Fatih Hoca Hakkında Düşünceleriniz - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Hoca Hakkında Düşünceleriniz

Hoca hakkında düşünceleriniz ve fikirleriniz?

• Sözleşme bitimine kadar takımda kalmalı, ben memnunum

• Bu seneyi tamamlasın sonra emekliye ayrılsın

• Acilen istifa etmeli

• Hoca iyi ama çevresi kötü

• Günümüz futboluna ayak uyduramadı, değişim şart

• Fatih Terim ölene kadar seninleyiz

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Türkiye gibi futbolun teknik taktik detaylardan ziyade kaosla, kavgayla, gürültüyle, yalanla, rantla, adamcılıkla yürütüldüğü ülkede her zaman iş yapacaktır ve yapıyor da. Ama hocamızın bu futbol aklıyla avrupa futbolundan fersah fersah geride olduğumuzu son 3 yıldır uygulamalı bir şekilde görüyoruz.
Aslında bir taraftan iki ucu boklu değnek gibi. Futbolun teknik taktik yönüne önem veren, modern futbol oynatabilecek yabancı bir teknik adam getirsek ona 3-5 sene sabır gösterebilecek taraftar yok. Terim'le, daha doğrusu kendisini hiç mi hiç geliştiremeyen Terim'le devam etsek avrupa da başarı hayal.

Okadar basariya ragmen sevmeyen saygi duymayan art niyetlidir

Elestirilecek noktalar tabiki var Ama basarisini yok saymak insani bir hareket degil
Aga hocaya destek çıkalım dedik feghouli ve belhanda indirim yapmadığı halde 11 de oynuyor. Berbat oynuyorlar orası ayrı ama çok affedici olmuş. Galatasaray teknik direktörü ağır biri olmalı. Başarısına bir şey diyemem, saygı duyuyorum. Böyle sürmez ama

Bu yönetimle Guardiola geçen yılı 3. bitirir, bu yıl belki fazladan 3 puan alırdı. Yönetim gitsin de gelene göre hocanın durumuna da bakarız.

Bu yönetimle Guardiola geçen yılı 3. bitirir, bu yıl belki fazladan 3 puan alırdı. Yönetim gitsin de gelene göre hocanın durumuna da bakarız.

Şimdi bakıyorum fenere erolun kafası rahat.Sadece sahaya odaklanıyor.Ne para alamayan topçu var, ne saçma sapan açıklama yapan yönetici.Ali koç ilk geldiği gibi değil mesela artık çıkıp boş boş konuşmuyor.

Oy oranlarına baktim da sucukcu ve biatcilar da aynı ft gibi azalarak bitmek üzere.

Kulüp, bu kan emicilerden kurtulunca çok güzel günler göreceğiz.

Ayak tenisi Federasyonu kurulsa da;
şu AYAK TENİSİ uzmanından,
bir an evvel
KURTULSAK !!
ben de terimcileri daha cok zannediyordum. sonra isimlere dikkat edince hep aynı kisiler oldugunu gordum. flood yaparak kalabalık oldukları izlenimi vermeye calısıyorlar.

Şimdi bakıyorum fenere erolun kafası rahat.Sadece sahaya odaklanıyor.Ne para alamayan topçu var, ne saçma sapan açıklama yapan yönetici.Ali koç ilk geldiği gibi değil mesela artık çıkıp boş boş konuşmuyor.

İlk geldiğinden beri köpek gibi uğraşıyor adam. Cebinden bizim 80 milyonun 79'una nasip olmayacak bir servet eritti. Ha felaket başkan, Dursun -1'dir yani ama adam koltuk derdinde filan değil, kendi söylediği gibi çocukluğundan beri hayali olan kulüp başkanlığı için binbir türlü usulsüzlük ve şaibeyle köpek gibi çalışıyor adam. Bizimkiler 1 yıl çalışıp 2 yıl bir daha oturamayacakları koltuğun keyfine düşüyorlar. Bizim tek şansımız Fener camiasının içinden bir Fatih Terim çıkaramaması. Onu yapacak adam bulsalar şu 20 yılda 5 değil, 10 şampiyonluk filan kazanırlardı heralde. Biz de elimizdekini bulmuşken ve adam bir de iyiniyetle kendini geliştirmeye uğraşırken kız giren insanı dul çıkaracak bir yönetim için gitsin diyoruz. Fatih hoca bunların getireceği hocayı da, bunların yaptığı yöneticiliği de tek gözü kapalı becerir. Önce bu vasıfsız herifler Galatasaray'dan gitsin, Galatasaray'ı Galatasaray için yöneten adam gelsin, sonra Fatih hocanın yeterliliklerini, sınırlarını tartışırız.

İlk geldiğinden beri köpek gibi uğraşıyor adam. Cebinden bizim 80 milyonun 79'una nasip olmayacak bir servet eritti. Ha felaket başkan, Dursun -1'dir yani ama adam koltuk derdinde filan değil, kendi söylediği gibi çocukluğundan beri hayali olan kulüp başkanlığı için binbir türlü usulsüzlük ve şaibeyle köpek gibi çalışıyor adam. Bizimkiler 1 yıl çalışıp 2 yıl bir daha oturamayacakları koltuğun keyfine düşüyorlar. Bizim tek şansımız Fener camiasının içinden bir Fatih Terim çıkaramaması. Onu yapacak adam bulsalar şu 20 yılda 5 değil, 10 şampiyonluk filan kazanırlardı heralde. Biz de elimizdekini bulmuşken ve adam bir de iyiniyetle kendini geliştirmeye uğraşırken kız giren insanı dul çıkaracak bir yönetim için gitsin diyoruz. Fatih hoca bunların getireceği hocayı da, bunların yaptığı yöneticiliği de tek gözü kapalı becerir. Önce bu vasıfsız herifler Galatasaray'dan gitsin, Galatasaray'ı Galatasaray için yöneten adam gelsin, sonra Fatih hocanın yeterliliklerini, sınırlarını tartışırız.

Şu sosyal medya çağında yeni bir Fatih terim çıkmaz.Hele fenerden hiç çıkmaz.Ama Ali koç çok da akıllı bir adam değil.Böyle bir kadro kurup başına Erolu getirmek de garip.

Şu sosyal medya çağında yeni bir Fatih terim çıkmaz.Hele fenerden hiç çıkmaz.Ama Ali koç çok da akıllı bir adam değil.Böyle bir kadro kurup başına Erolu getirmek de garip.

Emre Belözoğlu bence karakter ve medya etkisi anlamında yerini doldururdu. Büyük ihtimal görevi de bekliyordu ama 3 yanlışı 1 doğrusunu da götüren Ali likayat gereği yerine getirmedi. Daum-Aykut gibi sezonun bir yerinde Erol'u yemeye çalışıp yerine geçeceğini düşünüyorum. Erol Türk alternatifler içinde en iyisiydi. 2 sene önce Cocu gibi adamla rezilleri yaşayan herifin yeniden yabancı denememesi de anlaşılabilir. Kadro da tam Erol'a göre bence. Kazma ama korkunç fizikli oyunculardan oluşmuş bir doldur boşalt, orta kafa gol takımı. Caner sakatlanmazsa sonuna kadar götürürler yarışı. Caner gidip de o yan toplar, duran toplar riske girerse Erol'u yerler zaten.

Üst Alt