Falcao, Real Madrid Maçı Kadrosunda Yer Almıyor - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Falcao, Real Madrid Maçı Kadrosunda Yer Almıyor

Dogru duzgun idman yapmadan zorladi galiba kendini

Hafta da 2 mac oynadi diye zorlandi,belli ki kendisini sezon boyunca dinlendirerek kullanmak zorunda kalacagiz hafta da 2 maci kaldiramaz

Umarim bjk macinda en azindan yedek kulubesinde olur

Kadroda olsa ne olacaktıki herif 3 haftadır topa dokunmadı.Andonenin oynaması şuan hayrımıza olan 1 durum.

Çok merak ediyorum bu maçta oynamayacak kadar ciddi bir sakatlığı var mıydı ? Şampiyonlar ligi özelinde belki de sezonun en önemli maçına çıkıyoruz kaybettiğimiz zaman bizim için bu sene şampiyonlar ligi bitecek ve Türkiye futbol tarihinin gördüğü en kariyerli 2-3 oyuncusundan birisi oynamıyor

Nusr-et 'e gitmesine engel olmayan sakatlığı Real Madrid maçında oynamasına mı engel oluyor ?

Hiçbir futbolcumuzu dışlamam kötü görmem, Falcao iyileştiği zaman yine üst düzey katkı verecektir ama Falcao'nun öyle veya böyle Real Madrid karşısında sahada olması gerekiyordu

Belli ki patladı bu adam. En başından anlamsız ve gereksiz buluyodum bu tnsfri çünkü takımın asıl problemi forvet değildi ki bu sene bu oyuncu profiliyle 3 falcao koysan gene olmaz. Etkili kanatlar ile ortalama bi forvet daha verimli olurdu bizim adımıza. O kadar paraya yazık gerçekten tamamen yanlış planlama.

Çok merak ediyorum bu maçta oynamayacak kadar ciddi bir sakatlığı var mıydı ? Şampiyonlar ligi özelinde belki de sezonun en önemli maçına çıkıyoruz kaybettiğimiz zaman bizim için bu sene şampiyonlar ligi bitecek ve Türkiye futbol tarihinin gördüğü en kariyerli 2-3 oyuncusundan birisi oynamıyor

Nusr-et 'e gitmesine engel olmayan sakatlığı Real Madrid maçında oynamasına mı engel oluyor ?

Hiçbir futbolcumuzu dışlamam kötü görmem, Falcao iyileştiği zaman yine üst düzey katkı verecektir ama Falcao'nun öyle veya böyle Real Madrid karşısında sahada olması gerekiyordu
Çok doğru.

SM-J710FQ cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Falcao yerinde Belhanda olsaydı. Real Madrid gibi takimlara kafa tutmak için alınmis olsaydi, 5 milyon euro alip böyle yan gelip yatsaydi. Belhandanin ne anası kalırdi ne avradi. Ben en cok ayrımcılığa üzülüyorum.

Bu dakikadan sonra gitsin nusretle kuzu kafesi kessin. Andonenin degeri cok daha fazla gözümde.

bunları diyen herif belhandaya takımın kanserli hücresi diyen herif :asd:
bakalım iyileşince hoca falcaoyu oynatmadığı zaman hocaya;
"egoist adam dünya starını oynatmıyorsun" vs. gibi saçmalıkları ne zaman yazacaksın

al star isteyip duruyodun bazı futbolculara ayrımcılık yapıyordun geldikleri yerden dolayı domf efendi

bunları diyen herif belhandaya takımın kanserli hücresi diyen herif :asd:
bakalım iyileşince hoca falcaoyu oynatmadığı zaman hocaya;
"egoist adam dünya starını oynatmıyorsun" vs. gibi saçmalıkları ne zaman yazacaksın

al star isteyip duruyodun bazı futbolculara ayrımcılık yapıyordun geldikleri yerden dolayı domf efendi
Adam olacak yildizligini gösterecek bendw böyle elestirmiyicem. Gitsin nusret kankasiyla izlesin maci etilerde.

Falcao’ya verilen 21 milyon euro çöpe gitmiştir ancak yine de belhanda’ya 1 milyon euro vereceğime falcao’ya 21 veririm. Belhanda bu takımın kanseri

Falcaoya yüklenmekten ziyade doktor ve teknik ekibe yüklenmek gerekir sanırım. 1 tane açıklama yapan yok. Ayrıca tayfun bayındır Terim falcaoyu istemedi diyordu bugün %100 teyitli bilgi iddia değil bilgi diyordu. Böyle bir şeyi Terim demeyeceğine göre bu bilgiyi tayfuna veren kim deşifre edilmeli. Ayrıca bana göre hoca dünyada falcaoyu istemeyecek son kişi olur adama 1-2 forvet daha versen yok demez yani. Bişeyler dönüyor kulüpte ama hadi hayırlısı

Bence gayet ciddi sakatlığı biz bu adamı sakat sakat aldık taraftar baskısı yüzünden almıyoruz sakat diyemedi yönetim o yüzden pek bir beklentiniz olmasın daha en azından bonservis vermedik Handa gibi asrın kazığı olurdu yoksa.

Üst Alt