Fatih Terim, Alkollü Bir Şekilde Mekan Bastı! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim, Alkollü Bir Şekilde Mekan Bastı!

Onur dün senin attığın mesajı, insanların tepkisi ile dalga geçiyorsun denilebilecek mesajı da unutmamak lazım tabi bu yeni aramıza katılan arkadaşı aydınlatırken.

Her ne kadar arkadaşın serzenişine ve senin buna ekledilererine katılıyor olsamda.

Misal Profil resmin, şu anda yanlış, tepki çeker, çünkü şu anda forumda ki hava çok gergin ve bu numara işide buna dahil. Yani bir yerde aslında sende burdaki karşıt görüşe saygı duymuyorsun.

Bu Ateş üfleyerek sönmez

Adamına göre muamele yapıyorum ben artık.
Hem ne var, GS oyuncusunu desteklemeyelim mi? Bazı çomarlar gibi adamın İntasına girip ana avrat hakaret mi edeyim? Yoksa Wesley sevgilerinden dolayı onların yaptığı gibi; akıl alır gibi değil ama, başarısız olmasını mı dileyeyim? Çok uzağa gitme, burada bile o tiplerden hazımsanmayacak sayıda var.

Siz tuttuğumuz kulübe inanılmaz derecede katkı sağlamış birisine iktidar yalakası demeye çalışmayın, ben de size hak ettiğiniz üslupla konuşayım.

Ve madem siyaset-futbol ilişkisini tartışıyoruz, eski başkanımızın 20 milyon Galatasaraylı akpye oy verdi diyerek akp için parti propaganda yapmasına ne diyeceksiniz?

üstteki mesajımda söylemiştim neden öyle bir demeçte bulunduğunu okumanızı tavsiye ederim. sağladığı katkılara saygısızlık yapmıyorum. Takımımı satmasaydı ben de ona gereken saygıyı gösterirdim. fakat eski başarıları için teşekkür edip bize bulaşmamasını temenni ediyorum. Zira kendi çalıştığı kulübe kumpas kuran adama saygımı yitirdim ben.

Aynen öyle bana kanit göstereceksin. "Demokrasiye yatirim yap" diye Belcikada bile legal hükümetin propagandasini terim yapmadi. Adam diger ünlüler gibi hükümete yalaklik yarisi icerisine girmedi. Erdogan ile dostlugu olmasina ragmen yapmadi bunlari.

Federasyonu baski altina almak adina yapilan aciklamalar klasiktir, Fatih Terim o gece federasyonu baski altina alip, saha icinde takim aleyhine verilecek olasi kararlari, etkilemek adina konustu. Basarili da oldu, tribünde olmasina ragmen

Federasyon her daim siyasetin etkisi altindadir. Cumhurbaskani da isteyebilir Terim´i Milli takima hoca olarak. Ama kimse kimseyi zorlayamaz. Bu olaylarin patlak verme sebebi o bahsettigin mactan sonra Ünal Aysal´in Demirören ile yedigi yemekte, Terim´i federasyon baskinina sikayet etmesi, sezon öncesinde olsaydim, kendisini gönderirdim demesidir. Bundan sonra Demirören Terim´i koparabilecegini görüp, teklif yapmaya hazirlanmistir...

Fünün yöneticilerinin aciklamalari.

Ali Dürüst: Aysal Terim´i gönderecekti, son anda engel oldum
Albayrak: "Aysal gelecek sene iki yildiz getiriyorum, hocaya da gerek yok" dedi.

Iplerin kopma noktasi bu, gerisi fasa fiso.

Sonra olanlar...

Önce Terim´i koruyan yönetim kanadinin, sonra da Terim´in tasviyesi, sonrasi Galatasaray´in cöküsünün baslamasi.
Mesajının sadece ilk cümlesini okudum ondan sonra bıraktım. Bu konuda kanıt göstermem gereken tek bir kişi var oda bu şekilde davrandığını düşündüğüm, suçladığım, kızgın olduğum Fatih Terim. Oda beni şeyinde sallamayacağına göre. Kendini karar merci, kanıt gösterilmesi gereken bir makam olarak görmen de ilginç. Benim için, böyle düşünmem için yeteri kadar kanıt var, bundan fazlasına da gerek yok.

