Fatih Terim, Alkollü Bir Şekilde Mekan Bastı! - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim, Alkollü Bir Şekilde Mekan Bastı!

Yine uzun uzunca bir yazı, yine çorbanın içine başka mevzular. Söyledikleri kanıt, söylediklerini yutup, hedef aldığı kurum ve kişilerin yanına gitmesi yine bir kanıt. Orada yaptığı iyi şeyler kadar, çok kötü şeylerde var ama mevzu orası değil. Canımızı yakan kuruma o lafları edip, o lafları yutup gitmesi benim için yalakalık ile eş değer. Ve bir kez daha yazıyorum benim için, senin için olmayabilir bişey diyemem.

Bu Ateş üfleyerek sönmez

Hangi aciklamalar ? Hedef aldigi kurumu, yeniden Milli takima girince hangi uygulamalar ile hizaya soktu ? Baska mevzular felan degil, Terim kabul etmemeliydi deyip, Galatasaray kulübü baskaninin öncelik ile teklifi kabul ettigine deyinmemek, tutarsizlik olur. O vakit Aysal´da siyasetten aldigi emir ile, teklifi kabul etti demen lazim. Terim konusunda federasyona girip öfkeleyim diyerek, ayni zamanlarda diger hocalarimizin da ayni kurum icin calistigini deginmeden olamaz.

1. Milli takim olaylarindan cok daha önce Terim´e karsi cephe alinmisti
2. Milli takim olaylarindan önce Terim´e destek veren yönetim kanadi cökertilmisti.

Bastan itibaren mesele Milli takim meselesi hic olmadi. Eger olsaydi, diger hocalarimizda da olurdu. Eger Aysal daha yaklasik 5 ay önce kesin kafasina koymasaydi Terim´i göndermeyi, Milli takimi 4 ay calistirip, sezon sonunda takimi yeniden sampiyon ederdi. Kimsenin de diger hocalarda oldugu gibi, umrunda olmazdi.

Sen istedigin kadar öfkelen milli takima gitti diye. Ama Milli takim meselesi, ayriligi ile bir alakasi yok.

Son düzenleme:
Hangi aciklamalar ? Hedef aldigi kurumu, yeniden Milli takima girince hangi uygulamalar ile hizaya soktu ? Baska mevzular felan degil, Terim kabul etmemeliydi deyip, Galatasaray kulübü baskaninin öncelik ile teklifi kabul ettigine deyinmemek, tutarsizlik olur. O vakit Aysal´da siyasetten aldigi emir ile, teklifi kabul etti demen lazim. Terim konusunda federasyona girip öfkeleyim diyerek, ayni zamanlarda diger hocalarimizin da ayni kurum icin calistigini deginmeden olamaz.

2. Milli takim olaylarindan önce Terim´e destek veren yönetim kanadi cökertilmisti.

Bastan itibaren mesele Milli takim meselesi hic olmadi. Eger olsaydi, diger hocalarimizda da olurdu. Eger Aysal daha yaklasik 5 ay önce kesin kafasina koymasaydi Terim´i göndermeyi, Milli takimi 4 ay calistirip, sezon sonunda takimi yeniden sampiyon ederdi. Kimsenin de diger hocalarda oldugu gibi, umrunda olmazdi.

Sen istedigin kadar öfkelen milli takima gitti diye. Ama Milli takim meselesi, ayriligi ile bir alakasi yok.
YouTube

Bu Ateş üfleyerek sönmez

@Adem Çakar yazdıklarını tamamiyle okuyacak değilim ama şunu paylaşayım.
2 yıl önceki iftardan. İftara kimlerin gittiğini söylememe gerek yok.
71392758182-2015-07-12-sanatci-30.jpg

Terim'in görüşleri sonradan değişmiş ve AKP/Tayyip'e uzak kalmayı seçmiş olabilir. "Evet" soytarılığına katılmaması da bunu gösteriyor zaten, kendisini bu hususta tebrik ediyorum. :ka21:

@Adem Çakar yazdıklarını tamamiyle okuyacak değilim ama şunu paylaşayım.
2 yıl önceki iftardan. İftara kimlerin gittiğini söylememe gerek yok.
71392758182-2015-07-12-sanatci-30.jpg

Terim'in görüşleri sonradan değişmiş ve AKP/Tayyip'e uzak kalmayı seçmiş olabilir. "Evet" soytarılığına katılmaması da bunu gösteriyor zaten, kendisini bu hususta tebrik ediyorum. :ka21:

Fatih Terim´in Tayyib ile dostlugu var. Tamamen de uzak degil, hala da uzak degil. Tayyibi cok da kötü buldugunu düsünmüyorum. Ideolojik acidan bu cizgiye de cok uzak degil. Ama siyaseten sadece cikar amacli, her konuda desteklemedigi gercegi var. Hele ki baski yapilarak, destekleyecegi varsa bile, desteklemez. Dostluk ve siyaset farkli.

