi genel bir spor forumundan farki kalmiyor. Bunu git butun dunya takimlarinin forumlarina bakin goremezsin bu gerilik ile alakasi yoktur. Bu ayni seye benziyor ; araba forumunda ucak konulari acilmasi gibi vs

Nokia 3310 cihazimdan tapatalk 2 ile gonderilmistir.

ne yani o zaman film dizi sohbet konularıda mı konuşulmayacak ne kadar faşizan bakıyorsunuz haberiniz yok ya bu zamanda nerde kaldı tek tip olaylar . gidin o zaman sabahtan akşama kadar aynı sabitte giden yerlerde takılın. rakiplerini çok daha iyi takip etmen gerekiyor da işte anlatamazsın..

Ynt: F.Bahçe'ye Sürpriz İsim!

Yunus birkere konusma yapini degistirmelisin . Degistiremezsin felan diyerek ve sokak agzi ile konusarak karsi tarafi tahrik ediyorsun. Lutfen saygimizi yitirmeyelim . Ben bir gorusumu bildirdim . Onceki mesajimdan da bellidir ki ezeli rakibimiz oldugundan dolayidir dedim ve dunyanin hic bir yerinde boyle birsey olmuyor onlarda mi geri kafali tek ileri zekali bizlermiyiz yani dunyada.

Nokia 3310 cihazimdan tapatalk 2 ile gonderilmistir.

burası iyice angut comlasmaya basladı oradada niye Gs konusuyosunuz falan muhabbetler dönüyo bence fb liler takımlarını belli ederek gelsinler yazsınlar bizde fb yi tartısalım ama gs li gibi görünen fb li ve bjk lilere dayanamıyorum

Üst Alt