Bu Ateş üfleyerek sönmez

Son düzenleme:
Yöneticilerin birçoğu da öyle takılıyor, ama hepsi öyle değil tabii ki. Zamanla zaten sen de görürsün. ;)

Ama alışırsın diye düşünüyorum. İnsanların yorumlarını ve fikirlerini aklında tutmaya çalış isimleriyle birlikte. Tartışacağın kişileri doğru seç.

genelde isme bakmıyorum, çokta yazan birisi değilim üye olmadan önceki 2-3 haftada bakınıyordum hep. genelde okuyucuyumdur. zaman zaman fikir beyanında bulunuyorum. bir de böyle uzun soluklu alıntılı tartışmalar olursa o zaman yazıyorum. zaten biraz karmaşık yapısı vardı yeni alışıyorum. ana menü ve üye sınıfları kafa karıştırıcı. yöneticilerinde çok çeşitliliği söz konusu. normal forumlardaki admin mod ilişkisinden ziyade çeşitli görev alanları var gibi geldi. Siyah mavi yeşil mor sarı vs gibi rütbeleri var. Biraz göz yorucu ve kafa karıştırıcı geldi ilk etapta. yalnız dediğiniz gibi alışılıyor.

Son düzenleme:
Adamına göre muamele yapıyorum ben artık.
Hem ne var, GS oyuncusunu desteklemeyelim mi? Bazı çomarlar gibi adamın İntasına girip ana avrat hakaret mi edeyim? Yoksa Wesley sevgilerinden dolayı onların yaptığı gibi; akıl alır gibi değil ama, başarısız olmasını mı dileyeyim? Çok uzağa gitme, burada bile o tiplerden hazımsanmayacak sayıda var.
Attığın mesaj adamına göre muamele değildi, bütün konuda aykırı mesaj yazanlaraydı. Herhalde konuda ki herkes sana ters davranmamıştır. İsim verip yapsaydın doğru olurdu. Tabiki destekle ama sneijder konusunda millet gergin, forma numarası da konulardan biri idi, iki gün sonra, gerginlik yatışınca koysan bu dediğine inanırdım ama bu şekilde bende senin tutumunu art niyetli buluyorum.

Bu Ateş üfleyerek sönmez

Attığın mesaj adamına göre muamele değildi, bütün konuda aykırı mesaj yazanlaraydı. Herhalde konuda ki herkes sana ters davranmamıştır. İsim verip yapsaydın doğru olurdu. Tabiki destekle ama sneijder konusunda millet gergin, forma numarası da konulardan biri idi, iki gün sonra, gerginlik yatışınca koysan bu dediğine inanırdım ama bu şekilde bende senin tutumunu art niyetli buluyorum.

Bu Ateş üfleyerek sönmez

O hareketi tasvip edecek değilim şu an zaten. Birilerine birikmiş öfkeden dolayı anlık yaptığım bir hareketti. O konuda haklısın.

İşin enteresan tarafı bu kadar arbede yaşanmış,sandalyeler havada uçuşmuş ama bir Allahın kulu olayları telefona kaydetmeyi akıl edememiş öyle mi?hem de kavgaya karışan isimlerden biri Fatih Terim iken.
Bizim millet otu boku çekmeye meraklı ki insanlar canlı bomba,silahlı saldırı vs. esnasında bile telefonla kayıt hatta canlı yayın yapıyor.Haliyle yaşananlarla alakalı resim veya video olmaması son derece tuhaf

Mesajının sadece ilk cümlesini okudum ondan sonra bıraktım. Bu konuda kanıt göstermem gereken tek bir kişi var oda bu şekilde davrandığını düşündüğüm, suçladığım, kızgın olduğum Fatih Terim. Oda beni şeyinde sallamayacağına göre. Kendini karar merci, kanıt gösterilmesi gereken bir makam olarak görmen de ilginç. Benim için, böyle düşünmem için yeteri kadar kanıt var, bundan fazlasına da gerek yok.
Bu Ateş üfleyerek sönmez

Yok ilginc degil, ama en ufak olaylarda bile resmi kanit olmadan, fikir belirtmem diyen bir üye oldugun icin yazdim.
Milli takimda calismak, devleti arkaya almak degildir. Bunu bu son AKP yalama dalgalarinda net bir sekilde gördük.

