fatih altaylı - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

fatih altaylı

Twitter'dan yaptığı ''eline sağlık'' mesajı açıklaması da çok fena bir geri vites olmuş. Zeki bir insan olmasına rağmen insanların aklıyla alay etmenin manası nedir anlamadım. Ayrıca programına aldığı herkesi abartılı övmesi sinir bozucu, sağlam bir duruşu olduğunu da düşünmüyorum ama ne yazık ki şuan en kaliteli yayıncılardan biri. Gerçekten bilgiye doyduğun programlar da yapıyor.
Bütün problemi bazen zerre düşünmeden konuşması. Onun haricinde dediklerin doğru.

Bizim tayfadaki Aziz sevgisi inanilmaz yaw. Arda da her ciktigi programda Azizi övüyor cok iyi baskandı özlüyoruz onu vs.

Güce ve derinliğe olan sevgidir o herhalde diye düşünüyorum. Yoksa karanlık yönü ve şike sürecini adı gibi bilenlerin Aziz sevgisi dediğin gibi inanması mümkün olmayan bir şey.

Ağar'la falan da araları iyi bizimkilerin. Eski İst.çılarla da...Özel hayatlarında ne yapıyorlarsa yapsınlar da Galatasaray'ın adını karıştırmasınlar.

megaloman, narsist, korkak, pragmatist, muhaliflere tiyatral muhalefet satan tuzu kuru bir liberal profili. herkesin hayatında varolabilen profil. ses tonuna, konuşmasına sızan samimiyetsizliği ve pozculuğuna dayanamıyorum. bakın iddia ediyorum, konuşurken aniden durdurup "son söylediğini tekrar et" deyin, edemez, öyle şuursuzca sallıyor. türkiye’nin izbe birahaneleri bu adamlarla dolu ama karıları adamlar eve bir saat daha geç gelsinler diye sabah akşam dua ediyolar.

megaloman, narsist, korkak, pragmatist, muhaliflere tiyatral muhalefet satan tuzu kuru bir liberal profili. herkesin hayatında varolabilen profil. ses tonuna, konuşmasına sızan samimiyetsizliği ve pozculuğuna dayanamıyorum. bakın iddia ediyorum, konuşurken aniden durdurup "son söylediğini tekrar et" deyin, edemez, öyle şuursuzca sallıyor. türkiye’nin izbe birahaneleri bu adamlarla dolu ama karıları adamlar eve bir saat daha geç gelsinler diye sabah akşam dua ediyolar.

Verilen fotoyla ilgili söylediği her şeyin altına imzamı atarım.

Kendisi ve karakteri hakkında geçmiş yıllarda yediği haltlarla beraber küfürlü bir yorum yapmak isterdim ve bir çoğunuzun da eşlik edeceğini biliyorum fakat yeri değil. Gündem olabilmek için taraftara bu şekilde yaptığı hakaretlerin de hesabı sorulmazsa Aziz Nesin'in %60 meselesindeki mahkeme sahnesine döner iş.

Boş konuşmuş.

Soru : Bu kadar mı önemli şampiyonluk?
Cevap : Evet.

Şu an şampiyonluğun gitmesine sebep olacak hiçbir tepki verilemez, verilmemeli. O görüntü son derece rahatsız edici ama şu an yapacak bir şey yok. Haziran'da kulüp başkanlığı seçimi yok mu zaten? O görüntünün hesabı sorulacaksa, o gün divan kurulu üyeleri sorar. Şu an tartışma çıkarmanın ne yeri, ne de zamanı.

Boş konuşmuş.

Soru : Bu kadar mı önemli şampiyonluk?
Cevap : Evet.

Şu an şampiyonluğun gitmesine sebep olacak hiçbir tepki verilemez, verilmemeli. O görüntü son derece rahatsız edici ama şu an yapacak bir şey yok. Haziran'da kulüp başkanlığı seçimi yok mu zaten? O görüntünün hesabı sorulacaksa, o gün divan kurulu üyeleri sorar. Şu an tartışma çıkarmanın ne yeri, ne de zamanı.
31 Mart'ta yerel seçim yok mu? taraftar da sandıkta sorsun.

Konu GS olunca Hınçal Uluç'a benzemeye çalışıyor.

Üst Alt