Fatih Terim 10′u istiyor! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim 10′u istiyor!

Cevap: Fatih Terim 10′u istiyor!

Alinma ama sizin milli takima nasil koyduk diyen adamin resmini avatar yapiyorsun, sonra milliyetcilikten bahsediyorsun.

Bence adamin pasaportuna bakmak yanlis transfer yaparken. Sporun ramacina, ruhuna aykiri.

Ben aşırı milliyetçiyim diye birşey söylemedim benayoun'a karşı çıkmamız milliyetçiliktir dedim, Podolski futbol bazında yaptı o hareketi saha içinde kaldı o hareket aynı podolski'nin Türk bayrağı ile resmi var bunuda hatırlatayım istersen..

podolski.jpg

Benoyoun sakatlanmazsa müthiş katkı verir, takımın açık ara en yetenekli oyuncusu olur ama yaşı 32'ye dayanıyor, daha genç oyunculara yönelmemiz lazım. Gerçi onları da pahalı diye almıyorlar.

Ben aşırı milliyetçiyim diye birşey söylemedim benayoun'a karşı çıkmamız milliyetçiliktir dedim, Podolski futbol bazında yaptı o hareketi saha içinde kaldı o hareket aynı podolski'nin Türk bayrağı ile resmi var bunuda hatırlatayım istersen..

Senin kisisel gorusunu bilemem ama bir adamin sadece pasaportuna bakip, siyasi gorusunu, kisiligini bilmeden negatif duygular beslemek irkciliktir, milliyetcilikle falan alakasi yoktur.

Terim de bizim kadar milliyetci sonucta.

Senin kisisel gorusunu bilemem ama bir adamin sadece pasaportuna bakip, siyasi gorusunu, kisiligini bilmeden negatif duygular beslemek irkciliktir, milliyetcilikle falan alakasi yoktur.

Terim de bizim kadar milliyetci sonucta.

Ya ben sırf israilli diye istemiyorum diye bir şey söylemedim o da faktörlerden biri sadece konuyu çarpıtıp durma 32 yaşına gelicek yakında sakatlık sorunu var Türkiye'de iş yapıcak bir oyuncu olduğunu düşünmüyorum bu etkenlerin hepsi birleşince bu transfere soğuk bakıyorum..

deminde o zaman sen alman ırkına ırkçılık yaptın o mantıkla..

Podolski futbol bazında yaptı o hareketi saha içinde kaldı o hareket aynı podolski'nin Türk bayrağı ile resmi var bunuda hatırlatayım istersen..

Bir insanin gercek gorusu sarhos oldugunda, sinirlendiginde vs. belli olur. Podolski de ay yildiz hakkinda ne dusundugunu belli etti.

Bir insanin gercek gorusu sarhos oldugunda, sinirlendiginde vs. belli olur. Podolski de ay yildiz hakkinda ne dusundugunu belli etti.

Ay yıldız hakkında ne demiş Allah'ını seversen? Adam "sizi nasıl yendik ama, skor'a bak 3-0, boru değil" demiş. Ay yıldız'a hakaret etmiş mi? Hayır.

tamam o zaman ben ırkçı isem sende ırkçısın şuan ben benayoun'u istemiyorum sende podolski'yi istemiyorsun konuyu uzatma artık cımbızla laf çekip aradan onlara cevap yazıyosun daha fazla uğraşamıyacağım renkdaş kusura bakma iyi bayramlar..

Ya ben sırf israilli diye istemiyorum diye bir şey söylemedim o da faktörlerden biri sadece konuyu çarpıtıp durma 32 yaşına gelicek yakında sakatlık sorunu var Türkiye'de iş yapıcak bir oyuncu olduğunu düşünmüyorum bu etkenlerin hepsi birleşince bu transfere soğuk bakıyorum..

deminde o zaman sen alman ırkına ırkçılık yaptın o mantıkla..

Ben sadece Podolski'nin yaptigi hareketten bahsediyorum. Benayoun'un ben bilmiyorum muslumanlara, Turklere vs. bir saygisizligini. O da gelince cektirir bayrakla bir resim. Siritir soyle guzelce.

tamam o zaman ben ırkçı isem sende ırkçısın şuan ben benayoun'u istemiyorum sende podolski'yi istemiyorsun konuyu uzatma artık cımbızla laf çekip aradan onlara cevap yazıyosun daha fazla uğraşamıyacağım renkdaş kusura bakma iyi bayramlar..

Ben sana irkci demedim renkdas. Senin Turkiye'de problem olur dediginin farkindayim. Deplasmanlarda falan yani, ama o yaptiklari milliyetcilik degil, irkcilik olur demeye calisiyorum. Sana da iyi bayramlar.

Ben sana irkci demedim renkdas. Senin Turkiye'de problem olur dediginin farkindayim. Deplasmanlarda falan yani, ama o yaptiklari milliyetcilik degil, irkcilik olur demeye calisiyorum. Sana da iyi bayramlar.

görüşüne saygı duyuyorum, uzamasın bayramdayız yanlış anlaşılmalarla kalp kırmayalım renkdaş.. :)

Ay yıldız hakkında ne demiş Allah'ını seversen? Adam "sizi nasıl yendik ama, skor'a bak 3-0, boru değil" demiş. Ay yıldız'a hakaret etmiş mi? Hayır.

Siz dedigi hangi forma orda? El hareketi nereye gidiyor? Ozur diledi mi sonra bilmiyorum.

O el hareketi de baska bir anlama gelir. Boru degil ne alaka.

Benayoun gibi futbolcuyu nasıl istemezsiniz anlamıyorum. Hiç mi PL' i izlemediniz? Taş gibi topçu. Pasaportu felan da beni ilgilendirmez. Sakatlığı problem değilse zaten geleceğini de hiç düşünmüyorum. Ha gelirse bu lig ona fazlasıyla hafif gelir ve muhteşem işler çıkarır.

Üst Alt