Fatih Terim ne zaman Hükümet yalakası olmuş ki ? Referandum sürecinde propaganda malzemesi olmadı Arda, Burak ve Rıdvan gibi. Ahmet Çakar'ın "Evet" pasını almadı. 15 Temmuz sürecinde tek lafı olmadı, sessiz durdu. Adamın sanki birilerine ihtiyacı var, malum Parti sayesinde buralara geldi sanki.

Fatih Terim ne zaman Hükümet yalakası olmuş ki ? Referandum sürecinde propaganda malzemesi olmadı Arda, Burak ve Rıdvan gibi. Ahmet Çakar'ın "Evet" pasını almadı. 15 Temmuz sürecinde tek lafı olmadı, sessiz durdu. Adamın sanki birilerine ihtiyacı var, malum Parti sayesinde buralara geldi sanki.

Sadece Ahmet Cakar´in pasi degil ki. Ahmet Cakar zaten destek vermedigini bildigi icin verdi o pasi, provokasyon amacali. Ama bir cok hükümet kanalinda Terim´in siyasi tutumu aylarca tartisildi, hatta tartisilmaya devam edecektir. Bunlari yapan da kraldan cok, kralcilar.

Yok ilginc degil, ama en ufak olaylarda bile resmi kanit olmadan, fikir belirtmem diyen bir üye oldugun icin yazdim.
Milli takimda calismak, devleti arkaya almak degildir. Bunu bu son AKP yalama dalgalarinda net bir sekilde gördük.
Haklısın ve tamda öyle yapıyorum hiç merak etme. Fatih Terimin mücadele edeceğim beyanı ve bu kurumun ve başında ki zatın kimin emrinde olduğunu defalarca kanıtlayan beyanlarını baz aliyorum. Ha bak bir ek daha yapıyorum, Ünal Aysal ve Fatih Terim arasında ki gerginlikte tek suçlu Terim değildir benim nazarımda, böyle şeyler hep iki taraflı olur. Ancak, bana göre Fatih Hocaya yakışan istifa edip köşesine çekilmek olurdu, mücadele edeceğim dediklerinin emrine girmek değil, çünkü o mücadele edeceğim dedikleri bize karşı hala yapmadıkları pisliği bırakmıyorlar. Yine galiba yanlış hatırlamıyorsam şu anda devletin başında ki olan şahsiyet de bir açıklama yaparak Fatih Terimi milli takımın başında görmek istediğini beyan etmişti. Gördüğün gibi, benim bu konuda ki düşüncem kişilerin kendi ağızlarından yapmış oldukları açıklamalara ve en nihayetinde yapmış oldukları eylemlere dayanıyor, gidip mücadele edeceği kurumda ve kişilerle çalışıyor olması, şikenin devlet emri ile aklanması, bize verilen akıl almaz çifte standartlı cezalar ve bir çok şey. AKP yalamalarınında yaptıkları beni hiç şaşırtmıyor, herzaman olduğu gibi işlerine gelmeyen kişileri kullanılmış mendil gibi atıyorlar, aynı bu ülkenin başına musallat ettiklerine yaptıkları gibi, yeni bir durum değil.

Bu Ateş üfleyerek sönmez

Son düzenleme:
Sadece Ahmet Cakar´in pasi degil ki. Ahmet Cakar zaten destek vermedigini bildigi icin verdi o pasi, provokasyon amacali. Ama bir cok hükümet kanalinda Terim´in siyasi tutumu aylarca tartisildi, hatta tartisilmaya devam edecektir. Bunlari yapan da kraldan cok, kralcilar.

Adım gibi eminim bu arada Ahmet Çakar'ın Hayır dediğine. Her şeye muhalif bir adamın çıkıp da Evet diyeceğini zannetmiyorum. :)

Üst Alt