Fanatik'ten İbretlik Sezon Karması ! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fanatik'ten İbretlik Sezon Karması !

Cevap: Fanatik'ten İbretlik Sezon Karması !

Muslera

Ujfalusi

Semih

Eboue

yok..

Bizimkileri yazmamak icin forvet doldurmuslar.

Fanatik 'teki editör anlamıştır hatasını ama iş işten geçti artık. 10 sene konuşuruz biz bunu.

Peki Abdullah Avcı ya ne demeli?

yeni yapılanmada hala terbiyesiz emre belezoğlunun ne işi var?

20 maç gol yemiyen ve şampiyonluğun %50'sinin mimarı olan Muslera'nın olmaması, nasıl bir eyyamcılık olduğunun zaten kanıtıdır.

Komedi yaa...Lan adam cikti "Muslera benden iyi bir kaleci" dedi, bunlar daha Volkan'i koyar.

Hadi tamam anladik Galatasaray'a kiciksiniz. Ama bu kadar fb yandasi olmayin be arkadas. Bari Fernandes'i Baroni'nin yerine koy be.

Haa birsey daha soracagim. Gecen sene fb sampiyon oldugunda 1 ay boyunca fanatik.com.tr'nin ana sayfasinin kenarlarinda sari-lacivert renkler vardi, üste de sampiyon fb filan yazmislardi. Yani "sampiyona özel" bir ana sayfa tasarimi mevcuttu.

Acaba bu sefer bunu neden yapmadilar?

Ulan her şeyi geçtim; Melo'nun yerine Baroni malını koymuşlar! Kötü kadın çocukları.

baroni'nin melo'dan iyi oldugunu da ogrenmis olduk.. sagol fanatik..

tabi baroni hem gol hem asist sayisi olarak melo'dan daha ustun.. biz fanatikligimizden melo diyoruz.. :)

Haa birsey daha soracagim. Gecen sene fb sampiyon oldugunda 1 ay boyunca fanatik.com.tr'nin ana sayfasinin kenarlarinda sari-lacivert renkler vardi, üste de sampiyon fb filan yazmislardi. Yani "sampiyona özel" bir ana sayfa tasarimi mevcuttu.

Acaba bu sefer bunu neden yapmadilar?

Evet ben de şampiyon olduğumuz gün bunu farkettim. Yukarıda hala "süper final" banner'i duruyordu. Yandaş medya abi, bırak. Herifler Fener'e o kadar yalakalık yapıyorlar, Fener taraftarı yine de adamları suçluyor.

Üst Alt