Sampiyonlugu getiren hamlelerden bir tanesi. Ilginc bir sekilde bu olaylardan sonra ses Demirören´den degil, baska bir sahistan cikti.
Adem sende haklı çıkma hastalığı var, hemde aşırı derecede. Herkes senin düşündüğü gibi düşünsün diye işin içine katmadığın olay yok. Ben diyorum ki bu açıklamaları yapıp, hedef aldığı adamların yanına gitmek lafını yalamaktır, !!! benim için !!! yalakalık ile eş değerdir. Galatasarayın başında olup bu açıklamaları yapan birisi, hedef aldığı, hala daha canımızı yakanların yanına gidiyorsa, benim için tükürdüğünü yalıyor demektir, ama bak tekrar ediyorum !!! BENIM IÇIN !!!

Sen öyle düşünme kardeşim, bak ben buna bişey diyormuyum, sen neye inanıyorsan ona inanmaya devam et,bunda herhangi bir sakınca yok.

Bu Ateş üfleyerek sönmez

Fatih Terim´in Tayyib ile dostlugu var. Tamamen de uzak degil, hala da uzak degil. Tayyibi cok da kötü buldugunu düsünmüyorum. Ideolojik acidan bu cizgiye de cok uzak degil. Ama siyaseten sadece cikar amacli, her konuda desteklemedigi gercegi var. Hele ki baski yapilarak, destekleyecegi varsa bile, desteklemez. Dostluk ve siyaset farkli.
:asd2:

Aynen. Tayyip, dostu olan Terim'i bu sene iftarına davet etmedi mesela.
Doğruluğundan emin olmadığın şeylere bu kadar inanma diyeceğim de kime diyorum.

Neyse yaw, hiç bulaşmayayım ben siz devam edin.

Adem sende haklı çıkma hastalığı var, hemde aşırı derecede. Herkes senin düşündüğü gibi düşünsün diye işin içine katmadığın olay yok. Ben diyorum ki bu açıklamaları yapıp, hedef aldığı adamların yanına gitmek lafını yalamaktır, !!! benim için !!! yalakalık ile eş değerdir. Galatasarayın başında olup bu açıklamaları yapan birisi, hedef aldığı, hala daha canımızı yakanların yanına gidiyorsa, benim için tükürdüğünü yalıyor demektir, ama bak tekrar ediyorum !!! BENIM IÇIN !!!

Sen öyle düşünme kardeşim, bak ben buna bişey diyormuyum, sen neye inanıyorsan ona inanmaya devam et,bunda herhangi bir sakınca yok.

Bu Ateş üfleyerek sönmez

Sen niye her tartismada böyle duygusallasiyorsun ? Ünlem isaretleri de az olmus.
Hedef aldigi adamlarin cogunu yada hepsini tasviye etti, ve kurumlarin yapisini yeniden design etti. Türkiye Futbol Federasyonu ile bir sorunu yok, bazi sahis ve uygulamalari ile sorunu vardi, ve istedigini de aldi.

Gittiginden beri de Demirören her konuda Terim´e yalakalik yapiyor. Sözünden ciktigini görmedim. Adam neredeyse teslim almis federasyonu, hala yalakalik felan diyorsun.

:asd2:
Aynen. Tayyip, dostu olan Terim'i bu sene iftarına davet etmedi mesela.
Doğruluğundan emin olmadığın şeylere bu kadar inanma diyeceğim de kime diyorum.
Neyse yaw, hiç bulaşmayayım ben siz devam edin.

Bukadar takip etmiyorum, ama Terim ile tanisikliklari Istanbul belediye baskanligi dönemine dayanir. Ama o vakit siyasete bagli olan federasyonun, nedenin hala Terim´in arkasinda durdugu soru isaretleri birakiyor. Eger iftar davetinden yakinligi ölcülüyorsa bilemem, ama siyasetin cephe aldigi hic kimse o TD koltugunda oturamaz. Erdogan sadece 2015 yilinda iftar vermedi ki. Yillardir veriyor, ve Terim bir kere katildi. Bir kac kere de davet edilmesine ragmen katilmadi.

