Fatih Terim: "Allah nasip ederse ocak'ta değişim kaçınılmaz" - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim: "Allah nasip ederse ocak'ta değişim kaçınılmaz"

Umarım nasip etmez de yine kendi kurduğu kadroyu bahane gösterip rezalet futbolun sorumluluğunu üstünden atmaya çalışamaz. Gerçi transfer yapılmazsa bu sefer istediğim oyuncular alınmadı diye ağlar yarım sezon.

geçen senenin aynı senaryosunu yaşıyoruz insallah sonu da aynı olur. ocak ayında yapılacak olan hamleler vezir mi rezil mi olacağımız konusunda fazlasıyla netlik sağlayacak.
devre arası hangi oyuncuların sorunlu olduğu ayrılanlarla birlikte belli olacak. o zamana kadar az daha sabır.
Gecen sene en azından bu donemin bir açıklaması vardı forvetsizdik, serefsiz bir takim yüzünden epey yaralanmıştık. Bu sene bu takimi kimse düzeltemez son 2 maç 3 oyuncu adeleden gitti. Değişim kondisyoner ile başlamalı. Ayni teknik ekiple devam dersen en ihtiyacımız olan 30.haftada sahada oyuncu kalmaz

Kimden ne garanti aldi ocak ayi icin merak ediyorum, önce bir elindeki oyunculari elden cikarman gerek ki oyuncu alabilesin. Yabancilar gitmem derse ne halt yiyecekler? Kiralik gelenler geri gönderirsek adamlarin cepine pasa pasa paralarini verip göndermemiz gerek, bence hoca fazla hayal kuruyor.

Sen oyunculara haftalardır göm,Ocakta operasyon yapacam gönderecem de sonra oynamalarını bekle,daha çok beklersin. Hem diyosun oyuncular cisimsiz hemde diyosun ki kalan 3 maçımız. Ee yine aynı oyuncularla çıkmak zorundasın sırf konuşmuş olmak için niye konuştun ki.

Sene başında takımın en iyisi olan Nzonzi Real maçında 45de oyundan alındı hoca maç sonu yine böyle salladı,Nzonziyi yedek bıraktı şimdi Nzonzi diye biri yok sahada. Çok net bilerek oynamıyor hatırlayın herkes çok memnundu Nzonziden 7-8 hafta boyunca.

Yap hoca değişimini yap bakalım,Yine değişmesi gereken asıl yerleri unutursan bekler,kanat ve 10 numara gibi sonra yine dersin artık Haziranı bekleyin diye. Orta saha habire değişiyor ama önlerinde oynayan verimsizle kenar 2 bi işe yaramayan bekler değişmiyor sonra diyoruz ki değişim yaşayacaz. Kendini kandırıyosun

Millet 37lik Atibadan 39luk ırkçıdan verim alıyor,kariyer standartı olan Nzonziden nasıl verim alınamadı ? Seriden nasıl verim alınamadı ? Malatya maçında sahanın en iyilerinden olan Seri ertesi hafta fener maçında tribüne çıkıp dalga geçer gibi 3 gün sonra Psg maçına çıktığı için mi acaba ?

Ya şu bir gerçek. Geçen seneki Ocak ayıyla bu seneki Ocak ayı arasında değişen bir durum yoksa sıkıntı gelen oyuncularda değil göndermediklerindedir.

Orta saha merkezini yalama yaptık o gidiyor bu geliyor ama önlerindeki 10 numara hep duruyor,kenar 2 bek duruyor,Feghouli ligin ilk yarısı hiç ortalıkta yok. Modric ile Casemiro getirsende çok farklı bir durum olmaz. Yarım sezon oynamayan Onyekuru asla tek başına çare olmaz bunu bilin

Ya şu bir gerçek. Geçen seneki Ocak ayıyla bu seneki Ocak ayı arasında değişen bir durum yoksa sıkıntı gelen oyuncularda değil göndermediklerindedir.

Orta saha merkezini yalama yaptık o gidiyor bu geliyor ama önlerindeki 10 numara hep duruyor,kenar 2 bek duruyor,Feghouli ligin ilk yarısı hiç ortalıkta yok. Modric ile Casemiro getirsende çok farklı bir durum olmaz. Yarım sezon oynamayan Onyekuru asla tek başına çare olmaz bunu bilin
Voleybola mı yönelelim bu sezon?

Öyle veya böyle ligin son şampiyonu olan, kalecisi dışında tek bir oyuncusu net güven vermeyen, neresinden tutmaya kalksan elinde kalan takımda futbolcuları suçlamak gerçekçi değil. Hoca fena yalpalıyor da hala mazur görenlere ne demeli, bilemedim?..

Ettiği değişim lafını inanarak söylemiyordur zaten; ''Oyuncu satamadık/gitmeyi kabul etmedi, FFP elimizi kolumuzu bağlıyor, vs vs'' nin yerini yapıyor aklısıra, UA ve basın desteğine güvenerek...

Güçlü bir yönetim olsa, ara transferde de umulan hamleler yapılamadığında kendisini paketler; o da yine mağdur rollerine bürünürdü ki o imkanı bulması da zor görünüyor. Gidişat karanlık, hayırlısı bakalım...

Futbolculari suclamak yersiz. Bu kotu oyun hocaya yazar. Ama hocayi taniyosam magduriyet yaratmadan istifa etmez. Asla yapamadim , birakiyorum demez. Kendine bahane aradigina eminim.

Basimizda farkli tip ouuncular veya farkli bir td olsaydi bile realden 6 psg 5 yiyebilirdik ben hocaya sezon sonuna kadar sans verilmesinden yaniyim en azindan o kadar kredisi vardir diye dusunuyorum

Bu donemde hoca degisse daha iyiye degil daha kotuye gideriz diye dusunuyorum

Gecen senede ocak ayinda yaptigimiz Transferler ile ligi dondurduk

Mesele yemekte değil atmakta, rakibi ofansif anlamda abluka altına alamıyoruz hiç bir şekilde. Hadi onu geçtim hiç olmazsa kontratak çalıştır yahu, biz sahayı 60 saniyede geçiyoruz millet bir kaç saniyede işi bitirirken. 6 maçta 9 isabetli şut nedir ya, Alanya bile evimizde bu sayıyı katladı

Üst Alt