Falcao: "Bu tarz atmosferler benim için basittir" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Falcao: "Bu tarz atmosferler benim için basittir"

Falcao kac mac kacirdi? Lemina kac mac kacirdi? Hangisi daha faydali oldu? Ayrica Falcao kemiksiz 5 milyon euro aliyor. Lemina o parayi hayal bile edemez ki ustelik kiralik. Cok yersiz bir soru olmus.
lemina 4 falcao 9 mac kacirdi, Falcao sezon basi pis bir sakatlik gecirdi, ucuz kurtardik. Falcao su an 11 macta 6 gol atmis, ki o iki macta son 8-15 dk icinde girdi. istatistigi fena degil. Iyi oynuyor mu ? istenildigi gibi degil ama öyle de yabana atilacak oyuncu da degil yani. Minimum gelecek sezon da kalmali.

Yaban attigim falan yokta yasi oluyor 34. Sakatlik riski dahada artacaktir diye dusunuyorum. Ben fazla faydali olacagini dusunmuyorum.
kimse illâ gol atsın istemiyor zaten...sahada olsun yeter...çünkü defansı üstüne çekiyor ismi sayesinde...bizim için en önemlisi ne yapıp edip Onyekuruyu almak...eğer Şampiyonlar Liginde elimizde olsaydı en az iki galibiyetimiz olurdu....

Gesendet von meinem SM-G955F mit Tapatalk

Kral ilk yarı efsane oynadı yav tek pasla 2-3 kişiyi falan oyundan düşürdü iyi istasyon oldu şu anki fiziksel durumu vs göz önüne alındığında bu maç için max verim aldığımızı düşünüyorum

Bu adam bu sezon hic kamp yapmadi. Fiziksel yetersizligi bununla ilgili olmali. Ama gayet faydali oynuyor. Kulubu benimsemis adam. Elinden geleni fazlasiyla yapiyor. Adam 40 yillik Galatasaray'li gibi. Insallah kendisi ile sampiyonluk yasariz.

cumle sonuna ekleme yapiyorum ve şampiyon olup güzel ayriliriz

Kalirsa hic uzulmem. Biz ne zararlar ettik. Falcao gibi bir adami iki sene daha tutmak bizi batirmaz. Belhanda gibi bir cöpün bize maliyeti tam 26 milyon. Yillarca taraftar Tarik Camdal'i konustu. Tarik'in 2-3 kati bir kazik. Cakne dersen yine oyle. O bedevi'yi gondermwk gerekiyor baslica.

Üst Alt