Faruk Süren - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Faruk Süren

unal_aysal_9621.jpg

Benim aslında makara yaparak eleştirmeye çalıştığım şey şu,Dursun defolsun gitsin gitmesine de neden Aysal'da takılı kalıyoruz koca camia başka adam çıkaramıyor mu?

Reis mesela bende isterim daha genç ekonomi yönetimi konusunda uzman birisi gelsin yönetsin takımı diye Ali Sabancı mesela gelsin biliyor ekonomi yönetimi adam yönetsin takımı

Ama şuanda sesi çıkan bir tek Ünal Aysal var ara ara yokluyor açıklamalar yapıyor filan
+ olarak ciddi bir şekilde taraftar desteğini arkasına alır Ünal Aysal şuanda Dursun Özbek' karşı

Hoş Dursun'a karşı ben aday olsam bile taraftar beni destekler ..

Reis mesela bende isterim daha genç ekonomi yönetimi konusunda uzman birisi gelsin yönetsin takımı diye Ali Sabancı mesela gelsin biliyor ekonomi yönetimi adam yönetsin takımı

Ama şuanda sesi çıkan bir tek Ünal Aysal var ara ara yokluyor açıklamalar yapıyor filan
+ olarak ciddi bir şekilde taraftar desteğini arkasına alır Ünal Aysal şuanda Dursun Özbek' karşı

Hoş Dursun'a karşı ben aday olsam bile taraftar beni destekler ..

Son yazdığını yazacaktım.Dursun'un karşısına kimi koyarsan koy taraftar desteğini alır.

Aysal 2 senedir gelecem ha geldim ha geleceğim diyor ortada bir şey yok.Mayıs 2015'te de adaylık spekülasyonları dönüyordu hiçbir şey olmadı.Adem'in dediği gibi Riva parası gelirse belki aday olabilir onun dışında hiç sanmıyorum.

Son yazdığını yazacaktım.Dursun'un karşısına kimi koyarsan koy taraftar desteğini alır.

Aysal 2 senedir gelecem ha geldim ha geleceğim diyor ortada bir şey yok.Mayıs 2015'te de adaylık spekülasyonları dönüyordu hiçbir şey olmadı.Adem'in dediği gibi Riva parası gelirse belki aday olabilir onun dışında hiç sanmıyorum.

Zaten Ünal Aysal o parayı alamadığı için istifa etti

Şimdi geri dönerse o parayı kullanmak için döner çünki eski döneminden bile daha iyi olabilir diye düşünüyordur

Şöyle bir şey var reis Dursun kullanacağına o parayı 1000x kere Ünal Aysal kullansın

Zaten Ünal Aysal o parayı alamadığı için istifa etti

Şimdi geri dönerse o parayı kullanmak için döner çünki eski döneminden bile daha iyi olabilir diye düşünüyordur

Şöyle bir şey var reis Dursun kullanacağına o parayı 1000x kere Ünal Aysal kullansın

2014 kış ve yaz transfer dönemleri,profesyonellere verdiği iddia edilen paralar hiç iyi referans değil bu konu hakkında.Dursun'dan iyidir ancak ideal kişi o mu sorusuna benim cevabım hayır.Bu,kulübün ciddi anlamda son şansı.Kurtulalım şu kısırdöngülerden.

2014 kış ve yaz transfer dönemleri,profesyonellere verdiği iddia edilen paralar hiç iyi referans değil bu konu hakkında.Dursun'dan iyidir ancak ideal kişi o mu sorusuna benim cevabım hayır.Bu,kulübün ciddi anlamda son şansı.Kurtulalım şu kısırdöngülerden.

Yani reis mesela bende isterim Faruk Süren gibi egoları olmayan daha çok sesli bir yönetimin gelmesini ama maalesef ortada hiçbir ses bile yok

Yani şöyle bağlayalım Dursun veya Ünal Aysal arasında olacaksa o seçim 1 milyon kere Ünal Aysal

Faruk Süren hiç bir şekilde aday olmayacağını senelerdir söyler... Adam "ne şimdi, ne de gelecekte böyle bişey söz konusu değil" diye her mikrofona tekrar etti... "Ben zaten zirvede bıraktım. Çıtayı en üste çıkardım benden sonrakiler geçmek için hedef belirleyecekler" diyor...

Keşke olsa... Vizyon, misyon tavan yapar...

Adam direkt Dursun ve malum parti yandaşı zenginleri özetlemiş.

Türkiye'de artık Cumhuriyet dönemi Avrupai elit kişilikler yok edildi. Köyde tarla satan, gecekondu da büyümüş adamlar da zengin yapılıp, önemli noktalara getirildi. Köylü milletin efendisi diyecekleri duyar gibiyim, evet öyleydi, zamanında tarım işi yaparken ve çiftçilik yaparken köylü efendiydi. Ancak şuan malum partiye sorgusuz sualsiz itaat edip büyük şehirlerin düzenini bozmaktan başka bir işe yaramıyorlar.

Galatasaray'da bitti özet olarak. Dursun bu işin son noktasıydı, bundan sonra gelecek adamlar da Dursun gibi olacak ve taraftar alıştırılacaktır.

Faruk Süren ve Ünal Aysal gibi elit kategori başkan bir daha gelmez sanmıyorum.

Belki bir iki tık altları Ali Dürüst olabilir ileride.

Üst Alt