Faruk Süren - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Faruk Süren

Efsane olarak kalmıştır , nitekim ne zaman başkanlık tepsisi önüne sürülse elinin tersi ile itmiştir , çoğu Galatasaray'lı işadamı gibi bencil ve korkaktır.

Süren başkanı severim ama insan "sen işi biliyorsan neden tekrar başkanlığa aday olmuyorsun" demeden duramıyor.

Hiç bir sorumluluğun yoksa suanki yönetimi eleştirmek kolay.

C6Om9oOXEAEp4dG.jpg

Faruk Süren´in 2017/2018 öncesi takimin basina gelmesini desteklerim. Hem taraftar seviyor kendisini, hemde kasintili egolari olmayan bir insan. Galatasaray´da yeniden cok sesli, ve ortak akil ile kurulmus bir yönetime ihtiyaci var. 2011 yilinda bunun ile ilgili güzel bir calisma yapildi, hem kontrolü kaybetmis adnan indirildi, hemde cok kaliteli bir yönetim kurulu ortaya cikti. Ancak Aysal´i baskan olarak secmek, yada atamak, cok hatali bir secim oldu. Bu hata, büyük bir emegin heba olmasina neden oldu, long run da.
Yeniden böyle bir yönetim kurulu kurulup, basina Faruk Süren´in getirilmesi ise, bana göre getirebilecegimiz en iyi cözümlerden bir tanesi olabilir.

Faruk Süren bu yönetim icerisinde, birlik ve beraberligi saglayabilir.

Üst Alt