Kesinlikle katılıyorum.Eleman meselesi,sonrasında alelacele yönetimin değişmesi bunu ispatlar nitelikte.

Sen niye her tartismada böyle duygusallasiyorsun ? Ünlem isaretleri de az olmus.
Hedef aldigi adamlarin cogunu yada hepsini tasviye etti, ve kurumlarin yapisini yeniden design etti. Türkiye Futbol Federasyonu ile bir sorunu yok, bazi sahis ve uygulamalari ile sorunu vardi, ve istedigini de aldi.

Gittiginden beri de Demirören her konuda Terim´e yalakalik yapiyor. Sözünden ciktigini görmedim. Adam neredeyse teslim almis federasyonu, hala yalakalik felan diyorsun.
Herhangi bir duygusallık göremiyorum, sadece sende haklı çıkma hastalığı var ve bu mesajın ile bile buna devam ediyorsun, tasviyelerden falan bahsediyoruz. Ünlem işaretide artık illallah dediğim için, elli sefer benim için böyle diyorum hala türlü türlü mevzuları yazıyorsun ve hala daha haklı çıkmak için devam ediyorsun.

Yine tekrar ediyorum, mevzu o lafları edip, o lafları yutup oraya gitmesi,deminden beri bunu yazıyorum.

Bize karşı bu kadar pislik yapan, yapmaya devam eden Türkiye Futbol Federasyonun da, özellikle şikeyi aklayan Yıldırım Demirören o kurumun başında oldukça, Galatasaray ile özdeşleşen kim çalışırsa çalışsın, benim gözümde aynıdır. Benim deminden beri anlattığım bu, orada ki yaptıkları, Galatasarayda yaşadıkları problemler, bunların hiç birisi değil benim derdim. Galatasarayda Problem yaşadılar diye gidip şikeyi aklayan, bize karşı türlü türlü pisliği yapan kurum ve başkan ile çalışmak zorunda değiller di,hele o laflardan sonra.

Bu fikrimden bir milim şaşmayacağım için konu benim için kapanmıştır.

Bu Ateş üfleyerek sönmez

Son düzenleme:
Bukadar takip etmiyorum, ama Terim ile tanisikliklari Istanbul belediye baskanligi dönemine dayanir. Ama o vakit siyasete bagli olan federasyonun, nedenin hala Terim´in arkasinda durdugu soru isaretleri birakiyor. Eger iftar davetinden yakinligi ölcülüyorsa bilemem, ama siyasetin cephe aldigi hic kimse o TD koltugunda oturamaz. Erdogan sadece 2015 yilinda iftar vermedi ki. Yillardir veriyor, ve Terim bir kere katildi. Bir kac kere de davet edilmesine ragmen katilmadi.

sanki her sene tayyipin iftar davetlileri listesini inceliyon. bi kere de bir seyi bilmiyorum de. seni hep takip ediyorum. hic bir fikrin olmadigi konularda bile illa salatada benimde sirkem olsun diye salliyon babam salliyon. bir kere "illa uzun paragraf yazayimki bi bok biliyo sansinlar" gibi bi takintin var. onu artik birakmaya calis. cok baydi cunku. cidden
onun haricinde iyisin mert cocuksun. severim seni yan sanayi ahmet cakar

Moderatör tarafında düzenlendi:
sanki her sene tayyipin iftar davetlileri listesini inceliyon. bi kere de bir seyi bilmiyorum de. seni hep takip ediyorum. hic bir fikrin olmadigi konularda bile illa salatada benimde sirkem olsun diye salliyon babam salliyon. bir kere "illa uzun paragraf yazayimki bi bok biliyo sansinlar" gibi bi takintin var. onu artik birakmaya calis. cok baydi cunku. cidden
onun haricinde iyisin mert cocuksun. severim seni yan sanayi ahmet cakar

Haberi eger yanlis okumadiysam, gecen sene iftara Milli takimdan dolayi katilmadigi yaziyordu. Onun disinda bu iftar mevzusunu tartismaya pek deger bulmuyorum.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bize karşı bu kadar pislik yapan, yapmaya devam eden Türkiye Futbol Federasyonun da, özellikle şikeyi aklayan Yıldırım Demirören o kurumun başında oldukça, Galatasaray ile özdeşleşen kim çalışırsa çalışsın, benim gözümde aynıdır.
Bu Ateş üfleyerek sönmez

Dört yildir üyesin, buna benzer bir tepkiyi Ataman yada Ekrem hoca ile ilgili yaptigini gösterirsin, senin fikrin olduguna inanirim.

Üst Alt