Fast Five (Fast and the Furious 5) - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fast Five (Fast and the Furious 5)

Cevap: Fast Five (Fast and the Furious 5)

Ben beğenmedim ya la. Adam gibi yarış sahnesi yok. Tam filmin sonunda amacıma ulaşıcam dedim onda da tak dedi yönetmen adı gözüktü.

Spoiler vereni keserim

b-26886-chucky.jpg

Benim gibi araba tutkunu olmayan bir adamı bile araba konusunda gaza getirdi bu film. Sağlam olmuş film. Klasik Hızlı-Öfkeli filmleri. Gaza getirir, içini kıpır kıpır eder.

spoiler-

dom'un arabanın dağıldığı sahnede bittim lan ben. Kaldı ki Dom'da ayıboğan gibi bi polisi yere sererek cevabını verdi.

spoiler-

Film çıkışı CCX'in dururken yaptığı motor komprasör frenini denedik benim Şahin S ile, şimdi hastaneden yazıyorum filme gidin çok iyi.

spoiler-

nathalie kelley'i arıyor bu gözler

spoiler-

Sercan çok iyi hatun lan o. Her türlü gideri var yani. :D

Film sonu solladığımız arabaları, uçtuğumuz yokuşları görecektin. 3 tane de polis öldürdük. :D

Bu japon çocuk Han, Tokyo Drift'te ölen japon değil miydi?

Ben mi yanlış hatırlıyorum?

Bu japon çocuk Han, Tokyo Drift'te ölen japon değil miydi?

Ben mi yanlış hatırlıyorum?

Evet film zaten o filmden öncesini anlatıyor.

Bu arada film sonu creditlerde Dom'un ölen sevgilisinin ölmediği ortaya çıkıyor. Eva Mendes ablamız belirten kişi :ask:

Filmi gerçekcilikten çok uzak buldum ben; notum 7/10. Bu arada:

c.C.c Akrep Kral Reyiz c.C.c

Vince "Letty şimdi nerde, Dom" diyor. Buradan

Dom'un manitasının geçen filmde ölmüşt olduğunu hatırlıyoruz, nasıl 2'den sonrasını anlatıyor?

Yani bi paradoks var diye düşünüyorum.

Aslında filmler arasındaki süre çok uzuyor. Yılda 1 çekecekler şu filmi.

Vince "Letty şimdi nerde, Dom" diyor. Buradan

Dom'un manitasının geçen filmde ölmüşt olduğunu hatırlıyoruz, nasıl 2'den sonrasını anlatıyor?

Yani bi paradoks var diye düşünüyorum.

Ne demek istediğini anlamadım. Bu film, Tokyo Drift dışındaki bütün filmlerden sonrasını anlatıyor.

Bu 5. filmde Vince karakteri Brian O'Connor ile tartışınca Dominic'ten tekme tokat dayak yiyerek Dominic'e uzunca bir cümleden sonra diyor ki

"Letty nerde şimdi, Dom?" diyor. Yani senin sevgilin Letty, Brian O'Connor'ın polis olması yüzünden öldü, şimdi neden bu haysiyetsizi koruyorsun demeye çalışıyor.

Bende diyorum bu film kesin 4. filmden sonrasını anlatıyor. Çünkü Dominic'in sevgilisi 4. filmde öldü.

Ama Tokyo Drift serinin 3. filmiydi ve Han o filmde ölmüştü.

Fakat 5. filmde Han tekrar karşımıza çıkıyor.

Bu 5. filmde Vince karakteri Brian O'Connor ile tartışınca Dominic'ten tekme tokat dayak yiyerek Dominic'e uzunca bir cümleden sonra diyor ki

"Letty nerde şimdi, Dom?" diyor. Yani senin sevgilin Letty, Brian O'Connor'ın polis olması yüzünden öldü, şimdi neden bu haysiyetsizi koruyorsun demeye çalışıyor.

Bende diyorum bu film kesin 4. filmden sonrasını anlatıyor. Çünkü Dominic'in sevgilisi 4. filmde öldü.

Ama Tokyo Drift serinin 3. filmiydi ve Han o filmde ölmüştü.

Fakat 5. filmde Han tekrar karşımıza çıkıyor.

Tamam ben de diyorum ki Tokyo Drift seriden ayrı bir film, seriye tam olarak bağlı değil ve Fast Five'dan sonrasını anlatıyor.

Üst Alt