# Fatih Tekke - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Fatih Tekke

Cevap: # Fatih Tekke

nefret ettigim bir futbolcu trabzonun okan yilmazi,zafer biryolu bunlardan kaliteli oyuncu degil zaten yalan haberdir

Neden bu ekonomik şartlarda bu kadar maliyetli futbolcuların alınmasını bekliyorsunuz?

abi o zaman transfer yapmayalım eldekiler bize yeter kewell baroş nonda özgürcan serkan çalık yaser erhan şentürk al sana 7 tane adam

ne gerek var şimdi bu ekonomik şartlarda transfere değilmi

7 adamdan ki aydını da ilerde düşünürsek 8 olur 3 tane forvet çıkartamıyormuyuz

Owen'a 3 senelik toplam 12 milyon Euro verip alalım, başımın üstünde yeri var. Owen konusuna da yazdım, Owen alınsın kulübün kapısında yatar Owen Liverpool'da oynarken İngiltere'den aldığım formaları imzalatırım diye. Forumdaki en büyük Owen manyağı muhtemelen benimdir. Burası anlaşıldı mı?

Ama bu parayı verip alamıyorsak, 2 senelik Fatih için 4 milyon Euro verilir diyorum. Zaten Owen'ı da satamayacaksın, Fatih'i de satamayıver sözleşmesi bittikten sonra.

Siz Owen da gelsin, Babel de gelsin, Coloccini de gelsin derseniz, kulübü batırdınız demektir bu ya. Sonra sezonun ortasında birini satarsınız oyunculara ödeme yapamıyoruz diye. Bu sezon yaşanmadı mı bunlar? Şampiyonlar Ligi'ne de kalamadık, oaradan da para gelmiyor. O yüzden gerçekçi olun diyorum, bunlardan gelse gelse ancak biri gelir, diğeri muhtemelen bonservisi olmayan bir adam olur. Yoksa imkan olsa hepsi gelsin, heosi de beğendiğim ve takımda görmek istediğim oyuncular.

vallahi de billahi de biktim. hic bir oyuncuyu konusmak gelmiyor artik icimden. kim gelecekse gelsin moduna girdim.

Ne alakası var...

Ya gerçekten kimse ne demek istediğimi anlamıyorsa bu konu hakkında daha fazla yorum yapmayacağım...

Owen'a 3 senelik toplam 12 milyon Euro verip alalım, başımın üstünde yeri var. Owen konusuna da yazdım, Owen alınsın kulübün kapısında yatar Owen Liverpool'da oynarken İngiltere'den aldığım formaları imzalatırım diye. Forumdaki en büyük Owen manyağı muhtemelen benimdir. Burası anlaşıldı mı?

Ama bu parayı verip alamıyorsak, 2 senelik Fatih için 4 milyon Euro verilir diyorum. Zaten Owen'ı da satamayacaksın, Fatih'i de satamayıver sözleşmesi bittikten sonra.

Siz Owen da gelsin, Babel de gelsin, Coloccini de gelsin derseniz, kulübü batırdınız demektir bu ya. Sonra sezonun ortasında birini satarsınız oyunculara ödeme yapamıyoruz diye. Bu sezon yaşanmadı mı bunlar? Şampiyonlar Ligi'ne de kalamadık, oaradan da para gelmiyor. O yüzden gerçekçi olun diyorum, bunlardan gelse gelse ancak biri gelir, diğeri muhtemelen bonservisi olmayan bir adam olur. Yoksa imkan olsa hepsi gelsin, heosi de beğendiğim ve takımda görmek istediğim oyuncular.

ben zaten hem fatihi hem owenı alalım demedim fatihe vereceğim parayı owena imza parası olarak bir nevi bonservis parası gibi cebine koyarım 3M da yılık veririm getiririm demek istedim owen gelirse fatihi falan istemem ya napıyım düşünsene ilerde kewell baroş owen

zaten owen alınırsada babel işi yatar geriye sadece sağ bek transferi kalır ki oda bonservissiz biri olur büyük ihtimalle

ayrıca ümit ve hasan şaş gönderildi lincoln de giderse bu üç futbolcuya verilen yıllık 6M avronun 3M avrosunu owena veririm 3M avroyuda colocciniye veririm maliyet sıfır olur owen ve colocciniyi almış olurum ayrıca belki lincolnden bonservis parasıda alırız alırsak kara geçmiş olurum sencede mantıklı gözükmüyor mu

Hasan ve Ümit'e ödenen yıllıklar zaten Leo ve Gökhan'a fazlasıyla ödenecek. Henüz Lincoln gönderilmediğine göre bence konuşmak için erken. Lincoln bir gitsin bakalım, belki de transfer için onu bekliyorlardır. Ayrıca Owen ve Coloccini birer sene oynayacaklarsa dediğin olabilir, ama en az 3 sene oynayacaklarına göre senin zannettiğinin 3 katını alacaklar demektir. İkisinin 3 yıllık maliyetleri 20 milyon euro'yu bulacak. Sponsor vs. bulamadıktan sonra kulüp kendi imkanlarıyla bu transferleri yapabilecek durumda değil.

Üst Alt