Falcao: "Bu tarz atmosferler benim için basittir" - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Falcao: "Bu tarz atmosferler benim için basittir"

Anlamiyorum sizi.

Falcao‘dan baska kimse orda o Penaltiyi atamaz cok net.
O Atmosfer , 20 senelik bir hikaye, ve en önemli gollerden birisi.
Herseyi degistire bilcek bir an.

Zaten o Pentaliyi atamazak, Fenerbahce acayip moral bulup biz cökerdik!

Falcao Serdar Aziz i kontrol etdi, 2-3 kişiyi falan oyundan düsürdü iyi istasyon oldu, iyi kosular yapti bazen pas vermediler.
Defansi kendine cekti.

Bakin ismi bilene cok Sey fark ediyor!
Eminimki orda Adem Büyük olsa böyle olmazdi, Adem i nekadar sevsemde.

Falcao olunca bi baska oluyor.

11 Mac‘da 6 Gol .

685 dka oyunda .
Yani 8 Mac ilk 11.

Yeni Malatyaspora karsi 1 dka sahada.
Alanyaspora karsi 12 dka sahada
Ve yine Yeni Malatyaspora karsi 9 dka sahada.

Sakat geldi, Salatlandi ama yinede bu haliyke 6 Gölü var.
Birde bunun Kamp yapmis ve fit durumunu düsün.

Falcao GOAT iyiki varsin Aslanim!

Fazla etkili değildi ama çok normal sakatlıktan çıktı. Tam performansına bu sezon ulaşamaz falcao, sakatlıkları sürekli nüks ediyo.

Şunu da söyleyelim o atmosferde o sertlikte vuran ender oyunculardan. Penaltı atmak o kadar kolay değil, melo'nun Yekta'nın filan penaltı atışlarını hatırlarsak bu meziyete de şapka çıkartmak gerek.

Yahu bir futbolcu sezon başı antremanlarını yeterli düzeyde yapmazsa sezon içerisinde tabi bocalar..Adam Galatasaray'ya gelmek için sezon başı Monaco ile antremanlara çıkmadı sonra devamlı nükseden sakatlık yaşayıp form tutamadı.. Bu sıkıntıları atlatırsa ligi donunda sallar. Asıl sıkıntı futbolcuların Falcao'yu yeterince besleyememeleri.. Kaç tane etkili orta alıyor maçlarda dönün bakın.. Bence aynı Jardel olayında olduğu gibi arkadaşları aldığı paradan rahatsız.. Adamı sabote ediyorlar.

Son düzenleme:
Üst Alt