FA Cup 3.Tur | Man. City 2-3 Man. United | MS | 8 Ocak | Ntvspor - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

FA Cup 3.Tur | Man. City 2-3 Man. United | MS | 8 Ocak | Ntvspor

Cevap: FA Cup 3.Tur | Man. City 2-3 Man. United | MS | 8 Ocak | Ntvspor

Hakem sağolsun United kazandı!Faul olmayan pozisyona kırmızı,net penaltıyı verme.

Oh lan zor da olsa kazandı United. Ayrıca Valencia'nın pozisyonu da net penaltıydı, yapmayın simdi

Bence maçın özeti.

chris-foy-415x275.jpg

Bu City i anca hakem durdurabilirdi o da oldu .

2 kuponumu yakti hakem! Ulan Misli'de banko Man City yaziyor, Man U 8 as futbolcusundan yoksun yaziyor bende onlara guvenip City'ye verdim ama gitti guzelim kuponum! Misli'de yakti beni, hakemde yakti beni.

Yatacak yeriniz yok!

Citynin penalti pozisyonunu gormedim ama kirmizi kart hatali idi.. Manu gibi bir takima 10. dakikada 10 kisi kalmak kolay degil..

Bu sene Manu, Chelsea, Arsenal falan çok kötü Premiler ligde akıl almaz puan kayıpları yaptılar yoksa City lider olamazdı

Maçın yıldızı Carrick'ti. Tam bir takım oyuncusu mükemmel rahatlatıyor takımını.

Scholes reisin adını duydukça spikerden ne oluyoruz dedim.Maçın başından beri izleme imkanım olmadığı için adını duyunca dedim genç bi çocuk çıkardılar heralde alt yapıdan.meğersem son anda kadroya dahil olmuş ve çok iyi bir oyun ortaya koymuş.profosyonellik böyle birşey işte.lafla olunmuyor profosyonel.

hakem rezaletti ama bir oyuncuya daha değinmek istiyorum sağ bek jones mudur nedir. bu adamın bırakın MANUda ingilterenin 2. liginde herhangi bir takımında bile oynayacak kapasitesi olduğunu düşünmüyorum

Üst Alt