Fanatik'ten İbretlik Sezon Karması ! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fanatik'ten İbretlik Sezon Karması !

Cevap: Fanatik'ten İbretlik Sezon Karması !

Dizilişin ne olduğu bile belli değil.

Bizim kadrodan balta+engin(çok faydalı olmasına rağmen tam bir kanat oyuncusu değil)+çolak(veya Riera)+necati(veya Baros) hariç 7 oyuncu bence mevkiilerinde uzak ara en iyilerdi. Elmander'in tam karşılığı Burak Yılmaz ama onu Necati'nin yerine koyarsınız olur biter. (Alex giremez)

2 maçta iyi oynadı diye volkanı en iyi kaleci seçmişler saçmalık inci yapsa bu kadar olurdu kadro..

Evet ben de şampiyon olduğumuz gün bunu farkettim. Yukarıda hala "süper final" banner'i duruyordu. Yandaş medya abi, bırak. Herifler Fener'e o kadar yalakalık yapıyorlar, Fener taraftarı yine de adamları suçluyor.

Bir "gazete" ancak bu kadar rengini belli eder. Gerci Aydin Dogan'a bagli ne varsa uzak duracaksin. Adam hasta fenerli.

:eek:

Dogan_holding_logo.jpg

aydın doğan fenerliymiş eskiden ama inan kıraç galatasarayl yapmış kendisini öyle açıklaması var..

Aydın Doğan'ı Zorla Üye Yaptılar

Aydın Doğan, Fenerbahçeli Olmasına Rağmen 'Gırtlağına Basılarak' Galatasaray Üyesi Yapıldığını Söyledi.

07 Nisan 2010

Tam bir Fenerbahçeli olduğunu vurgulayan Doğan ise, Galatasaray hakkında ilginç açıklamalar yaptı.

İsmet İnönü'nün "Gerçeklerin bir gün ortaya çıkmak gibi kötü bir huyu vardır." sözünü hatırlatan Doğan, zorla üye yapıldığı Galatasaray hakkında şunları ifade etti:

"30 yıl önce Selahattin Bey gırtlağıma basarak hem çok paramı aldı hem de beni Galatasaray üyesi yaptı. Ben aslında Fenerbahçeliyim. Ama ne yapalım yaptık bir hata. [...] Hatalar gizli kalmıyor."

https://spor.haberler.com/aydin-dogan-i-zorla-uye-yaptilar-haberi/

Aydın Doğan'ı Zorla Üye Yaptılar

Aydın Doğan, Fenerbahçeli Olmasına Rağmen 'Gırtlağına Basılarak' Galatasaray Üyesi Yapıldığını Söyledi.

07 Nisan 2010

Tam bir Fenerbahçeli olduğunu vurgulayan Doğan ise, Galatasaray hakkında ilginç açıklamalar yaptı.

İsmet İnönü'nün "Gerçeklerin bir gün ortaya çıkmak gibi kötü bir huyu vardır." sözünü hatırlatan Doğan, zorla üye yapıldığı Galatasaray hakkında şunları ifade etti:

"30 yıl önce Selahattin Bey gırtlağıma basarak hem çok paramı aldı hem de beni Galatasaray üyesi yaptı. Ben aslında Fenerbahçeliyim. Ama ne yapalım yaptık bir hata. [...] Hatalar gizli kalmıyor."

HABER: Aydın Doğan'ı Zorla Üye Yaptılar haberi

ne idüğü belirsiz işte benimde tr'Deki en nefret ettiğim adamlardan biridir kendileri bir fenerli olsada tam bir aziz yıldırım karşıtıdır kendileri..

Birkaç yerde daha Melo yerine Baroni var. Anlam vermek güç. İkisi de beklenmedik ve yüksek katkılar yaptılar. Kararsız kalınabilir. Ama netice olarak şampiyon kim oldu? Melo'nun forma giydiği GALATASARAY. O yüzden kesinlikle Baroni yerine Melo yer almalıydı. Onun dışında en az gol yiyen kaleci yerine STSL'de iyi bir performans çizen ayıyı koymuşlar. Şampiyon olan takımdan 2, puanların yarıya bölünmesiyle buralara kadar gelen takımdan 3 oyuncu alınması dillere destan bir olay. Fanatiği ayakta alkışlamak istiyorum.:005:

n7wJo.gif

Üst Alt