# Fatih Tekke - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Fatih Tekke

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Tekke de Geliyor!

Burdan yetkililere,yöneticelere bilhassa Adnan Sezgin'e sesleniyorum. Benide görün artık. Bonservis bedelim yok yıllardır halısaha gol kralıyım son vuruşlarım süper sakatlık yaşamadım gece hayatım yoktur eğer alıcı iseniz kendimi sakatlayıp gecelere akabilirim. Bilginize...

Burdan yetkililere,yöneticelere bilhassa Adnan Sezgin'e sesleniyorum. Benide görün artık. Bonservis bedelim yok yıllardır halısaha gol kralıyım son vuruşlarım süper sakatlık yaşamadım gece hayatım yoktur eğer alıcı iseniz kendimi sakatlayıp gecelere akabilirim. Bilginize...

Seni göreceklerse beni hayli hayli görmeleri lazim.

Almanyada altyapi egitimi almis birisiyim. Son vuruslarim iyidir. Hic kosmadan senede 25-30 gol atiyorum. Firsatciyim. Sürenerek kafa bile attim.

Jardel misali.

Bonservisim 500€ onuda cebimden veririm.

Maasim asgari ücret iki oda bi göz yerde kalirim ama full akpil isterim :p

Ha unutmadan söylemek istiyorum. Egerki baska takima transfer olursam bütün alacaklarimdan vazgecerim benden kar bile etmis olursunuz!

Seni göreceklerse beni hayli hayli görmeleri lazim.

Almanyada altyapi egitimi almis birisiyim. Son vuruslarim iyidir. Hic kosmadan senede 25-30 gol atiyorum. Firsatciyim. Sürenerek kafa bile attim.

Jardel misali.

Bonservisim 500€ onuda cebimden veririm.

Maasim asgari ücret iki oda bi göz yerde kalirim ama full akpil isterim :p

Ha unutmadan söylemek istiyorum. Egerki baska takima transfer olursam bütün alacaklarimdan vazgecerim benden kar bile etmis olursunuz!

Üstad saygım sonsuz sen önden buyur ben sıramı sana verdim. benim durumda ileriki senelere artık. Beklemedeyim.:lol:

bjk fener belalardan kurtuldum diye sevinir bizde atık çöpleri toplamaya seviniriz yazık cok yazık parasız pulsuz galatasaray daha iyi adamlar alıyodu bu nedir ya son iki üc senedir nerde işe yaramaz adamlar varsa topladık yeter artık hani noldu gurbetciler nerde yok kimi alıyoz işe yaramaz adamları nobreyide al bize başkan

Bu adamda gelirse Bu başkan ve ekibi gidene kadar kesinlik ile Galatasaray'ı ağzıma almam ! Galatasaraylığımı içimde yaşarım arkadaş !

Tekke'nin Trabzonspor'a alınmamasının sebebi H.Hacısalihoğlu...

Beyler Fatih Tekke bize gelebilir...

Bilginize...

Demedi demeyin sonra...

Bu oyuncular transfer edilirse düzlüge çikariz : Emre Toraman, Ayman, Cenk Isler, Sedat Agçay, Veysel Cihan, Ibrahim Dagasan, Zafer Biryol, Yasin Cakmak, Abdurrahman Dereli, Murat Erdogan :asd:

Aman Fatih eksik olmasın. Sonuçta kriterlere uyuyor, yaşlı, formdan düşmüş, istenilmeyen ve en can alıcı nokta bedeve...:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt