Falcao, Real Madrid Maçı Kadrosunda Yer Almıyor - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Falcao, Real Madrid Maçı Kadrosunda Yer Almıyor

Hocanın ve oyuncunun beyanı esastır. Adam aşil ağrısından şikayet ediyor ve 2 haftayı aşkın süredir doğru dürüst antrenmanlara çıkmadı. Sivas maçında kadroda olmaması zaten bu maçta oynamayacağına işaretti. Real'e karşı oynatacağız diye bütün devreyi, belki bütün sezonunu riske etmeye gerek yok. Andone zaten Sivas performansıyla ilk 11'i hak etti.

12-15 arasi isteniyordu ama bizimkiler teklif bile yapmisti 3 milyon kiralik sezon sonu 8 milyona zorunlu opsiyon diye. Belki 8 yerine 10 deseydik alabilirdik oyuncu da kesin gelirdi buraya. Yildiz yildiz diyerek maalesef dogru karar veremedik yine.

Yani yanlis anlasilmasin Falcao ya kötü laf etmek falan istemiyorum ama finansal olarak epey büyük bir yükün altina girdik ve simdiye kadar PR disinda fazla birsey elde edemedik bu transferden.

Yavas yavas bu adamdan faydalanmamiz lazim, hem bireysel olarak hem de takim olarak.

Biraz sakin olmak lazım.. Adam zaten ligin 3 haftası transfer olmadığı için yoktu..
4.hafta kasımpaşa maçında oynadı..
5.hafta malatya deplasmanında terim rotasyon yapıp oynatmadı..
6.hafta fener maçında oynadı..

2 şampiyonlar ligi maçında da oynadı..

Adamın kaçırdığı 2 mac var sakatlık nedeniyle g.birligi ve sivas maçları bu 3.mac olacak..

Sanırsın sakatlık nedeniyle 10 mac kaçırdı..

Harika tercih burada zorlasa 3-4 hafta daha olmayacaktı Beşiktaş maçında kadroya alınır olur biter, Rize maçı ile dönüşü yapar

12-15 arasi isteniyordu ama bizimkiler teklif bile yapmisti 3 milyon kiralik sezon sonu 8 milyona zorunlu opsiyon diye. Belki 8 yerine 10 deseydik alabilirdik oyuncu da kesin gelirdi buraya. Yildiz yildiz diyerek maalesef dogru karar veremedik yine.

Samattayıda abartmamak lazım..Ben pek beğenmedim samattayı.

Ama falcaonun durumu can sıkıcı.
Hepsini geçtim bu kadar sakatlık riski olan adama daha az para verilmeliydi.Veya ona göre sözleşme yapılmalıydı..Belliki biraz fazla zorladığında sakatlanacak..
Oyuncuların bunu bile bile bu kadar para istemeside ne kadar paragöz olduklarını gösteriyor.

şimdiden patladı demeyelim ama gidişat kötü.

eğer falcao maceramız hüsranla sonuçlanırsa bundan sonra ihtiyar oyunculara karşı yaklaşımımızı değiştirmemiz lazım. tutmayınca oluşan mali yük bir tarafa tuttuğunda dahi yaşları gereği tek sezon için çözüm olabiliyorlar sadece.

Üst Alt