Fatih Terim, Alkollü Bir Şekilde Mekan Bastı! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim, Alkollü Bir Şekilde Mekan Bastı!

12-mart-2013-schalke-04-galatasaray-ma%C3%A7%C4%B1_408076.png

Dayak yiyen ve haklı olan adamları malum parti tehdit eder, ceplerine biraz para koyar ve olayın üstünü örterler yakın zamanda.

Ancak yine de hoşuma gitti, Allah yavaş yavaş herkesin cezasını veriyor.

Bir insan kendini nasıl rezil eder 2013 yılından sonra hep birlikte görüyoruz.

Tudor vs Terim, güzel kavga olur diycem ama Tudor daha zor sorulara bile cevap veremiyor.

Bu Ateş üfleyerek sönmez

ülkede artık işler böyle yürüyor. Arkasını devlete yaslayan asarım keserim havasında. Ama terim iyi bir parça değil. birileri aysala örtülü operasyon yaptığında bu da o kişilerle beraber hareket etti ve bağlı olduğu kulübünü sattı. Bir anlamda bu örtülü operasyonun parçasıydı. yönetim üyeliğine falan son vermeli diyeceğim lakin bunu da yapamayız. sonra bir bakmışsınız Galatasaray belini doğrultamamış, tonla sahte davalar vb. şeyler görülebilir. Fatih terim sanıldığından güçlü bir adamdır. Acunda bunlara dahildir. keza arda turanda bu takıma doğru hızla kaymaktadır. terim denilen şahıs umarım bundan sonra ne bize, ne de biz ona bulaşırız. bizi satıp aysala kumpas kuranlar arasında bu da vardı. demirören ile beraber devletin en sevdiği adamlardan birisi fatih terimdir.

neden alaşağı edildiği hakkında çok küçük bir ipucu

YouTube

devlet ile aysal arasındaki enerji alım-satım konusundaki problemlere girmedim daha. ünal aysal iktidara zıt bir isimdir, dolayısıyla o galatasarayda kalamazdı. bundan fazla detayda başımızı yakabilir

Son düzenleme:
Şaşırmadım, kendisine yakışanı yapmış yine; lamı cimi yok, hırtın biri bu herif. MT dan bir şekilde ayrılsa da bize gelmesin artık...

Yerli bir TD gelecekse iki kişiden başkasını istemem;

1. Abdullah Avcı. Yıllar önce MT a gittiğinde bize gelmeliydi, kendisi de gereksiz yere yıpranmış oldu. Eninde sonunda yolumuz kesişir diye umuyorum.

2. Ersun Yanal. En kritik zamanlarda tam da ihtiyaç varken boştaydı, tercih edilmedi maalesef. Belli ki haklı ya da haksız sebeplerle kulüp bünyesi izin vermeyecek...

Hala devleti arkasina alan muhabeti var. Türkiye´deki neredeyse tüm ünlüler 15 temmuz yada Evet propagandalari icin yaris ederken, bunlarin hic birine katilmayan bir adam. Üsütüne üstlük bazi akp medyalari tarafindan, bu tutumundan dolayi hedef alinmis bir adam.

kendisi her nekadar mafyavari, hazetmediğim bir kişilik olsa da terimden başka kesin çıkış yolumuz yok. galatasaray sevgim terim nefretimin üstünde keşke gelse ve bu durumdan çıkarsa bizi

Son düzenleme:
ülkede artık işler böyle yürüyor. Arkasını devlete yaslayan asarım keserim havasında. Ama terim iyi bir parça değil. birileri aysala örtülü operasyon yaptığında bu da o kişilerle beraber hareket etti ve bağlı olduğu kulübünü sattı. Bir anlamda bu örtülü operasyonun parçasıydı. yönetim üyeliğine falan son vermeli diyeceğim lakin bunu da yapamayız. sonra bir bakmışsınız Galatasaray belini doğrultamamış, tonla sahte davalar vb. şeyler görülebilir. Fatih terim sanıldığından güçlü bir adamdır. Acunda bunlara dahildir. keza arda turanda bu takıma doğru hızla kaymaktadır. terim denilen şahıs umarım bundan sonra ne bize, ne de biz ona bulaşırız. bizi satıp aysala kumpas kuranlar arasında bu da vardı. demirören ile beraber devletin en sevdiği adamlardan birisi fatih terimdir.

neden alaşağı edildiği hakkında çok küçük bir ipucu

YouTube

devlet ile aysal arasındaki enerji alım-satım konusundaki problemlere girmedim daha. ünal aysal iktidara zıt bir isimdir, dolayısıyla o galatasarayda kalamazdı. bundan fazla detayda başımızı yakabilir

4916incid346764.jpg

Hala devleti arkasina alan muhabeti var. Türkiye´deki neredeyse tüm ünlüler 15 temmuz yada Evet propagandalari icin yaris ederken, bunlarin hic birine katilmayan bir adam. Üsütüne üstlük bazi akp medyalari tarafindan, bu tutumundan dolayi hedef alinmis bir adam.

Bi de 20 milyon Galatasaraylı akpye oy verdi diyen zatı muhalefet kahramanı olarak göstermeye çalışıyorlar. :D

Olayı yorumlamamışsın Adem. Boşver Devleti filan da yakıştırdın mı sen de benim gibi, onu söyle?...''Bir bildiği vardır'' deme ama. Kuru kuruya biat ifadesidir ki o da sana yakışmaz, ne diyorsun?...

söylemlerinize dikkat edin, ben bu olayların gerçekliğinden %100 eminim. inanıp inanmamak size kalmış. hakaret içeren gönderilerle cevap vermezseniz sevinirim. 20 milyon akpye oy verdi şeklindeki söylemide o koltukta kalamayacağını anladıktan sonra çark etmesi idi, bir nevi iktidara güzel görünmeye çalıştı. devlet ile arasında enerji problemleri var aysalın.

aysalın enerji santrallerinin devleti dolandırdığı, devlete rekor şeklinde pahalı enerji sattığı, hatta devleti kazıkladığı şeklinde haberler çıkartıldı. lütfen gündemi veya derin konuları bilmiyorsanız bu tür söylemlerde bulunupta daha fazla detaya inmeme zorlamayın. çünkü sandığıınızdan ciddi durum var ortada. Bu konuları dillendirmek bile başımızın yanmasına sebep olabilir.

Devleti arkasına almadı mı? Ulan Devletin başındakinin emri ile onun emrinde ki adamın emrine girdi. Hemde sadece Galatasaraya karşı değil kendi şahsına yapmadıkları kalmayanların emrine, savaşacağım dediği adamların emrine.

Bu Ateş üfleyerek sönmez

Son düzenleme:
Olayı yorumlamamışsın Adem. Boşver Devleti filan da yakıştırdın mı sen de benim gibi, onu söyle?...''Bir bildiği vardır'' deme ama. Kuru kuruya biat ifadesidir ki o da sana yakışmaz, ne diyorsun?...

Ne mi diyorum, bildigimiz Fatih Terim. Sasirtan bir olay degil, yorumlama geregi duyayim. Terim hep böyleydi, eskiden her sene bir vukati olurdu, yaslandiktan sonra vukatlari azaldi ama bitmedi.

Üst Alt