FA Cup 3.Tur | Man. City 2-3 Man. United | MS | 8 Ocak | Ntvspor - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

FA Cup 3.Tur | Man. City 2-3 Man. United | MS | 8 Ocak | Ntvspor

Cevap: FA Cup 3.Tur | Man. City 2-3 Man. United | MS | 8 Ocak | Ntvspor

hakem rezaletti ama bir oyuncuya daha değinmek istiyorum sağ bek jones mudur nedir. bu adamın bırakın MANUda ingilterenin 2. liginde herhangi bir takımında bile oynayacak kapasitesi olduğunu düşünmüyorum

Asıl mevkisi stoper diye biliyorum Jones'i.Daha yaşı 20 bile değil.Epey para verip aldılar.Ferguson'un vardır bir bildiği.

Bu sene Manu, Chelsea, Arsenal falan çok kötü Premiler ligde akıl almaz puan kayıpları yaptılar yoksa City lider olamazdı

Aynen öyle. Seneye ManU, Chelsea, Arsenal yapacağı transferlerle eskiye dönünce City yine 10.'luk mücadelesi vermeye başlar eski mazisi gibi.

Ayrıca Jones 1-2 seneye kalmaz dünyanın en iyi stoperlerinden biri olur. Çok kaliteli.

chris foy cidden en les hakemlerden, ne zaman gorsem abuk subuk kararlar veriyor. kompany'nin pozisyonuna zorlasan faul verirsin hirbo gitti kirmizi kart verdi. welbeck ve jones iyi kumaslar. pantolimon mu ne o da fena kaleci degil.

Evet Jones'un asıl mevkisi stoper. Bugün okuyordum, ManU taraftarı sağ bek oynatılmasına çok karşı. Ligin en iyi stoperlerinden olabilecekken neden sağ bek oynadığını onlar da anlamamışlar.

Üst Alt